Mona Güzellik Salonu, Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu Mona Güzellik,Mona Güzellik Salonu, Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu,Söğütözü Güzellik Salonu, Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu Mona Güzellik,Mona Güzellik Salonu, Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu,Söğütözü Güzellik Salonu, Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu
ANASAYFA | ENGLISH | İLETİŞİMGhost
Güzellik Salonları Kampanyalar Harita Güzellik Bakım saglik Pano Yarışma
MenuBelow
Ghost
 
Arama
Detaylı Arama
Arama
Ghost
kategoriler
Ayak Sağlığı
Kategori
Cilt ve Vücut Bakımı
Kategori
Diyet Merkezleri
Kategori
Güzellik Eğitimi Kursları
Kategori
Güzellik ve Bakım
Kategori
El Ayak Bakımı
Kategori
Epilasyon
Kategori
Estetik - Sağlık
Kategori
Kuaförler
Kategori
Lazer Epilasyon
Kategori
Makyaj (Kalıcı/Gelin)
Kategori
Saç Protezi/Ekimi
Kategori
Solaryum Merkezleri
Kategori
SPA Merkezleri
Kategori
Spor Merkezleri
Kategori
Zayıflama
Kategori
AYDINLIKEVLER Güzellik Salonları
Kategori
AYRANCI Güzellik Salonları
Kategori
BAHÇELİEVLER Güzellik Salonları
Kategori
BATIKENT Güzellik Salonları
Kategori
BALGAT Güzellik Salonları
Kategori
BEŞEVLER Güzellik Salonları
Kategori
BİLKENT Güzellik Salonları
Kategori
ÇANKAYA Güzellik Salonları
Kategori
ÇAYYOLU Güzellik Salonları
Kategori
ÇUKURAMBAR Güzellik Salonu
Kategori
DEMETEVLER Güzellik Salonları
Kategori
DİKMEN Güzellik Salonları
Kategori
EMEK Güzellik Salonları
Kategori
ERYAMAN Güzellik Salonları
Kategori
GOP Güzellik Salonları
Kategori
İNCEK Güzellik Salonları
Kategori
KAVAKLIDERE Güzellik Salonları
Kategori
KIZILAY Güzellik Salonları
Kategori
KOLEJ Güzellik Salonları
Kategori
SÖĞÜTÖZÜ Güzellik Salonları
Kategori
TUNALI Güzellik Salonları
Kategori
ÜMİTKÖY Güzellik Salonları
Kategori
Y.AYRANCI Güzellik Salonları
Kategori
YENİMAHALLE Güzellik Salonları
Kategori
YILDIZ Güzellik Salonları
Kategori
Sağlık
Kategori
Diğer
Kategori
bottom
Ghost
Ghost
Mona Güzellik Salonu
Ghost
Ghost
FOTOĞRAFLAR
baslik_sol Mona Güzellik Salonu baslik_gecis
indirim_button_left İNDİRİM KUPONU indirim_button_left
baslik_right_bottom
Ghost
Mona Güzellik Salonu Mona Güzellik Salonu, Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu
Ghost
Cihaz Satış ve Kiralama Cihaz Satış ve Kiralama
Cilt ve Vücut Bakımı Cilt ve Vücut Bakımı
Epilasyon Epilasyon
Güzellik ve Bakım Güzellik ve Bakım
SÖĞÜTÖZÜ Güzellik Salonları SÖĞÜTÖZÜ Güzellik Salonları
Zayıflama Zayıflama
Ghost
Adres: Mona Güzellik Salonu - Mustafa Kemal Mah. 2141 sok. 37/2 Söğütözü / Ankara
Semt: Söğütözü
Telefon: 0 (312) 221 00 16
Adres Tarifi: İNDİRİMLİ FİYATLARI ÖĞRENMEK İÇİN "AnkaraGuzellikMerkezleri.com" ARACILIĞI İLE ARADIĞINIZI BELİRTİNİZ.
Ghost
Ghost
İLETİŞİM FORMU
Mekan İletişim Form
Mekan Adı Mona Güzellik Salonu - Söğütözü
*Ad
*Soyad
Email
Cep Telefonu Benimle Cep Telefonum Aracılığı ile İletişime Geçin
*Metin
 
Yukarı
Ghost
GENEL BİLGİ

Mona Güzellik Salonu - Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu


Mona Güzellik Salonu uzun yıllardan beri süre gelen tecrübesi ve uzman kadrosu ile birlikte 2004 yılında beri Ankara’nın Bahçelievler semtinde hizmet vermeye devam etmektedir. 

