ANKARA NASIR BAKIMI

blog yazısı ekle !

ANKARA NASIR BAKIMI

Nasır bakımı ayaklardaki sertleşmiş derinin yumuşatılması ve temizlenmesi işlemidir. Ayak jileti denilen özel bir alet sayesinde ayaklardaki nasırlar temizlenir. Aletlerin de mutlaka dezenfekte edilmiş olması gerekir. Aksi halde çatlaklardan mikrop kapabilir. Bunun için nasırlı kısmın iyi temizlenmesi ve nemlendirilmesi gerekir.

Ankara'da Nasır Bakımı için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Nasır Bakımı


Deride oluşmuş olan kalınlaşmalar ayakların başlıca sorunları arasındadır. Estetik görüntü bozukluğuna da sebebiyet vermektedir.

Nasır bakımının aksatılmaması gerekir. Nasır probleminle başa çıkabilmek için düzenli olarak pedikür yapılması gerekir. Eğer düzenli olarak nasır bakımı yapılmazsa ayaklar sağlıklı görünmez ve tabanlarda ağrı, batma gibi rahatsızlıklara sebep olur.

Nasır kendini çok belli eden bir ayak sorunudur. Nasırın bulunduğu yerde ağrı ve acıma hissi vardır. Bu yüzeyin temizlenmemesi durumunda nasır ilerler ve sizi yürütmeyecek kadar rahatsızlık verebilir. Nasır bakımının yanı sıra giydiğiniz ayakkabılara da dikkat etmeniz gerekir ayağınızı çok sıkan ayakkabıları giymemelisiniz. Ankara güzellik salonunuzu seçin ve ayak ve el nasırlarınızdan kurtulun.