Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik,Tunalı Güzellik Salonu, Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik,Tunalı Güzellik Salonu, Tunalı Güzellik Salonu
ANASAYFA | ENGLISH | İLETİŞİMGhost
Güzellik Salonları Kampanyalar Harita Güzellik Bakım saglik Pano Yarışma
MenuBelow
Ghost
 
Arama
Detaylı Arama
Arama
Ghost
kategoriler
Ayak Sağlığı
Kategori
Cilt ve Vücut Bakımı
Kategori
Diyet Merkezleri
Kategori
Güzellik Eğitimi Kursları
Kategori
Güzellik ve Bakım
Kategori
El Ayak Bakımı
Kategori
Epilasyon
Kategori
Estetik - Sağlık
Kategori
Kuaförler
Kategori
Lazer Epilasyon
Kategori
Makyaj (Kalıcı/Gelin)
Kategori
Saç Protezi/Ekimi
Kategori
Solaryum Merkezleri
Kategori
SPA Merkezleri
Kategori
Spor Merkezleri
Kategori
Zayıflama
Kategori
AYDINLIKEVLER Güzellik Salonları
Kategori
AYRANCI Güzellik Salonları
Kategori
BAHÇELİEVLER Güzellik Salonları
Kategori
BATIKENT Güzellik Salonları
Kategori
BALGAT Güzellik Salonları
Kategori
BEŞEVLER Güzellik Salonları
Kategori
BİLKENT Güzellik Salonları
Kategori
ÇANKAYA Güzellik Salonları
Kategori
ÇAYYOLU Güzellik Salonları
Kategori
ÇUKURAMBAR Güzellik Salonu
Kategori
DEMETEVLER Güzellik Salonları
Kategori
DİKMEN Güzellik Salonları
Kategori
EMEK Güzellik Salonları
Kategori
ERYAMAN Güzellik Salonları
Kategori
GOP Güzellik Salonları
Kategori
İNCEK Güzellik Salonları
Kategori
KAVAKLIDERE Güzellik Salonları
Kategori
KIZILAY Güzellik Salonları
Kategori
KOLEJ Güzellik Salonları
Kategori
SÖĞÜTÖZÜ Güzellik Salonları
Kategori
TUNALI Güzellik Salonları
Kategori
ÜMİTKÖY Güzellik Salonları
Kategori
Y.AYRANCI Güzellik Salonları
Kategori
YENİMAHALLE Güzellik Salonları
Kategori
YILDIZ Güzellik Salonları
Kategori
Sağlık
Kategori
Diğer
Kategori
bottom
Ghost
Ghost
Tunalı Güzellik Salonu
Ghost
Ghost
FOTOĞRAFLAR
baslik_sol Tunalı Güzellik Salonu baslik_gecis
indirim_button_left İNDİRİM KUPONU indirim_button_left
baslik_right_bottom
Ghost
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com
Ghost
Cilt ve Vücut Bakımı Cilt ve Vücut Bakımı
Epilasyon Epilasyon
Güzellik ve Bakım Güzellik ve Bakım
Makyaj (Kalıcı/Gelin) Makyaj (Kalıcı/Gelin)
TUNALI Güzellik Salonları TUNALI Güzellik Salonları
Zayıflama Zayıflama
Ghost
Adres: Tunalı Güzellik Salonu - Tunalı Hilmi Cad. No: 109/7 Kavaklıdere / ANKARA
Semt: Tunalı
Telefon: 0 (312) 428 24 00 – 0 (312) 428 24 01
Adres Tarifi: İNDİRİMLİ FİYATLARI ÖĞRENMEK İÇİN "AnkaraGuzellikMerkezleri.com" ARACILIĞI İLE ARADIĞINIZI BELİRTİNİZ.
Ghost
Ghost
İLETİŞİM FORMU
Mekan İletişim Form
Mekan Adı Tunalı Güzellik Salonu - Tunalı
*Ad
*Soyad
Email
Cep Telefonu Benimle Cep Telefonum Aracılığı ile İletişime Geçin
*Metin
 
Yukarı
Ghost
GENEL BİLGİ

Tunalı Güzellik Salonu 


            Güzellik Salonu Tunalı Hilmi’de…

            19.01.2013 ANKARA DA İLK....

            TEK SEANSLA AMELİYATSIZ YÜZ GERME...

