ANKARA OZON SAUNA

blog yazısı ekle !

ANKARA OZON SAUNA

OZON SAUNANIN FAYDALARINA İNANAMAYACAKSINIZ! – ANKARA OZON SAUNA

Ozon sauna için tam teşekküllü güzelleştirici demek pek de abartı sayılmaz. Çünkü ozon sauna selülit giderme, vücudu toksinlerden arındırma, kan dolaşımını ve sindirim sistemini düzenleme, cildi sıkılaştırma ve kilo verdirme konusunda etkili bir yöntem. Tüm bunları bir arada sunan ozon sauna için neden tam teşekküllü güzelleştirici dediğimizi sanırız anladınız bu etkilerini öğrendikten sonra.

Green Güzellik Salonu

Kızılay

Green Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

Cansu Özdemir - Green Güzellik Salonu müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, sizin her konuda konforunuzu amaçlayan salonuyla, her türlü memnuniyetinizi amaçlayan kadrosu ile birlikte Ankara Kızılay'da ziyaretinizi beklemektedir.

Alanında uzmanlaşmış, eğitimini almış ve bu bilgilerini tecrübeleriyle harmanlamış sıcak, samimi kadrosu sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyecek ve adeta ayaklarınızı yerden keseceğiz. Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde bu kapıdan yüzünüzü güldürmeden sizi göndermemeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden sizleri birebir hizmet anlayışı ile yakından takip edip, ihtiyaçlarınızı ve sizi neyin memnun edeceğini keşfedip, işimize bu şekilde devam ediyoruz.

Green Güzellik Salonu tamamen sizin konforunuzu düşünerek tasarlanmış bir mekan olmakla birlikte bekleme salonundan, uygulama odalarına kadar her kısmında sizi Ankara'dan birkaç saatliğine de olsa uzaklaştırabilecek, sizi dinginliğe ulaştırabileceğiz. Çalışan kadromuz da tamamen sizin konforunuzu düşündüğünden sizin için en rahat olan ne ise o şekilde davranılacaktır. Aynı zamanda bu kadar konforun yanında kendinizi yabancı bir yerde değil, evinizde hissetmenizi de sağlayabiliyoruz. Evinizden tek farkı kendi kendinize değil, bizim size hizmet ediyor olmamız olacaktır.

Kesinlikle herhangi bir uygulamanın alanında uzmanlaşmamış bir çalışan tarafından yapılması mümkün değildir. Her isteğiniz, isteğinizin alanına göre farklı kişilerce gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın güler yüzlü olması ve samimiyeti sayesinde kendinize yakın birilerini bulabilecek kendi kültürünüzden kişilerce hizmet görebileceksiniz. Bunun sebebi ise sizin kültürünüzden olmayan veya sizi az çok tanıyamamış, tarzınızı bilmeyen birinin sizin istediğinizi de tam olarak anlayamayacak olmasıdır. Bu yüzden çalışanlarımızı da bu prensiplere bağlı olarak eğitmeye devam ediyoruz.

Tamamen sizin memnuniyetinizi amaçladığımızdan hijyen bizim olmazsa olmazımız. Green Güzellik Salonu'na geldiğinizde her şeyi steril bir şekilde göreceksiniz. Çünkü hijyenik bir ortamda yapılmış güzellik işleminin sizin için hiçbir faydası yoktur. Zaten hijyenik olmasak “konfor" prensibimiz ile de çelişmiş olacağımızdan kendi kendimizle çelişmek yerine bu konuya da oldukça dikkat ediyoruz.

Baktığınız zaman Ankara'nın Kızılay gibi bir semtinde bulunan Green Güzellik Salonu'nda bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcut. Yeter ki siz güzelliğinizi keşfetmek isteyin. Çünkü biz tecrübelerimizden biliyoruz ki, her kadın güzeldir. Biz sadece o güzelliği ortaya çıkarmada sizlere yardımcı olan bireyleriz.


devamını oku...
Adres: Mithatpaşa cad 71/2 Kızılay-Ankara

Mira Güzellik Salonu

Kızılay

Mira Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

Mira Güzellik Salonu Ankara'nın Kızılay semtinde bulunan ve sizin konforunuz için tasarlanmış, güzelliğinizi profesyonel kişiler tarafından açığa çıkartabileceğiniz, kendinizi bulabileceğiniz ve dinginliğe erişebileceğiniz, yıllardan beridir edindiği tecrübeler ile piyasaya yön verebilen ve aynı zamanda piyasayı, teknolojiyi yakından takip eden bir kuruluştur.

Mira Güzellik Salonu'nun çalışan kadrosunu alanında eğitimlerini almış ve almaya devam eden, tecrübeleri ile eğitimini harmanlayarak alanında uzmanlaşmış kişiler oluşturmaktadır. Uzman çalışanlarımızın size göstereceği birebir hizmet anlayışı sayesinde bütün hizmetler sadece size özel olarak verilecek ve sizin için en uygun olan hangisiyse ona uzmanlarımız karar verecektir. Örneğin zayıflamayla ilgili bir rahatsızlığınız var ise kapıdan giren ve zayıflama problemi olan herkese aynı uygulamayı vermek yerine analiziniz yapılıp, size uygun olan hangisi ise o işleme alınır.

Salonumuzda konforlu olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın çünkü salonun tasarımı da tamamen konforunuzu ve rahatlığınızı düşünerek tasarlandı. Bu konfor sayesinde de günlük hayatın getirdiği stresten ve yorgunluktan arınabilecek, dinginliğe ulaşabileceksiniz.

Ankara'nın havası buğuludur. Sizi bu boğukluktan kurtarmak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Siz kendinizi nasıl hissederseniz hissedin biz biliyoruz ki siz güzelsiniz. Çünkü güzellik bakım gerektirir, ve bakımını gerekli şekilde yaptıran kişi toplum içinde güzel olarak adlandırılır. Bu yüzden şimdiye kadar herhangi bir bakımı profesyonel alanlarda yaptırmadıysanız da içiniz kararmasın. Çünkü Mira Güzellik Salonu'yla tanıştıktan sonra Kızılay'a her geldiğinizde aklınıza gelecek ilk yer burası olacak.

Bu güzellik hizmetlerini aynı zamanda hijyenik yapmamız, salonu daima steril tutmamız gerekir. Ve bu konuda da kuşkunuz olmasın, çünkü çalışanlarımız ekstra bir gayret sarf etmekte ve sizin sağlığınız açısından önemli olan her faktörü göz önüne alarak uygulamaları gerçekleştirmektedir. Her hangi bir güzellik hizmetimizden yararlanırken aklınızda soru işaretleri kalmasını istemeyiz.

Mira Güzellik Salonu'nda bir güzellik salonunda arayabileceğiniz her şey mevcut. Konfor arıyorsanız salonumuzda en iyisine layık olacaksınız, profesyonellik istiyorsanız alanında uzman kişiler tarafından karşılanıp hizmet göreceksiniz, veya ekonomik olarak kaygılarınız varsa size bu konuda da oldukça yardımcı olabiliyoruz. Sonuçta güzellik bütün kadınların hakkı.