Mona Güzellik Salonu olarak temel ilkemiz en kaliteli ürünler ile en iyi hizmeti harmanlayabilmiş, kalitesi ile anılan ve dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanırken dünyada gelişen her türlü yeniliği takip edip müşterilerimizin beğenisine sunabilmektedir. 

Mona Güzellik Salonu’nun kadrosunu Avrupa’da eğitimlerini tamamlamış ve yıllardır bu eğitimleri pratiğe dökerek bir tecrübe geliştirmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu uzman ekibimizin de amacı size her daim verilebilecek en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu nedenden dolayı birebir hizmet anlayışı içerisinde sizlerle her daim birebir olarak ilgilenecek ve her daim bu yönde çözümler sunacaklardır. 

Yaptığımız uygulamaları tamamen hijyenik bir şekilde gerçekleştirmekle birlikte salonumuz da tamamen steril bir ortamdan oluşmaktadır. Bu hijyen prensibi içerisinde çalışanlarımız tarafından da 10 yıldır herhangi bir sorun yaşamadık. 

Salonumuz da tamamen sizin konforunuza ve keyfinize göre tasarlandı. Ankara Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi'nde görebileceğiniz en iyi konforun salonumuzda olduğunu iddia etmek yerinde bir tercih olurdu. Biz de öyle yapıyoruz ve size bu konfor ve hizmet anlayışı sayesinde günlük hayatın verdiği stres ve yorgunluktan arınacağınızın sözünü veriyoruz. 

Mona Güzellik Salonu diğer güzellik salonlarından ayıran ana özellik te tabii ki her şeyin kalitelisini seçiyor olmamız. Kullandığımız ürünlerden son teknoloji cihazlara, verdiğimiz hizmetten salonun dizaynında kullanılan gereçlere kadar her şey sizin hak ettiğiniz gibi. Bu kaliteye güzel ve bakımlı olmak isteyen her bayanın ulaşabilmesi açısından ekonomik olarak ta olanaklar sağlıyoruz. 

10 yıldır işine verdiği önem ve titizliği ile bilinen Mona Güzellik Salonu’nde bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcut.

Bu kaliteli hizmetten siz de yararlanmak istiyor ve cildinizi, ruhunuzu dinginliğe ulaştırmak istiyorsanız salonumuza ulaşmanız çok kolay. Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi gelerek bu hizmetlerimizden yararlanabilir, alanında uzman ekibimizin güvenini alabilirsiniz. Bunu kendi gözlerinizle görmek içinse sadece salonumuza gelmeniz yeterli. 

DETOKS

Detoks Nedir? 

Detoks uygulaması, vücudumuzda biriken hastalık ve yaşlanmanın temel sebebi olan zararlı artıkların vücuttan temizlenmesi işlemidir. 

Bu Toksinler Nasıl Oluşur? 

Bu toksik artıkların hepsi hemen hemen hepsi dışarıdan alınmakla birlikte vücutta oluşanları da vardır. Modern bilimde serbest radikal olarak isimlendirilen bu toksik maddeler doğada var olan kirlenme sonucunda, sonum yoluyla, yiyecek ve içecekler aracılığı ile vücudumuza girerler. Yanlış beslenme şekli ve sindirim sisteminin güçlü olmaması sonucu vücutta kendiliğinden de oluşabilmektedir. 

Detoks Neden Gereklidir? 

Hastalıklar, bedendeki fizyolojik dengenin bozulmasından ve toksinlerin birikmesinden kaynaklı olarak oluşur. Dolayısıyla bu hastalıkları önleminin yolu da fizyolojik dengenin sağlanması ve bunun yanında toksinlerin temizlenmesidir. Modern bilim tarafından yeni yeni keşfedilen bu durum, Ayuveda bilgeliğinde bin yıllar önce öğrenilmiş, buna karşı sağlayıcı yöntemler üretmiştir. 

Detoks’u Ne Kadar Sürede Bir Tekrarlamak Gerekmektedir? 

Detoks yaptıracak kişinin geçirdiği psikolojik ve fizyolojik değerlendirmenin sonucunda bu sürecin ne kadar zamanda bir tekrarlanması gerektiğine uzmanlar tarafından karar verilir. Kişinin ana ihtiyaçlarına bağlı olarak bu tekrarlanma süresi ve programın içeriği değişkenlik göstermektedir. Fakat özellikle mevsim değişimlerinde, yoğun strese maruz kalınan zamanlarda ve ağır ilaç kullanımı gibi durumların ardından tekrarlanması uygundur. 