            10 YIL GENÇLEŞME......

Ankara’da çalışmalarını sürdüren güzellik salonlarının arasında örnek, lider, dinamik ve güvenilir bir güzellik salonu olan Tunalı Hilmi Güzellik Salonu sağlık, güzellik ve estetik sektöründeki son teknoloji cihazları, titizliği ve kişiye özel hizmet anlayışı ile kendini sürekli geliştiren ve kalıcı çözümler üreten bir işletme anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir. 

Sürekli yeniliklerin peşinde koşan işletmemizin halen devam eden dünya çapında kalitesini ispatlamış yeni markalarla görüşmeleri devam etmektedir. 

Salonumuza gelen müşterilerimizin rahat ve konforu için her türlü detay düşünülerek dizayn edilmiş geniş, ferah salonumuzun sıcak ambiyansını siz de hissedebileceksiniz. Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda her hizmetin ayrı bir bölümü olan salonumuzda bulunmanın huzur ve keyfini yaşayabileceksiniz. Hedefimiz samimi, ilkeli, özverili ve üst düzey kalite standartları içerisinde hizmet vermek, mutluluğunuzu sağlayabilmektir. 

Basında da isminden sıkça söz ettiren Tunalı Hilmi Güzellik Salonu, Ankara’nın nezih bayanlarına verdiği bu kaliteli hizmete devam etmektedir. Amacımız en kaliteli hizmeti vermek olup, piyasaya ve trendlere yön veren bir işletme anlayışına sahiptir. Aynı zamanda piyasayı da takip ederek çalışmalarını bu bağlamda şekillendirmekte, yenilikleri her zaman bünyesine almaya devam etmektedir. 

Çalışanlarımız piyasanın en iyi eğitimlerini almış, eğitimi hayatlarından eksik etmeyen ve eğitimlerden sağlanan bilgileri tecrübeleri ile harmanlamış alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Her uygulama için o alanda uzman en az bir çalışanımız bulunmaktadır. Her işi tek kişinin yapabilmesindense her kişinin uzmanlaştığı alanlar vardır ve bu bağlamda sizinle ilgilenecek olan uzmanımız kişisel bir ilgi ve alaka ile size hizmet verecektir. 

Tunalı Hilmi Güzellik Salonu’nda öncelikle sizlere ihtiyacınız dışında bir hizmet vermemeye özen gösteriyoruz. Öncelikli olarak gerekli testlerden geçtikten sonra ihtiyacınız olan materyaller tespit edilip, sizin de istekleriniz doğrultusunda gerekli olan uygulama belirlenip son teknoloji cihazlarımız ve alanında uzman estetisyenlerimiz vasıtasıyla bu hizmet sizlere aktarılmaktadır. 

Teknoloji her daim yakından takip etmekle birlikte ürünlerimiz, cihazlarımızı da bu bağlamda her zaman yenilemekteyiz. Yeniliklere her zaman açık olmakla birlikte yenilikleri zaman zaman kendimiz de yaratmakta, sizler için en iyisini bulana kadar arayışımıza devam etmekteyiz. Siz de konforlu bir salonda alanında uzman kişiler tarafından, son teknoloji ürünler vasıtasıyla kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Ankara’nın Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan Tunalı Hilmi Güzellik Salonu’nu tercih edebilirsiniz. 

AMELİYATSIZ YÜZ GERME

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir? 

Amerika’nın en çok tercih edilen yöntemi haline gelen Ultherapi işlemi ile 30 dakika içerisinde tek seansta gençleşmeniz mümkün. Ve artık Türkiye’de de uygulanmaya başladı. 

Operasyon müdahalesine ihtiyaç duymayan bu yöntemin en büyük özelliği ise tek seansta ağrısız ve acısız bir şekilde sonuçlanmasıdır. 

Hamile kadınların karnındaki fetüsü izleme şansı tanıyan Ultrasound teknolojisi, şimdi esnekliği sarkmış ciltler, düşük kaşlar ve yılların getirdiği kırışıklıkları germe amaçlı kullanılıyor. Ve uygulanacak 30 dakikalık tek seansın ardından günlük hayatınıza devam edebiliyorsunuz.

Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Nasıl Uygulanıyor? 