Siz de bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız sadece Ankara Kızılay'da bulunan salonumuza gelmeniz yeterli.

devamını oku...
Adres: Meşrutiyet Caddesi No:3/6 Kızılay-Ankara

Mona Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

Mona Güzellik Salonu - MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ GÜZELLİK SALONU

Mona Güzellik Salonu uzun yıllardan beri süre gelen tecrübesi ve uzman kadrosu ile Ankara'nın en nezih semtlerinden biri olan Söğütözü ,Mustafa Kemal Mahalle'sinde Butik işletme olarak hizmet vermektedir.

Mona Güzellik Salonu olarak temel ilkemiz en kaliteli ürünler ile en iyi hizmeti harmanlayabilmiş, kalitesi ile anılan ve dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanırken dünyada gelişen her türlü yeniliği takip edip müşterilerimizin beğenisine sunabilmektedir.

Mona Güzellik Salonu'nun kadrosunu Avrupa'da eğitimlerini tamamlamış ve yıllardır bu eğitimleri pratiğe dökerek bir tecrübe geliştirmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu uzman ekibimizin de amacı size her daim verilebilecek en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu nedenden dolayı birebir hizmet anlayışı içerisinde sizlerle her daim birebir olarak ilgilenecek ve her daim bu yönde çözümler sunacaklardır.

Yaptığımız uygulamaları tamamen hijyenik bir şekilde gerçekleştirmekle birlikte salonumuz da tamamen steril bir ortamdan oluşmaktadır. Bu hijyen prensibi içerisinde çalışanlarımız tarafından da 10 yıldır herhangi bir sorun yaşamadık.

Salonumuz da tamamen sizin konforunuza ve keyfinize göre tasarlandı. Ankara Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi'nde görebileceğiniz en iyi konforun salonumuzda olduğunu iddia etmek yerinde bir tercih olurdu. Biz de öyle yapıyoruz ve size bu konfor ve hizmet anlayışı sayesinde günlük hayatın verdiği stres ve yorgunluktan arınacağınızın sözünü veriyoruz.

Mona Güzellik Salonu diğer güzellik salonlarından ayıran ana özellik te tabii ki her şeyin kalitelisini seçiyor olmamız. Kullandığımız ürünlerden son teknoloji cihazlara, verdiğimiz hizmetten salonun dizaynında kullanılan gereçlere kadar her şey sizin hak ettiğiniz gibi. Bu kaliteye güzel ve bakımlı olmak isteyen her bayanın ve bay'ların ulaşabilmesi açısından ekonomik olarak ta olanaklar sağlıyoruz.

10 yıldır işine verdiği önem ve titizliği ile bilinen Mona Güzellik Salonu'nde bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcut.

Bu kaliteli hizmetten siz de yararlanmak istiyor ve cildinizi, ruhunuzu dinginliğe ulaştırmak istiyorsanız salonumuza ulaşmanız çok kolay. Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi gelerek bu hizmetlerimizden yararlanabilir, alanında uzman ekibimizin güvenini alabilirsiniz. Bunu kendi gözlerinizle görmek içinse sadece salonumuza gelmeniz yeterli.

DETOKS

Detoks Nedir?

Detoks uygulaması, vücudumuzda biriken hastalık ve yaşlanmanın temel sebebi olan zararlı artıkların vücuttan temizlenmesi işlemidir.

Bu Toksinler Nasıl Oluşur?

Bu toksik artıkların hepsi hemen hemen hepsi dışarıdan alınmakla birlikte vücutta oluşanları da vardır. Modern bilimde serbest radikal olarak isimlendirilen bu toksik maddeler doğada var olan kirlenme sonucunda, sonum yoluyla, yiyecek ve içecekler aracılığı ile vücudumuza girerler. Yanlış beslenme şekli ve sindirim sisteminin güçlü olmaması sonucu vücutta kendiliğinden de oluşabilmektedir.

Detoks Neden Gereklidir?

Hastalıklar, bedendeki fizyolojik dengenin bozulmasından ve toksinlerin birikmesinden kaynaklı olarak oluşur. Dolayısıyla bu hastalıkları önleminin yolu da fizyolojik dengenin sağlanması ve bunun yanında toksinlerin temizlenmesidir. Modern bilim tarafından yeni yeni keşfedilen bu durum, Ayuveda bilgeliğinde bin yıllar önce öğrenilmiş, buna karşı sağlayıcı yöntemler üretmiştir.

Detoks'u Ne Kadar Sürede Bir Tekrarlamak Gerekmektedir?

Detoks yaptıracak kişinin geçirdiği psikolojik ve fizyolojik değerlendirmenin sonucunda bu sürecin ne kadar zamanda bir tekrarlanması gerektiğine uzmanlar tarafından karar verilir. Kişinin ana ihtiyaçlarına bağlı olarak bu tekrarlanma süresi ve programın içeriği değişkenlik göstermektedir. Fakat özellikle mevsim değişimlerinde, yoğun strese maruz kalınan zamanlarda ve ağır ilaç kullanımı gibi durumların ardından tekrarlanması uygundur.

Detoks Programındaki Kişinin Nelere Dikkat Etmesi Gerekmektedir?

Detoksun amacı toksinlerden kurtulmaktır ve bunun başarılı sonuçlanabilmesi için öncelikle doğal ve organik beslenmeye dikkat etmek gerekmektedir. Bunun dışında ise mümkün olduğunca ruhsal ve fiziksel olarak ta olumsuz dış etmenlerden korunmak gerekir.

Detoks Uygulaması Evde Yapılabilir Mi?

Detoks uygulaması evde yapılabilir fakat tam verim alınması mümkün değildir. Bunun için bolca mevsiminde sebze ve meyve tüketimine dikkat etmek gerekmektedir. Detoks programı sırasında aynı zamanda bol bol su içmek gerekir.

Alanında uzman kişiler tarafından detoks uygulaması yaptırmak istiyorsanız Ankara'nın Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi semtinde bulunan Mona Güzellik Salonu'na gelerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

ANTİ AGİNG

Anti Aging Nedir?

Anti aging bakımı güneşin zararlı ışınlarından ve çevresel faktörlerden kaynaklı olarak ciltte oluşan hasarı ve ince çizgilere sebep olan bazı faktörlerin ortadan kaldırılması için uygulayabileceğimiz, anti aging serisi sayesinde cildin daha genç görünmesini ve doku altındaki hücrelerin yenilenmesini sağlayabileceğimiz bir yöntemdir.

Anti aging'in kelime anlamı yaşlanmaya karşı olmayı simgeler. Anti aging uygulamaları sayesinde sağlıklı yaşam, kronik hastalıkların oluşumunu önlemek ve geciktirmek mümkündür. Bu uygulama sayesinde kişilerin ömürleri uzarken aynı zamanda sağlıklı ve kaliteli bir yaşam da sağlanmaktadır. Yaşadığımız yüzyıl içerisindeki gelişmiş ülkelerde ortalama yaşam süresinin artmasının sebebi modern tıp ve bilimin yaşam koşullarındaki iyileşme için sağladığı avantajlardır. Bununla birlikte yaşlı nüfus artmış ve yaşlılarda görülen kronik rahatsızlıklardan dolayı modern tıp anti aging bilimini ortaya çıkarmıştır. Hastalıkları önlemek için yapılan tedavilerin hastalıkların tedavisinde harcanan ekonomik bütçeden daha az olduğunu fark ettikten sonra bu alana daha çok önem vermeye başlamış ve bu sayede büyük ölçüde tasarruf sağlamıştır.

