AĞDA KULLANIYORUM NE ZAMAN LAZERE BAŞLAYABİLİRİM?

blog yazısı ekle !

AĞDA KULLANIYORUM NE ZAMAN LAZERE BAŞLAYABİLİRİM?

Evet, eski istenmeyen tüy tedavilerinden sıkılan ve artık kesin sonuç isteyenler bu kesin sonucu sizlere verebilecek yegane uygulama (tedavi) lazer epilasyon tedavisidir. Lazer epilasyon tedavisi artık istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda dünya üzerinde olduğu gibi Türkiye üzerinde de en fazla tercih edilen tedavi yöntemi olmakta.

Bu tedavi diğer yöntemlerden ayıran bir süre etken mevcut. Daha ucuz olması daha az acı hissedilmesi ve en önemlisi de kesin kurtuluş yönteminin bu lazer epilasyon olması. Lazer epilasyona başlamak için kafanıza takılan sorular olabilir. Bu tip soruları genelde eski uygulamaları kullananlar daha sık sormaktadır. Sık sorulan sorulardan biri de ağda kullanıyorum lazer epilasyona ne zaman başlayabilirim sorusudur. Bu soru bir çok insan için çok önemlidir sadece ağda yöntemi değil bir çok istenmeyen tüyden kurtulma yöntemi ( ip sir epilatör) kıl köklerine zarar verir.

Lazer epilasyonda kıl köklerine uygulanan bir tedavi yöntemi olduğundan kaynaklı lazer epilasyon tedavilerine başlamadan en az bir ay öncesinde ağda kullanımı durdurulmalıdır. Sadece ağda kullanımı değil yukarıda saydığımız ve ya saymadığımız tüm kıl köklerine zarar verecek olan yöntemlerden lazer epilasyon tedavisinden en az bir ay önce durdurulmalıdır.

Bu sayede bir ay içerisinde kıl kökleri kendilerine gelir ve lazer tedavisi tam anlamıyla başarılı olur. Lazer epilasyondan en az bir ay önce diğer uygulamalar bırakılmaz ise tedavilerden istenilen sonuçlar alınamaya bilir. Lazer tedavisinden sonra zarar gören kökler düzelip tekrardan istenmeyen tüylerle karşılaşıla bilinir.

Lütfen bu yüzden yapılan uyarıları çok dikkatli dinleyin. Daha sonradan pişmanlık duyacağınız şeyleri şimdiden yapmaktan vazgeçin. Lazer tedavileri sadece epilasyon için değil birçok istenmeyen olgular için de kullanılmaktadır. Lazer tedavileri sayesinde estetikte artık yeni bir devir başlamış bulunmakta. Bu devir ise insanların hayatlarını eskisine nazaran git gide daha da kolay bir hale getirmekte.

Lazer epilasyona başlayacak ağda kullanan arkadaşlarınıza bu yazıdan bahsetmeyi kesinlikle unutmayınız. Bu bilgileri bilmemeleri durumunda tedavileri başlamak istedikleri zamandan bir ay sonrasına otomatik olarak ertelenmekte olacak. Ama bunu sizin bilgilendirmeniz sayesinde daha erkene çekebilirler. Size ve sevdiklerinize mutlu sağlıklı hayatlar dileriz. Iyi günler.