Ultheraphy işleminde kullanılan deep sea adı verilen teknolojide fokus ultrasound ile cildin alt tabakalarında sıcak noktalar yaratılıyor. Bu yöntem sayesinde cilt kendi onarım sürecini tamamlayarak yeni collagen üretimine de başlayabiliyor. Bu işlemin ardından ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi görülmeye başlanıyor. Uygulamanın hemen arkasından toparlanmaya başlayan cilt, istenen sonuçlara 3 ayın sonunda ulaşıyor. Üstelik bu tek yarım saatlik seansın ardından alınan sonuç, bir sene boyunca saklanılıyor. 

Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Esnasında Neler Hissedilir? 

Uygulama esnasında hissedilenler kişiden kişiye farklılık gösterse de uygulama öncesinde, uygulamanın yapılacağı kişinin ağrı kesici bir ilaç kullanması tavsiye edilmektedir. Kişiler uygulama esnasında oluşan acı hissini anlık iğne batması şeklinde yorumlamaktadır. Bu ise ultrasound enerjisinin dokunun derinliklerine ulaşabildiği ve bu sayede Ultherapy’nin ciltte lifting ve sıkılaşma etkisi meydana getirdiğini anlatmaktadır. 

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulaması Güvenli Midir? 

Ultrasound teknolojisi tıpta 50 yıldan uzun bir süredir kullanılmakta ve kullanılmaya devam etmektedir. Klinik çalışmalar sonucunda her hangi bir yan etkisi olduğu tespit edilmemiştir. 

Siz de alanında uzman kişiler tarafından ameliyatsız yüz germe işleminizi 30 dakika içerisinde tek seansta yaptırmak istiyorsanız Ankara’daki Tunalı Hilmi Güzellik Salonu'na gelebilirsiniz. 

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bölgesel Zayıflama Nedir? 

Zayıflama ve bölgesel zayıflama arasında rahatsızlık duyan kişiler tarafından farkedilemeyen ciddi farklılıklar vardır. Örneğin 10 kg fazlanız var ise bir estetisyene başvurmak yerine sıkı bir program dahilinde diyetisyene gitmeniz gerekmektedir. Fakat bazı bölgelerimiz vardır ki o bölgelerdeki yağlar diyet, spor gibi etmenler yoluyla yok edilemezler. Bu bölgedeki yağlardan kurtulmak için de teknoloji bize bir kısım yöntemler sunmaktadır. Yapılan tüm diyetlere ve spora rağmen bölgelerinizde biriken yağlardan kurtulamıyorsanız uzman kontrolü altında yararlanabileceğiniz yöntemler mevcut. 

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir? 

Vshape : Özellikle vücudunuzdaki lokal fazlalıklar ve selülit sorunu yaşayan kişiler için yeni bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Bu sistem, vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerinin bir araya gelmesi ile oluşuyor. 

Unipolar radyo frekans özelliği sayesinde de cildin sıkılaştırılması ve yapısının düzeltilmesi sağlanmış oluyor. Vshape karın ve kalçayı kapsayan vücudun tüm bölümlerinde uygulanabiliyor. Bu yeni sistem sayesinde yüksek frekans ile verilen özel ultrasound (akustik ses dalgaları) , çalışan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve dokuda incelme işlemini başarıyla tamamlıyor. 

Vshape ve bunun gibi bir çok yöntem bölgesel yağlanma sorunlarınız için hali hazırda kullanılabiliyor. Siz de alanında uzman kişiler tarafından bölgesel yağlanmalarınızdan kurtulup genç, fit bir görünüme kavuşman istiyorsanız Tunalı Hilmi Güzellik Salonu'nu tercih edebilirsiniz.

 •     Bölgesel incelmede son teknoloji
 •     Bayanlara özel epilasyon paketleri
 •     Radyo frekansı, Selülit terapi
 •     Detaylı cilt bakımı, Sivilce tedavisi
 •     Yüz gençleştirme, Yosun terapi
 •     Pasif jimnastik, Power Plate
 •     Lenf Drenajj
 •     Gelin Makyajı
 •     Manikür, Pedikür
 •     Kaş Dizaynı
 •     Protez Tırnak

 