Anti Aging'in Faydaları Nelerdir?

 • Hücresel enerjinin aktif hale gelmesini sağlar
 • Oksidasyonu durdurur
 • Hücresel yenilenmeyi tetikleyerek, arttırır
 • Kırışıklıkların azalmasını sağlar
 • Nemlendirmeyi arttırır
 • Anti Aging'in Amaçları Nelerdir?
 • Gençlik enerjisine tekrar kavuşmak
 • Vücuttaki yağlanmayı azaltıp tekrar yağlanmasını önlemek
 • Cilt gerginliğini sağlamak
 • Cinsel yaşamdaki enerjiyi sağlamak
 • Bir daha almamak üzere kilo vermek
 • Kemiklerdeki kalsiyum kaybını azaltmak
 • Hafızayı güçlendirip konsantrasyonu arttırmak
 • Bağışık sistemini güçlendirmek olarak sıralandırılabilir.
Bu hedeflere ulaşabilmek için hormon seviyelerini de içeren testlerden oluşan büyük çaplı labaratuar çalışmaları ve özel testler yapılmalıdır. Siz de alanında uzman kişiler tarafından anti aging yaptırmak istiyorsanız Ankara'nınSöğütözü Mustafa Kemal Mahallesi semtinde bulunan Mona Güzellik Salonu'na gelebilirsiniz.
devamını oku...
Adres: Eskişehir Yolu Bilkent Yolu Kavşağı 2118 Cadde No:4 Maidan İş ve Yaşam merkezi C blok kat 9 No 112

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara

Onur Özer Estetik Merkezi

Kavaklıdere

Ankara'nın Çankaya KAVAKLIDERE semtinde bulunan ONUR ÖZER ESTETİK MERKEZİ Ankara'nın HANIMLARI VE ERKEKLERİ için "bir güzellik merkezinden en fazla neler isteyebilirim?" felsefesine dayanarak kurulmuş, çalışan kadrosunun eğitimini tecrübeleri ile harmanlamasıyla profesyonelliğine profesyonellik katmış, "işte tam bana göre" diyebileceğiniz bir doğal güzelleşme ve keyifli görünüm sağlayan mekandır.

Ana felsefemizden yola çıkarak öncelikle sizin her konuda aldığınız memnuniyet bizim için ilk planda. Dolayısıyla öncelikle sizi merkezimizde rahat ettirmemiz gerektiğinden, kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz, aksine salonumuz evinizde hissedebileceğiniz bir tasarıma sahip. Amacımız merkezimize girdiğiniz andan itibaren kendinizi yaşamın verdiği stresten, yorgunluğundan arındırmak. Bu tasarımın yanı sıra size gösterilecek ilgi ve alaka, sizin evinizde olmadığınızı farkedebileceğiniz ayrıntı.

Bu birebir hizmet anlayışı sayesinde sizin asıl rahatsızlığınızı hemen analiz edip, size gereken hizmeti sunmak için bekleyen alanında uzman çalışan kadrosuna sahibiz. Örneğin bölgesel zayıflamayla ilgili bir konuda yardıma ihtiyacınız oldu. Bu gibi durumlarda size direkt olarak istediğiniz zayıflama tekniğini uygulamak yerine öncelikle analizinizi yapıyoruz ve sizin için uygun mudur, sizin için en iyisi bu mudur gibi soruları kendimize soruyoruz. Bu işlemden de geçtikten sonra sizin için en uygunu hangisiyse, eğer sizde onaylarsanız işlemlerimize bu şekilde devamlılık sağlıyoruz.

Merkezimizde aynı zamanda son teknoloji ürünler kullanılmakla birlikte, teknolojiyi de sürekli olarak yakından takip ediyoruz. Bunu yapmazsak zaten diğer güzellik merkezlerinden bizi ayıran bir durum söz konusu olmaz ve bu da felsefimize tamamen aykırı düşmektedir. Eğer siz de Ankara'da oturuyorsanız;neresi olursa olsun yakın veya uzak sadece uygulama aletlerimizi görmek için bile merkezimize gelebilir, çayımızı-kahvemizi ve birçok zengin sunumlarımızdan tadabilirsiniz.

ONUR ÖZER ESTETİK MERKEZİ, kurulduğu günden bu yana nezih ortamında hanımlara ve beylere hizmet vermeye devam etmektedir ve bir gelen müşterimiz diğer gelişinde yanında eşini, dostunu da getirmektedir. Bundan gurur duymakla birlikte sizin her isteğinizi karşılayabiliyor olmaktan da son derece mutluluk duyuyoruz.

Bütün bunların yanında bu işlemleri uygularken hijyene de büyük ölçüde önem gösteriyoruz. Çünkü güzellik hizmetlerinin olmazsa olmazıdır temizlik ve hijyen. Biz size son teknoloji ürünlerle profesyonel bir hizmet versek, ama hijyen olmasa bunun bir anlamı kalır mı? Tabii ki de herkesin vereceği cevap hayır olacaktır.

Şimdi siz de Ankara Çankaya Kavaklıdere'deki ONUR ÖZER ESTETİK MERKEZİ'ne gelin, anlattıklarımızı bir de siz deneyimleyin.
devamını oku...
Adres: Tunus Cad. No: 73/4 Kavaklıdere-Ankara

Beautiful Ladies Güzellik Salonu

Kızılay

Beautiful Ladies Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU


Beautiful Ladies Güzellik Salonu, Ankara Kızılay'da uzmanlığı ve hizmetinin kalitesini duyurmuş seçkin güzellik salonlarından önde gelen isimlerden bir tanesi. İsminden de anlaşılacağı üzere “çirkin kadın yoktur az bakım vardır" felsefesi ile Ankara'daki bayanlara güzellik garantisi sunmaktayız. Siz bize ne istediğinizi söyleyin, biz size nasıl yapacağımızı gösterelim.

Bir kuaföre gittiğinizde saçınızı kesen kişinin, veya makyajınızı yapan kişinin tecrübesiz ve işi öğrenen biri olmasını kim ister ki? Biz de bu mantıktan yola çıkarak çalışma kadromuzu daima tecrübeli tutarak hizmetimizi katlıyoruz. Alanlarında uzman kişiler tarafından her bir uygulamanız ayrı bir kalitede yapılmak üzere sizi bekliyor.

Bu uzmanlığın ve profesyonelliğin yanında tabikide sizi bir hastanedeymişsiniz gibi karşılamıyor, o şekilde davranmıyoruz. İşimizi severek, özenle, uzmanlıkla yapıyoruz fakat bir o kadar da samimiyiz. Güler yüzlü çalışan kadromuz varken kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyeceksiniz.

Güzellik salonlarında aslında bu profesyonellik, samimilik vs yanı sıra en önemli olan hijyendir. Çünkü ne kadar kaliteli hizmet alırsanız alın eğer hijyenik ortamlarda almazsanız bunun size bir faydası olması yerine tam tersine zararı olur ve hastalık kapma riskiniz artar. Örneğin başkasının üzerinde kullanılan bir iğne sizin de cildinize uygulanırsa bu direkt olarak hastalıkları kapmanız anlamına gelir. Bu sebepten merdiven altı diye tabir ettiğimiz güzellik salonlarını insanlar bu yüzden tercih etmezler, ne kadar ucuz olursa olsun.

