ANKARA BREZİLYA FÖNÜ

blog yazısı ekle !

ANKARA BREZİLYA FÖNÜ

HER ZAMAN MÜKEMMEL GÖRÜNEN SAÇLAR – ANKARA BREZİLYA FÖNÜ

Güzel görünmenin olmazsa olmazı harika saçlardır. Çoğumuz hayatın hızlı akışı içinde saçlarımızı şekillendirmeye gerektiği kadar zaman ayıramıyoruz bu durumda kusursuz görünmemizi engelliyor tabi ki. Ancak artık Brezilya fönü sayesinde artık aylar boyunca her an yeni fön çekilmiş gibi görünen saçlarımız ile mükemmel görünme şansına sahibiz.

Ankara Brezilya Fönü için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Brezilya Fönü


Brezilya fönü kaç ay dayanıyor?

Brezilya fönü ile ilgili en fazla merak edilen konu tabi ki bu uygulamanın saçlarda ne kadar süre ile dayandığı. Brezilya fönünün kalıcılık süresi birkaç kritere göre değişiyor. Bu kriterler kişinin saç tipi, ne kadar sık boya vb. yaptırdığı ve saçlarını ne kadar sık yıkadığı. Çok sık yıkanan ve boyanan saçlarda Brezilya fönünün kalıcılık süresi ortalama olarak 4 ayken diğer durumlarda 7-8 aya dek uzayabiliyor.

Brezilya fönü aynı zamanda saç bakımı

Ankara'daki güzellik salonlarında yaptıracağınız Brezilya fönü sadece saçlarınızı düzleştirip uzun süre yeni fön çekilmiş gibi görünmesini sağlamıyor. Bunun yanı sıra saçlara bakım da yapıyor. Yani Brezilya fönü ile bir taşla iki kuş vuruluyor.