Yukarı
Ghost
Ghost
DİĞER BİLGİLER
Bilgi Alabileceğiniz Konular Ağda (Normal)
Ağda (Sir)
Ameliyatsız Yüz Germe
Bölgesel Zayıflama
Cilt Analizi
Gelin Makyajı
İpek Kirpik Ekleme
Kaş Tasarımı
Lenf Drenaj
Makyaj
Makyaj (Düğün)
Manikür
Pasif Jimlastik
Pedikür
Protez Tırnak
Radyo Frekans
Vakum
Vücut Analizi
Vücut Toparlama
Yosun Bakımı
Mekan Özellikleri Asansör
Kablosuz İnternet
Çalışma Saatleri (Haftaiçi) 08:00 - 21:00
Çalışma Saatleri (Cumartesi) 08:00 - 21:00
Çalışma Saatleri (Pazar) 12:00 - 20:00
Yukarı
Ghost
KAMPANYALAR (1)
Tunalı Güzellik Salonu KAMPANYA
28 Mayıs 2015 15:00

2 seans kavitasyon

2 seans vakum

2 seans power plate

2 seans pasif jimnastik

2 seans lenf drenaj

 14.99 tl

Yukarı
Ghost
FOTOĞRAFLAR VE BİLGİ
SON DAKİKA.......
ANKARADA İLK.....
TEK SEANSLA AMELİYATSIZ YÜZ GERME..
10 YAŞ GENÇLEŞME...

Tunalı Güzellik,Tunalı Güzellik Salonu, Tunalı Güzellik Salonu
 
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com
Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com Tunalı Güzellik Salonu Tunalı Güzellik Salonu | AnkaraGuzellikMerkezleri.com ghost
Yukarı
Ghost
DİĞER MEKANLAR
Bu mekanlara da göz atmak ister misiniz?
Grenada Life Personal Training Beauty Güzellik Salonu
Grenada Life Personal Training Beauty Güzellik Salonu
Ümitköy
Mavi Işık Tunalı Güzellik Salonu
Mavi Işık Tunalı Güzellik Salonu
Tunalı
Este Light Beauty Güzellik Salonu
Este Light Beauty Güzellik Salonu
Bahçelievler
Laçin Güzellik Salonu
Laçin Güzellik Salonu
Demetevler
Yukarı
Ghost
YORUMLAR
Tuğba Yıldız 01 Kasım 2012 18:18
Mekan son derece nezih ve güzel. çalışanlarda son derece alanlarında uzman ve güler yüzlü. teşekkürler

Toplam: 1 Önceki | 1 | Sonraki

Yorum Yaz
(Yorum yazmak için üye olmanız gereklidir)
Yukarı
Ghost
Giriş - Kayıt
[+] Mekan Ekle
İş, Eleman Portalı
Ghost
reklam_captionsol Kampanyalar reklam_caption_right
Ghost
Mekan Hızlı Menü
Ghost
Tavsiye Et
Tavsiye
Et
Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Kategoriler
Kategoriler
İletişim Bilgileri
İletişim
Fotolar
Fotolar
Google Map
Google Map
Genel Bilgi
Genel Bilgi
Diğer Bilgiler
Diğer Bilgiler
İngilizce Bilgi
Info
Kampanyalar
Kampanyalar
Fotoğraflar ve Bilgi
Foto&Bilgi
Yorumlar
Yorumlar
bottom
Ghost
Günün Mekanı
Ghost
Tansil Estetik ve Güzellik Salonu - Yıldız
Tansil Estetik ve Güzellik Salonu
Yıldız
bottom
Ghost
Güzellik-Bakım
Ghost
Powerplate
Powerplate
bottom
Ghost
Sağlık
Ghost
Su Çiçeği ( Varicella )
Su Çiçeği ( Varicella )
bottom
Ghost
Ghost
İndirimdekiler
İndirim Veren Güzellik Salonları Ankara Güzellik Salonları
bottom
Ghost


Anasayfa | Kullanım Koşulları | Mekan Ekle | Forum | Yardım | İletişim
Cilt Soyma T.C.A Ankara İnceltici bakım Ankara Uyumlu bir çift misiniz? (Test)
Cilt Sıkılaştırma Ankara Dila Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu Batık Tırnak
Batık Tırnak Kampanyasi Firsat indirim Ankara ankara kizilay lazer epilasyon merkezleri - Lazer Epilasyon (Alexandrite) Epilasyon Ankara Birlik Mahallesi
 
S