Biz size bu kadar kaliteli bir hizmet sunarken bir yandan da kesenizi zorlamak istemeyiz. Çünkü bayanlar en kalitelisini alırken, ucuz olmasına da özellikle dikkat ederler. Hepimiz bunu yapıyoruz. Bu sebepten size dönemsel kampanyalarımızla bu konuda da ayrıca yardımcı oluyoruz.

Müşteri kitlesini de Ankara'nın seçkin bayanlarının oluşturduğu Beautiful Ladies Güzellik Salonu Kızılay gibi merkezi bir yerde bulunduğu için ulaşım da gayet kolay.

Eğer sizde günlük hayatta karşılaştığınız sorunlardan bunaldıysanız, stresten uzaklaşmak istiyor ama çok uzağa gidemiyorsanız Ankara'nın göbeğinde, Kızılay'daki salonumuza sizleri de bekliyor olacağız. Beautiful Laides Güzellik Salonu olarak “çirkin kadın yoktur" felsefemizi siz de yakından tanımak istiyorsanız bugün tam sizin gününüz.

Epilasyon yaptırmak istiyorsanız Beautiful Ladies Güzellik Salonu'nda uygun fiyatlarda, hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

SELÜLİT MASAJI

Selülit Masajı Nedir?

- Selülit masajı, selülitlerin ortadan kaldırılmasındaki en önemli etkendir. Çünkü selülit oluşumunun sebebi dolaşım sistemindeki bozukluklardır. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluklar toksik madde birikimine yol açar.

- Selülit masajı yapılırken kan ve lenf dolaşımını harekete geçirmek, dokuların yeni oksijen ile dolmasını sağlamak amaçlanır.

- Selülit masajı, kanın damarlardan düzgün bir şekilde akmasını ve damarların çapının arttırılmasını sağlar. Bu sayede bozulmuş kan dolaşımını düzenler, hücrelere taze oksijen gitmesini sağlar ve toksit maddelerin dışarı atılmasında büyük bir görev üstlenir.

Selülit tedavisine iyi gelen masaj çeşitleri ikiye ayrılır ;

Dolaşım Masajı

- Bu masaj ile deri altındaki kan dolaşımı hedef alınıp, aktif hale getirilir ve dokunun tekrar canlanması sağlanır. Dolayısıyla deri altı kan dolaşımı da iyileşmiş olur. Kanın bacaklardan başlayıp göğüslere doğru akmasını sağlar.

Beautiful Ladies Güzellik Salonu'na gelerek selülit masajlarınızı işin uzmanlarınıza bırakabilirsiniz.

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı nedir?

-Cilt bakımı ; profesyonel bakım ürünleri ve buna yardımcı aletlere, konusunda uzman ve eğitimli kişi tarafından, hijyenik bir ortamda yapılan ve cildi temizleme, nemlendirme, besleme ve yenileme amaçlı yapılan ; cildin tipine uygun bir bakımın gerektiği bir tedavi-önlem biçimidir.

Cilt bakımı işlemi nasıl uygulanır?

-Cilt bakımı yapılabilmesi için öncelikle kişinin cilt analizi yapılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra cildinizin tipine uygun ürünlerle cilt temizleme işlemi gerçekleştirilir, bunun ardından buhar işlemi ve sıkma işlemi yapılarak cildin comedon ve milyalardan arındırılması amaçlanır. Daha sonrasında ise high frekans yoluyla cilt tamamen dezenfekte edilip gözeneklerin sıkılaştırılması sağlanılır. Ve en son olarak ta bu sıkma işlemi esnasında olaşabilecek muhtemel kızarıklıklar sakinleştirelerek ortadan kaldırılır.

-Bu ön işlemler tamamlandıktan sonra cildin tipine ve ihtiyacına uygun maske belirlenilir. Maske uygulanır ve maske işlemi bittikten sonra tonikleme yapılarak, nemlendirici yardımı ile masaj manipulasyonları uygulandıktan sonra cilt bakım işleminiz tamamlanmış olur.

Cilt bakımı ne için yapılır?

-Cilt bakımı ; ciltteki sivilcelenmeleri, kurumaları, kırışmaları ve gözeneklerin tıkanmasını önlenmesi ile ciltteki toksinlerin sürekli atılımının sağlanması için yapılan bir çeşit uygulamadır.

-Ciltteki hücre yenileme dengesini sağlayarak, ölü hücrelerin uzaklaştırılması ve yerine yeni ve canlı cildi açığa çıkarmak için uygulanır.

-Yıpranmış olan ciltler içinse cildin ihtiyaç duyduğu metaryelleri (oksijen, vitamin ve nem) cilde sağlamaktır.

-Ve son olarak ta ciltteki kan dolaşımını arttırmak amaçlanır.

Cilt bakımına ne zaman başlamalıyım?

-Cilt bakımına ergenlik ile beraber başlamak uzmanların uygun gördüğü zamandır. Bu sürede yaşanan hormonsol değişiklikler sebebi ile sivilceler boy göstermeye başlar. Bu süre zarfında bir uzman tarafından yapılacak cilt bakımı sayesinde bu süreyi kısa tutmak ve gelecek zamanlar için güzel bir cilt bırakmak için cilt bakımı şarttır.
devamını oku...
Adres: Kültür mah. Dr. Mediha Eldem Sok. 38/8 Kızılay-Ankara

Şanzelize Güzellik Salonu

Kızılay

2009 yılında Ankara Kızılay'da kurulmuş olan Şanzelize Güzellik Salonu'nun kurucusu Rukiye Çetinkaya milli eğitim okulunda estetisyen olmuş ve Ankara'da özel estetisyenlik eğitimini tamamladıktan sonra Fransa'nın Paris şehrinde Şanzelize Caddesi'nde yazılı ve uygulamalı eğitimi başarılı ile tamamlamıştır. Birçok seminerlere katılarak bilgi ve becerisini arttıran Rukiye Çetinkaya en son olarak ta kendi salonunu açmıştır.

Bizim için önemli olan önce sağlığınız, sonrasında estetik olarak güzel bir görüntüye kavuşmanızdır. Dolayısıyla da sizi asla maddi amaçlar güderek yönlendirilip yanlış uygulamalar yapılmaz. Alanında uzman çalışan kadromuz ile birlikte sizlere birebir hizmet vererek ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda sizin için en iyi olan uygulama seçilip, siz de kabul ederseniz eğer bu uygulamalar yine aynı profesyonellikte uygulanmaktadır.

Son derece titizlikle gerçekleştirilen uygulamalarımız tamamen hijyenik ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Sağlığınız bizim için her zaman en ön planda olduğundan titizlik konusunda bir şüpheniz olmasın. Kullandığımız bütün ürünler sadece size özeldir ve ikinci kez kullanılmaz.

Şanzelize Güzellik Salonu'muzun dizaynı da tamamen sizin konforunuz düşünülerek tasarlanmış ve bu bağlamda sizin kendinizi günlük hayatınızdan soyutlamanız, streslerden ve yorgunluğunuzdan arındırılmanız amaçlanmıştır. Salonumuzda sadece hizmetlerimizden yararlanmakla kalmayıp son derece ilgi ve alakayla birlikte yorgunluğunuzu da atabileceksiniz. Zaten biliyoruz ki sadece bayanlar değil erkekler bile kuaför, güzellik salonu gibi yerlere gittiğinde sadece bu uygulamaları yaptırmak için değil bir bakıma rahatlamak için de gidiyorlar.

