ANKARA AKAPUNKTUR

blog yazısı ekle !

ANKARA AKAPUNKTUR

Geleneksel Çin tıbbında var olan ve tüm dünyada uygulanan akapunktur, vücudun bazı noktalarına özel uçlu ve uyarımlı minik iğnelerin uygulanması işleminden ibarettir. Zayıflama, sigarayı bırakma, baş ve romatizma ağrılarını kesme, bağışıklığı güçlendirme, ruhsal iyileştirme, kan akımını artırarak cildi iyileştirme gibi pek çok amaçla kullanılır.

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara


Ankara güzellik salonlarında siz de bu sağlıklı akapunktur işlemini güzellik uzmanınıza yaptırabilirsiniz. Özellikle cilt sorunları yaşayan hanımlar bu gelişmiş teknolojiyi mutlaka yaptırmalıdır. Akapunktur iğnelerinin çare olamadığı pek az sorun vardır. Bu yöntem ile cilt dokusunun en derinlerine inilerek yağ dokusunda ve çeşitli cilt altı epidermis tabakalarında işlemler yapılır. Kaz ayakları, alın çizgileri, kaş çatma çizgileri, sarkık göz kapakları, gözaltı morluk ve izleri, sigara ve alkol kırışmaları, yaşlanma belirtilerinden siz de muzdarip iseniz Ankara güzellik salonlarına gidip akapunktur uygulaması yaptırın. Cildin hem üst tabakasına hem en alt katmanına hem de görünen yüzeye iğneli bakım tedavi işlemi uygulanır.