ANKARA BİTKİSEL PEELİNG

blog yazısı ekle !

ANKARA BİTKİSEL PEELİNG

CİLDİNİZİ TAZELEMEYE NE DERSİNİZ? – ANKARA BİTKİSEL PEELİNG

Cildimiz vücudumuzun dış etkilere en fazla maruz kalan bölgesi. Ayrıca sadece dış etkiler değil geçen zaman da cildimizin yorulmasına, canlılığını kaybetmesine neden oluyor. Kirlerle ve ölü hücrelerle tıkanmış gözenekler, yorgun, cansız bir cilt ile güzel görünmek de tabi ki imkânsızlaşma bitkisel peeling ile cildi yenilemek, tazelemek mümkün.

Ankara'daki tüm Peeling-Bitkisel Peeling Salonları için tıklayınız
Ankara Peeling-Bitkisel Peeling


Bitkisel peeling cildi gençleştirir


Peeling derinin soyularak altından taze ve yeni deri tabakasının çıkarılması mantığına dayanan bir uygulama. Bitkisel peeling kimyasal uygulamalara kıyasla çok daha sağlıklı. Zira kimyasal içerikli uygulamaların cilde sağladığı yarar kadar zarar verme riski de bulunuyor. Bu nedenle risksiz şekilde tazelenmek, yenilenmek, sağlıklı ve ışıltılı bir cilde kavuşmak isteyenler için bitkisel peeling en uygun seçenek.

Kırışıklıklar için de bitkisel peeling

Bitkisel peeling cildi yenilerken kırışıklıklarda da azalma sağlıyor tabi ki. Bu nedenle taptaze bir cilde sahip olmak, eskisinden genç görünmek ve kendinizi yenilenmiş hissetmek için Ankara'da bulunan güzellik salonlarına giderek bitkisel peeling yaptırmanızın tam zamanı.