Çalışan kadromuz alanında eğitimlerini bitirmiş ve bu eğitimlerine ömür boyu devam eden, engin tecrübelere sahip ve bu tecrübeler ile bilgilerini harmanlayıp sizin hizmetinize sunan samimi kişilerden oluşmaktadır. Kendinizi yabancı hissettirmeyecek kişiler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaşacaksınız.

Salonumuzda kullandığımız cihazlarsa son teknoloji ürünlerden oluşmaktadır. Bunun yanında teknolojiyi ve bu alandaki yenilikleri de takip edip uygulamaya sokmaya devam ediyoruz. Sizin için her zaman en iyisini ve en kalitelisini seçip, hizmetimizi de en kaliteli biçimde sizlere aktarmayı hedefliyoruz.

Amacımız Ankara'nın bayanlarına en iyi hizmeti en iyi maddi imkanlar çerçevesinde verebilmektir. Siz de bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız Ankara Kızılay'daki salonumuza gelebilir ve kendinizi günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan arındırırken, bir yandan da bakım işlemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Güzellik Uzmanı
RUKİYE ÇETİNKAYA

KATILDIĞIM KURS ve SEMİNERLER

- Cilt Bakımı
- Leke Giderme
- Zayıflama
- Dayanıklı Makyaj
- Profesyonel Makyaj
- Kirpik Perması
- İpek Kirpik Ekleme
- El ve Ayak Bakımı
- Ağda
- Saç dizaynı

Bizim için öncelik sağlığınız sonra estetik olarak güzel görüntüye kavuşmanızı sağlamaktır. Dolayısıyla size asla maddi amaç güderek yanlış bilgiler verilmez. Yanlış uygulamalarda bulunulmaz. Bütün kadınlar güzeldir. Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. Bunun için kendinizi bize teslim etmeniz yeterli olacaktır. Tamamen hijyenik bir ortamda son teknoloji cihaz ve ürümlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı yüzü nemlendirerek güzellik ve canlılık sağlayan bakımdır. 12 yaşından itibaren ergenliğe girmiş herkes için önerilir. Temel amacı cilt altı temizliği ve cildi sıkılaştırmakır. Enstitü bakımı olarak adlandırılır. Enstitü bakımı ayda bir kez üç ay üst üste yapılan bakımdır. Bu üç kürümüz tamamlandıktan sonra cildimizi 1 yıl boyunca koruma altına almış oluruz. Cilt kendini 28 günde bir yeniler. Dolayısıyla tam 28 - 30 gün arası yapılan cilt bakımı çok daha profesyonel olacaktır. Tam yenilenme döneminde yapılan bakımımızda uygulanan işlemlerin tamamını cildimiz çok daha iyi kabul edeceğinden daha verimli ve istenilen sonuçlara ulaşmış oluruz.

CİLT BAKIMI NASIL YAPILIR ?

- Cilt teşhis edilir (Yağlı, Kuru, Hassas, Karma) Buna görede cilt tipimize uygun ürünler seçilir.
- Cilt önce makyaj varsa temizlenir. Sonra süt ile iyice derinlemesine temizliği sağlanır.
- Peeling uygulaması yapılır ve firmatör ile cilde iyice yedirilir.
- 20 dk ( Vapazon ) Buhar tutulur. Bu cilt altındaki yağlanmayı, akneyi ve siyah noktaları yüzeye çıkartır.
- Comedon aleti ile yüzeye çıkan kirler temizlenir.
- 10 dk yüz masajı uygulanarak kan akışı hızlandırılır.
- Yüksek frekans cilde nüfuz ettirilir.
- 20 -30 dk arası cilt tipimize uygun maske sürülüp bekletilir.
- SPF Sürülür.
- Göz bakımı yapılır.
- Nemlendirici ve sıkılaştırıcı sürülerek tamamlanır.
- Yaklaşık olarak 1 saat 15 dk uygulama sürer
- İlk seansta bile %70 başarı elde edilmiş olur.

LEKE BAKIMI


Cilt lekeleri melanin pigmentinin vücutta birikmesi sonucu oluşan kahverengi lekelerdir. Bu lekeler özellikle yaz aylarında ve hassas ciltlerde görülür.

Lekeler, güneşe daha çok maruz kalan göğüs, yüz, kollar, bacaklar, sırt gibi yerlerde daha sık görülür. Ciltte oluşan kahverengi lekelerin bakımı büyüklüğüne göre planlanır. Küçük ve açık renkli cilt lekeleri kimyasal peeling yönetmi ile soyulabilir. Yada diğer bir önerimiz togeder ve ericson laboratuvar ürünlerimizle lekenin büyüklüğüne göre 6-8-10 seans olarak haftalık bakımlara katılarak lekelerinizden kurtulmanız mümkün.

Güneşe hassas olan açık tenli insanların yaz aylarında güneşlenmesi özellikle cilt kanseri açısından çok önemlidir. Güneşlenirken içeriğinde ultraviyole A ve B barındıran, yüksek koruyucu özelliği olan kremler kullanılması gerekir.

- Seanslara haftada 1 kez katılmanız önerilir.
- Her seans biraz daha lekelerinizde açılmalar olur ve seans bitiminde %50 - %80 arası yok olma ve açılmalar gerçekleşir.
- Leke bakımında en önemli faktör lekelerinizin geçmişidir. ( Yani neden ve ne zaman oluştuğudur.)
- 7 yılı aşkın lekelerde bakım fazla cevap vermez, Ama yeni oluşmuş lekelerde bakımın etkinliği çok daha fazla artacaktır.
- Leke bakımı sonrasında cildi güneşe maruz bırakmamak gerekir. Çünkü lekelerinizin iyileşmesini beklerken daha da artışlar meydana gelebilir. Dolayısıyla sonbahar ve kış aylarında yapılması tavsiye edilir.
- Kullanmış olduğumuz ürünler kozmetik değil, medikal ürünlerdir.
- Artık lekelerim var diye üzülmeyin, kurtulmak için ilk adımınızı atın ve bizi arayın.

ZAYIFLAMA

SELÜLİT


Vücut şekliniz ister zayıf, ister şişman olsun selülit bazen kaçınılmaz oluyor. Ama umutsuzluğa kapılmaya gerek yok. Çünkü selüliti tedavi etmenin binbir yolu var. Velashape cihazımızın üstün özellikleri sayesinde 10 seanslık bir kür ile artık selülitlerinizle vedalaşabilirsiniz.

VAKUM MASAJIN ETKİSİ NEDİR ?

Vakum masaj selülitli bölgede atmosfer basıncının düşmesi damarların genişlemesine ve kan dolaşımının artmasını sağlar. Ayrıca vakum etkisi ile IR ve RF' in hedeflerine daha yakın olmaları ve tedavinin etkisinin artmasını sağlar.

MEKANİK MASAJIN ETKİSİ NEDİR ?


Mekanik masaj etkisi ile hücre içersinde birikmiş sıvıların lenf damarlarına yönlendirilmesi kolaylaşır. Bağ dokusu üzerindeki etkisi sayesinde hipodermisteki yağ odacıkları küçülür.