Detoks Programındaki Kişinin Nelere Dikkat Etmesi Gerekmektedir? 

Detoksun amacı toksinlerden kurtulmaktır ve bunun başarılı sonuçlanabilmesi için öncelikle doğal ve organik beslenmeye dikkat etmek gerekmektedir. Bunun dışında ise mümkün olduğunca ruhsal ve fiziksel olarak ta olumsuz dış etmenlerden korunmak gerekir. 

Detoks Uygulaması Evde Yapılabilir Mi? 

Detoks uygulaması evde yapılabilir fakat tam verim alınması mümkün değildir. Bunun için bolca mevsiminde sebze ve meyve tüketimine dikkat etmek gerekmektedir. Detoks programı sırasında aynı zamanda bol bol su içmek gerekir. 

Alanında uzman kişiler tarafından detoks uygulaması yaptırmak istiyorsanız Ankara’nın Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi  semtinde bulunan Mona Güzellik Salonu’na gelerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

ANTİ AGİNG 

Anti Aging Nedir? 

Anti aging bakımı güneşin zararlı ışınlarından ve çevresel faktörlerden kaynaklı olarak ciltte oluşan hasarı ve ince çizgilere sebep olan bazı faktörlerin ortadan kaldırılması için uygulayabileceğimiz, anti aging serisi sayesinde cildin daha genç görünmesini ve doku altındaki hücrelerin yenilenmesini sağlayabileceğimiz bir yöntemdir. 

Anti aging’in kelime anlamı yaşlanmaya karşı olmayı simgeler. Anti aging uygulamaları sayesinde sağlıklı yaşam, kronik hastalıkların oluşumunu önlemek ve geciktirmek mümkündür. Bu uygulama sayesinde kişilerin ömürleri uzarken aynı zamanda sağlıklı ve kaliteli bir yaşam da sağlanmaktadır. Yaşadığımız yüzyıl içerisindeki gelişmiş ülkelerde ortalama yaşam süresinin artmasının sebebi modern tıp ve bilimin yaşam koşullarındaki iyileşme için sağladığı avantajlardır. Bununla birlikte yaşlı nüfus artmış ve yaşlılarda görülen kronik rahatsızlıklardan dolayı modern tıp anti aging bilimini ortaya çıkarmıştır. Hastalıkları önlemek için yapılan tedavilerin hastalıkların tedavisinde harcanan ekonomik bütçeden daha az olduğunu fark ettikten sonra bu alana daha çok önem vermeye başlamış ve bu sayede büyük ölçüde tasarruf sağlamıştır.

Anti Aging’in Faydaları Nelerdir? 

 • Hücresel enerjinin aktif hale gelmesini sağlar
 • Oksidasyonu durdurur
 • Hücresel yenilenmeyi tetikleyerek, arttırır 
 • Kırışıklıkların azalmasını sağlar 
 • Nemlendirmeyi arttırır 
 • Anti Aging’in Amaçları Nelerdir? 
 • Gençlik enerjisine tekrar kavuşmak
 • Vücuttaki yağlanmayı azaltıp tekrar yağlanmasını önlemek 
 • Cilt gerginliğini sağlamak
 • Cinsel yaşamdaki enerjiyi sağlamak 
 • Bir daha almamak üzere kilo vermek
 • Kemiklerdeki kalsiyum kaybını azaltmak 
 • Hafızayı güçlendirip konsantrasyonu arttırmak
 • Bağışık sistemini güçlendirmek olarak sıralandırılabilir. 

Bu hedeflere ulaşabilmek için hormon seviyelerini de içeren testlerden oluşan büyük çaplı labaratuar çalışmaları ve özel testler yapılmalıdır. Siz de alanında uzman kişiler tarafından anti aging yaptırmak istiyorsanız Ankara’nınSöğütözü Mustafa Kemal Mahallesi semtinde bulunan Mona Güzellik Salonu’na gelebilirsiniz. 