POWER PLATE

Haftada 1 düzenli olarak gelinmesini gerektiren bu kür özellikle vücudun sıkılaşıp, toparlanmasını, kilo vermeye hız katılmasını, metabolizmanın hızlanarak yağ yakımının aktive edilmesi ve kondisyonun arttırılması yönünden son derece etkilidir.

İlk 3-4 seanstan sonra giderek artan bir tempoda yapılacak power plate özellikle kas ve kemik yoğunluğunun arttırılması açısından yılın en iyi antioging ödülünüde almıştır ve power plate sadece kilo vermek yada sıkılaşmak amaçlı olmayıp spor yapmaya yeteri kadar zaman bulamadığımız dönemlerde mevcut formumuzu korumak için mükemmel bir egzersiz ve fitness alternatifidir.

OZON SAUNA YARARLARI

Detoks Etki: Ozon saunada ısı ve nem yardımıyla vücutta oluşan toksinleri terle hızlı şekilde vücuttan uzaklaştırılır.

Dolaşımın Hızlanması: Isı ve gazların etkisiyle kan dolaşımı hızlanır.

Zayıflama: Artan beden ısısı, dolaşımın hızlanması ve ozon oksijen gazlarının etkisiyle vücutta kalori yıkılmasına yol açar. 1 seans ozon sauna 250 ile 500 kalori harcamanıza neden olur.

Böbrek Fonksiyonlarına Destek: Normalde böbrek yoluyla uzun sürede atılması gereken bir çok toksik madde özellikle ağır metaller terleme yoluyla deriden kolaylıkla atılabilmektedir.

Vücut Direncini Arttırmak: Ozon ve oksijenin cilt yoluyla vücuda girmesi sonucu gelişen birçok biyolojik ve kimyasal reaksiyonlar sonucunda immun sstem ve medüle ve següle olmaktadır. Bu sayede özellikle mikrobik kaynaklı bir çok hastalığa karşı direnç gelişmektedir.

Hormon Sistemleri Aktive Olur: İnsan hayatında önemli rol oynayan çeşitli hormonal sistemler aktive olarak sağlıklı düzeylerde çalışması sağlanır. Zayıf çalışan hormonlar normal düzeylere gelirken insan bedeninin aşırılığa izin vermeyen kontrol sistemi sayesinde zararlı sonuçlar gelişmez.

- Yorgunluğu giderir zindelik verir
- Ağrı giderici etkiler
- Mikroptan arınma
- Yaşlanma etkilerinin giderilmesi
- Selülitleri giderir ve oluşmasını önler
- Stresi ve stresin etkilerini giderir
- Kansere karşı koruyucu etki
- Beyin fonksiyonlarını geliştirir
- Ruhsal şikayetleri giderir.

OZON SAUNA KİMLERE UYGULANIR

Aslında ozon sauna yararlı etkilerini elde etmek isteyen herkese uygulanabilir. Herhangi bir hastalığı, sağlık sorunu olmasada tüm dileyenlere sağlık düzeylerini yükseltmek ve daha zinde olunması amacıyla yararlıdır.

Ozon oksijen tedavisinde yarar gören yüm hastalık tedavilerinde ozon sauna normal ozon tedavilerine ek olarak uygulanabilir. Genel olarak bu hastalıklar; Sedef, Akne, Egzema, Liken gibi cilt hastalıkları,

- Selülit giderme
- Damar dolaşım bozuklukları
- Sinir hastalıkları, migren
- Şişmanlık - obezite
- Bel ve boyun fıtıkları
- İyileşmeyen ve kapanmayan yaralar
- Kolestrol, diabet hastalıkları
- Herpes, zona enfeksiyonları
Gibi çok çeşitli hastalıklar Ozon Saunadan yarar görürler.
devamını oku...
Adres: Karanfil 2 Sk. 28/1 Kızılay / ANKARA

F&R Biobella Güzellik Salonu

Kızılay

Salonumuz adini Bi̇onome özelli̇ği̇ taşiyan Dr.Baumann ürünleri̇nden almiştir. Bi̇o-denge tolerens demekti̇r. Ci̇lde uyumlu etken maddeleri̇ i̇çeren Dr. Baumann ürünleri̇ ci̇lt bakiminda denge-tolerans sevi̇yesi̇ni̇ etki̇nli̇ği̇ Dünya Sağlik Örgütü (WHO) tarafindan onaylayip belgelenmi̇şti̇r. Bella güzel ve sağlikli kadin demekti̇r. Bi̇obella Güzelli̇k böyle oluşmuştur. Biobella Güzelli̇k Salonu yapılan uygulamalarda profosyenelli̇k, dürüstlük, doğruluk ön plandadır. Prensi̇pleri̇mi̇z: saygı, güler yüz, hi̇jyen ve en etki̇li̇ sonuçlar alabi̇leceği̇mi̇z ci̇hazlar ve uygulamalardır.

2005 den beri̇ güzelli̇k uzmanliği ve eği̇tmenli̇ği̇,esteti̇syen ve şi̇mdi̇de güzelli̇k salonu sahi̇bi̇. Güzelli̇k uzmanlığı eği̇ti̇mleri̇ yani sıra temel anatomi̇ eği̇ti̇mleri̇ aldim. Uygulama alanımiz deri̇ olunca anatomi̇yi̇ i̇yi̇ bi̇lmek gereki̇r. Aynı zamanda ci̇haz eği̇ti̇mi̇ de çok önemli̇. İyi̇ bi̇r uzman ci̇haz ve deri̇,i̇skelet, dolaşım, si̇ndi̇ri̇m kas si̇stemleri̇.... arasindaki̇ bütünlüğü kavramasi gereki̇r.

Di̇lleri̇:
Almanca İleri̇ Sevi̇ye
İngi̇li̇zce Orta Sevi̇ye

Kurslar:
-- Mi̇lli̇ Eği̇ti̇m Bakanliği Onayli Lazer Eği̇ti̇mi̇
-- Leyla İnanir Güzelli̇k Uzmanliği Eği̇ti̇mi̇
-- Usta Ve Usta Öğreti̇ci̇ Eği̇ti̇mi̇
-- Özel Temel Anatomi̇ Eği̇ti̇mi̇
-- Kalici Makyaj,İpek Ki̇rpi̇k,Protez Tirnak Serti̇fi̇kali Eği̇ti̇m
-- Ayşe Aydin Kalici Makyaj Mi̇krobladi̇ng Serti̇fi̇kali Eği̇ti̇m

devamını oku...
Adres: Bayındır 1 Sokak Adilhan İş Merkezi Kat:3 No:6/10 Kızılay-Ankara

WOOPlus Güzellik Salonu

Tunalı

WOOPlus Güzellik Salonu - Tunalı Hilmi Ankara

Güzellik sektörüne yeni giren WOOPlus Güzellik Salonu Ankara'nın Tunalı Hilmi Caddesi'nde hizmetlerinde devam etmektedir.

Amacımız sizlere dürüst, kaliteli, hijyenik, sağlıklı ve konforlu bir hizmet sunabilmektir. Güzellik sektöründe bir marka olmayı amaçlıyor ve bu yolda adımlarımızı atıyoruz.

Sizlere güvenilir bir hizmet sunuyor ve asla maddi amaçlar güderek uygulamalara tabi tutmuyoruz.

WOOPlus Güzellik Salonu'nda estetik ve medikal uygulamaların hepsinde uzmanlaşmış hekim ve estetisyenler bulunmakta ve bu uygulamalar son teknoloji tıp ürünleri kullanılarak uygulanmaktadır. İşlemler aynı zamanda tamamen steril ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

Salonumuz klinik olarak güvenilirliğini kanıtlamış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslararası onay almış cihazlar ve ürünler kullanmaya önem gösteriyor ve estetik alanındaki teknolojik yenilikleri de bir o kadar yakından takip ediyor, her daim en yeni ve en kaliteli teknolojiyi kullanıyoruz.

Salonumuza geldiğinizde sizlere birebir hizmet anlayışı içerisinde bir hizmet sunuyor ve her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutuyor, müşteri haklarınızı bizzat biz koruyoruz. Bu kapsamda sizlere maddi amaç güderek bir hizmet sunmak yerine doktorhasta ilişkisi gibi, ne rahatsızlığınız varsa ve neye ihtiyacınız varsa bunu saptayıp bu bağlamda sizlerin ihtiyacı olduğu hizmeti sunuyoruz.

Salonumuz tamamen sizin konforunuz düşünülerek tasarlanmış olup geldiğinizde sizleri günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan arındırmayı planlıyoruz.

Güler yüzlü personelimiz ve hekimlerimiz sayesinde samimi bir ortam yaratıyor ve bu bağlamda sizlerin de kendinizi rahat hissedebilmenizi, Salonumuza olan güveninizi sağlıyoruz. WOOPlus Güzellik Salonu'nda asla kendinizi yalnız hissetmeyecek, aksine zamanınızı geçirmek için bile gelmeyi isteyeceğiniz bir yer olacaktır.

Salonumuzda bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcuttur. Ankara'nın nezih bayanlarına elimizdeki güzellik, gençlik fırsatlarını vermeyi kendimize bir amaç edindik. Ve bu yolda sizlere maddi ve manevi her konuda yardımcı olabilmenin de sevincini duyuyoruz.

Güzelliğin sırrı doğuştan gelen değildir. Bu algı çok eski zamanlara ait bir düşüncedir. Günümüz milenyum çağında vücudumuz nasıl dış etmenlerden etkileniyorsa, aynı zamanda dış etmenler ile daha da güzelleşebilir. Günümüzdeki güzel kadın algısı doğuştan gelen güzelliği terkedip, yerini bakımlı kadına bırakmıştır. Siz de alanında uzman kişiler tarafından güzelliğinizi korumak, güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız Ankara Tunalı Hilmi Caddesi'nde bulunan WOOPlus Güzellik Salonu2na gelebilirsiniz.

CİLT GENÇLEŞTİRME

Cilt Gençleştirme Nedir?

Cilt gençleştirme yöntemlerinin piyasada çoğu kadın tarafından uygulanmasının sebebi daha sağlık ve daha genç bir cilde sahip olmaktır. Yaştan dolayı cildin yaşlanmasının ve güneş etkisi ile oluşan cilt lekelerinden, damar lezyonlarından arıtılmış daha diri, parlak, sıkı ve genç bir cilt oluşturmak amacıyla uygulanan tüm bu işlemleri cilt gençleştirme olarak adlandırıyoruz. Bu amaçlar doğrultusunda teknolojiden de son derece yararlanarak yapılan birçok cilt gençleştirme yöntemi vardır.

Cilt gençleştirme programlarının kişiye özel olarak hazırlanması gerekmektedir. Bunun sebebi ise herkesin farklı bir cilt yapısı, şekli ve farklı cilt sorunları olmasıdır. Cilt gençleştirme işlemlerine başlamadan önce ayrıntılı bir cilt muayenesi yapılmalı ve program kişiye özel olarak hazırlanmalıdır. Cildin ihtiyaçları bu muayene ile saptanır ve kullanacak ürünler, cihazlar kişinin ihtiyacına göre belirlenir.

devamını oku...
Adres: Bestekar Sok. 74/9 Tunalı / Ankara

Gonca Güzellik Salonu

Çankaya

Gonca Güzellik - Çankaya Hoşdere Güzellik Salonu

Ankara'nın Çankaya Hoşdere semtinde bulunan Gonca Güzellik Salonu Ankara'nın bayanları için “bir güzellik salonundan en fazla neler isteyebilirim?" felsefesine dayanarak kurulmuş, çalışan kadrosunun eğitimini tecrübeleri ile harmanlamasıyla profesyonelliğine profesyonellik katmış, “işte tam bana göre" diyebileceğiniz bir güzellik salonudur.

Ana felsefemizden yola çıkarak öncelikle sizin her konuda aldığınız memnuniyet bizim için ilk planda. Dolayısıyla öncelikle sizi salonumuzda rahat ettirmemiz gerektiğinden, kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz, aksine salonumuz evinizde hissedebileceğiniz bir tasarıma sahip. Amacımız salona girdiğiniz andan itibaren kendinizi yaşamın verdiği stresten, yorgunluğundan arındırmak. Bu tasarımın yanı sıra size gösterilecek ilgi ve alaka, sizin evinizde olmadığınızı farkedebileceğiniz ayrıntı.

Bu birebir hizmet anlayışı sayesinde sizin asıl rahatsızlığınızı hemen analiz edip, size gereken hizmeti sunmak için bekleyen alanında uzman çalışan kadrosuna sahibiz. Örneğin bölgesel zayıflamayla ilgili bir konuda yardıma ihtiyacınız oldu. Bu gibi durumlarda size direk olarak istediğiniz zayıflama tekniğini uygulamak yerine öncelikle analizinizi yapıyoruz ve sizin için uygun mudur, sizin için en iyisi bu mudur gibi soruları kendimize soruyoruz. Bu işlemden de geçtikten sonra sizin için en uygunu hangisiyse, eğer sizde onaylarsanız işlemlerimize bu şekilde devamlılık sağlıyoruz.

Salonumuzda aynı zamanda son teknoloji ürünler kullanılmakla birlikte, teknolojiyi de sürekli olarak yakından takip ediyoruz. Bunu yapmazsak zaten diğer güzellik salonlarından bizi ayıran bir durum söz konusu olmaz ve bu da felsefimize tamamen aykırı düşmektedir. Eğer siz de Ankara'da oturuyor ve Çankaya Hoşdere'ye yakın iseniz sadece uygulama aletlerimizi görmek için bile salonumuza gelebilir, çayımızı içebilirsiniz.

Gonca Güzellik Salonu, kurulduğu günden bu yana nezih bayanlara hizmet vermeye devam etmektedir ve bir gelen müşterimiz diğer gelişinde yanında eşini, dostunu da getirmektedir. Bundan gurur duymakla birlikte sizin her isteğinizi karşılayabiliyor olmaktan da son derece mutluluk duyuyoruz.

Bütün bunların yanında bu işlemleri uygularken hijyene de büyük ölçüde önem gösteriyoruz. Çünkü güzellik hizmetlerinin olmazsa olmazıdır temizlik ve hijyen. Biz size son teknoloji ürünlerle profesyonel bir hizmet versek, ama hijyen olmasa bunun bir anlamı kalır mı? Tabii ki de herkesin vereceği cevap hayır olacaktır.

Şimdi siz de Ankara Çankaya Hoşdere'deki Gonca Güzellik Salonu'na gelin, anlattıklarımızı bir de siz deneyimleyin.