 

 

Yukarı
Ghost
Ghost
DİĞER BİLGİLER
Açılış Saati 10:00
Kapanış Saati 19:00
Bilgi Alabileceğiniz Konular Akneli Cilt Bakımı
Anti-Aging
Detox
Dudak Kontörü
Eyeliner
Göz Çevresi Bakım
Kaş Tasarımı
Kirpik Ekleme
Kişiye Özel Kürler
Leke Bakımı
Lenf Drenaj
Lifting Bakım
Makyaj
Manikür
Meyve Asitli Peeling Uygulamaları
Oksijen Bakımı
Ozon Terapi
Parafin Terapi
Pedikür
Protez Tırnak
Radyo Frekans
Roller
Selülit Bakımı
Sivilce Bakımı
Tuz Bakımı
Vücut Bakımı
Yosun Bakımı
Mekan Özellikleri Bahçe
Duş
Engelliler için Özel Giriş
Kablosuz İnternet
Sigara içme Alanı
Çalınan Müzik Türleri
80ler
Klasik Müzik
Chill Out
Latin / Afro Cuban / Brazilian
Blues
Park Yeri Durumu Yakında Park Yeri Var
Geçerli Kredi Kartları
MasterCard VISA
Çalışma Saatleri (Haftaiçi) 10.00-19.00
Çalışma Saatleri (Cumartesi) 10.00-17.00
Yukarı
Ghost
KAMPANYALAR (1)
Mona Güzellik Salonu KAMPANYA
27 Mayıs 2015 14:00

Geniş gözenek, Leke veya dendesiz  Cilt tonu Supreme Cilt Yenileme Uygulaması 4 seans 750 TL yerine 300 TL ve 1 seans El Bakımı hediyesi ile birlikte 

Profesyonel Cilt bakımı 100 TL yerine 50 TL

İpek kirpik uygulama ve Bakım serumu ile birlikte 250 TL yerine 100 TL

Yukarı
Ghost
FOTOĞRAFLAR VE BİLGİ
Mona Güzellik,Mona Güzellik Salonu, Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu,Söğütözü Güzellik Salonu, Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu
 
Mona Güzellik Salonu Mona Güzellik Salonu, Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi Güzellik Salonu ghost ghost
Yukarı
Ghost
DİĞER MEKANLAR
Bu mekanlara da göz atmak ister misiniz?
SOS Beauty & Form Club Güzellik Salonu
SOS Beauty & Form Club Güzellik Salonu
Tunalı
Mavi Işık Tunalı Güzellik Salonu
Mavi Işık Tunalı Güzellik Salonu
Tunalı
Madam Defne Güzellik Salonu ve Moda Evi
Madam Defne Güzellik Salonu ve Moda Evi
Çayyolu
Green Güzellik Salonu
Green Güzellik Salonu
Kızılay
Yukarı
Ghost
YORUMLAR
Bu mekana henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
(Yorum yazmak için üye olmanız gereklidir)
Yukarı
Ghost
Giriş - Kayıt
[+] Mekan Ekle
İş, Eleman Portalı
Ghost
reklam_captionsol Kampanyalar reklam_caption_right
Ghost
Mekan Hızlı Menü
Ghost
Tavsiye Et
Tavsiye
Et
Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Kategoriler
Kategoriler
İletişim Bilgileri
İletişim
Fotolar
Fotolar
Google Map
Google Map
Genel Bilgi
Genel Bilgi
Diğer Bilgiler
Diğer Bilgiler
İngilizce Bilgi
Info
Kampanyalar
Kampanyalar
Fotoğraflar ve Bilgi
Foto&Bilgi
Yorumlar
Yorumlar
bottom
Ghost
Günün Mekanı
Ghost
Before After Sağlıklı Yaşam ve Pilates - Yıldız
Before After Sağlıklı Yaşam ve Pilates
Yıldız
bottom
Ghost
Güzellik-Bakım
Ghost
Siyah Noktalar
Siyah Noktalar
bottom
Ghost
Sağlık
Ghost
Histerektomi
Histerektomi
bottom
Ghost
Ghost
İndirimdekiler
İndirim Veren Güzellik Salonları Ankara Güzellik Salonları
bottom
Ghost


Anasayfa | Kullanım Koşulları | Mekan Ekle | Forum | Yardım | İletişim
Burun Estetiği Ankara Ankara Ağda (Normal) HPPL Epilasyon Uygulaması Kampanyasi Firsat indirim Ankara
Ağda (Clean Easy) Kampanyasi Firsat indirim Ankara İnceltici bakım Ankara Ankara Meme Oluşturma
Cilt Soyma T.C.A Kampanyasi Firsat indirim Ankara Ankara Cilt Bakımı Y.Ayrancı Cilt ve Vücut Bakımı Anıttepe Güzellik Salonu
 
S