SELÜLİT MASAJI

Selülit Masajı Nedir?

Selülit tedavisinin olumlu sonuçlanabilmesi için selülit masajının kesinlikle olması gerekmektedir ve bu tedavi açısından belki de en önemli ayağıdır.

Selülit oluşumunda başlıca neden dolaşım bozukluklarımızdır. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusunda oluşan artış, toksik madde birikmelerine yol açar. Selülit masajıysa, kan ve lenf dolaşımını tekrar harekete geçirmeye yarar ve dokuların taze oksijen alabilmesini sağlar.

Selülit masajı sayesinde deri altı kan dolaşımı iyileşir ve damarların çapının daraltılması, kanın bacaklardan düzenli olarak akması sağlanır. Bu sayede bozuk kan dolaşımının düzenlenmesi, hücrelere daha fazla oksijen gitmesini ve toksik maddelerin vücuttan atılmaları sağlanmış olur.

Selülit tedavileri için iki çeşit masaj vardır, bunlar dolaşım masajı ve lenfatik drenaj masajıdır.

Dolaşım Masajı : Kana ve lenfatik dolaşıma yönelik bir masaj çeşididir. Bu masaj ile deri altı kan dolaşımı aktive edilerek dokunun tekrar canlandırılması amaçlanır. Dolaşım masajı aynı zamanda derialtı kan dolaşımını da iyileştirir. Özellikle, kanın bacaklardan göğüse kadar gitmesini sağlar. Doğru teknikler uygulanabildiği taktirde kullanılmış lenf atılıp, yenilenme işlemi tamamlanır.

Eğer siz de alanında uzman kişiler tarafından ilgi ve alaka içerisinde, profesyonel bir selülit masajı hizmeti almak istiyorsanız Ankara Çankaya'daki Gonca Güzellik Salonu'na gelebilirsiniz.

HANGİ HASTALIKLARDA OZON KULLANILMALI

Doğal olarak, diğer tıbbi tedavi yöntemlerinde de olduğu gibi ozon terapide beklenen yarar hastalığın ve hastanın durumuna bağlıdır. Ancak ozon tedavisi ile hastanın genel durumunda iyileşme ve yakınmalarında büyük ölçüde azalma, genellikle olmaktadır. Başarı bir yandan hastanın ve hastalığın durumuna bağlı olduğu gibi diğer yandan uygulanan yönteme, tedavide verilen ozon gazının konsantrasyonuna ve uygulama sıklığına da bağlıdır. Avrupa'da bulunan ''Tıbbi Ozon Derneği'' aşağıda sıralanmış birçok hastalıkta ozonun yararlı sonuçlar verdiğini bildirmektedir.

1- Yara iyileşmesinde özellikle mikrop kapmış ve iyileşmeyen yaralarda,
2- Beyin, kalp ve bacak dolaşımı bozukluklarında,
3- Kanser hastalıklarında tamamlayıcı tedavi olarak,
4- Metabolizma hastalıklarında uyarıcı olarak,
5- Akut ve kronik enfeksiyonlarda direncin artırılması amacıyla,
6- Geriyatride yaşlılığın geciktirilmesinde, vücuttan toksinlerin atılmasında,
7- Halsizlik ve kronik yorgunluk durumlarında,
8- Bazı cilt hastalıklarında (nörodermit, sedef, sivilceler),
9- Kolitle mücadelede,
10- Sigara içenlerin psikolojik bağımlılığının azaltılmasında ve yine organik olarak sigaraya bağlı olarak meydana gelmiş çeşitli hasarların iyileştirilmesi amacıyla,
11- Görme bozukluklarında,
12- Sporcularda performans artırma,
13- Nörolojik hastalıklar (parkinsonizm, trigeminal nevralji, senil demans-alzheimer hastalığı, baş ağrıları ve migrende),
14- K.B.B hastalıklarından Meniere sendromu ve kulak çınlamasında,
15- Kireçlenmelerde (bel, boyun, diz kireçlenmeleri), romatizmalarda (fibromiyalji, kronik yorgunluk sendromu, huzursuz bacak sendromu, omuz-el sendromu),
16- İç hastalıklarında (troid bezi hastalıkları-safra kesesi, pankreas, böbrek, akciğer hastalıkları, kan yağlarının artması-damar sertliği, çarpıntılarda ve kalp enfarktüküsünün kronik dönemlerinde),
17- Işın tedavisi (radyoterapi) sonrası, stresle mücadele-uykusuzluk ve sürmenaj durumlarında,
18- Estetik amaçla (selülitlerde ve zayıflamada) uygulaması önerilmektedir.

Gonca Güzellik Salonu - Çankaya Hoşdere Güzellik Salonu
devamını oku...
Adres: Hoşdere cad. inci apt. No:185/7 Çankaya (çankaya lisesi yanı ) / Ankara

Zümrüt Güzellik Salonu

Kızılay

Zümrüt Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Kocatepe Mah. Meşrutiyet Cad. Konak İş Merkezi No: 12/26 5. Kat Kızılay-Ankara

Kavaklıdere Güzellik Salonu

Tunalı

devamını oku... Adres: Tunalı hilmi caddesi 68/21 Tunalı Hilmi Kavaklıdere-Ankara

Artemis Beauty Club Güzellik Salonu

Eryaman

devamını oku... Adres: Şehit Osman Avcı mah. Malazgirt 1071 cad. No: 48 Fırat Life Residance C blok No:15 Eryaman / Ankara

Sunrise Estetik ve Zayıflama Güzellik Salonu

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Büklüm sok. No:2/9 Kavaklıdere-Ankara

VOG Estetik Güzellik Salonu

Çayyolu

VOG Estetik Güzellik Salonu - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONU

Çayyolu
'nda bulunan VOG Estetik Güzellik Salonu 18 yıllık derin tecrübesi ve bilgi deneyimlerini en son teknoloji ile birleştirerek siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Kişilerin koşulsuz mutluluğu ilke edinen merkezimizde

 • anti-aging cilt ve vücut bakımları,
 • bölgesel inceleme
 • epilasyon
 • masaj, selülit bakımı
 • profosyonel makyaj
 • podolojik el ayak bakımı
 • kalıcı makyaj
kadına dair, insana dair tüm bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Çayyolu Güzellik Salonu

devamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2846. Sk. İlko Sitesi No: 3 Çayyolu-Ankara

AYSA Ayak Sağlığı ve Güzellik Salonu

Tunalı

AYSA Ayak Sağlığı ve Güzellik Salonu- Tunalı Ankara

Adana ve Mersin Şubelerimiz'de Bulunmaktadır

Adana: Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Bulvarı Yurdaer Apt. K:1 D:1 No:41 Şekerbank yanı Seyhan / Adana

Adana Tel: 0 322 459 22 11 - 0 549 459 22 11

Mersin: Güvenevler mah. Dumlupınar cad. Doğan Yıldız İş Merkezi C Blok K:1 No:4 Pozcu / Mersin

Mersin Tel: 0 324 326 34 74 - 0 549 326 34 74


Ayak sağlığı dendiğinde Ankara'da akla gelen ilk isim olan Aysa Ayak Sağlığı ve Güzellik Salonu Tunalı Hilmi caddesinde merkezi bir konuma sahiptir. İsmi bu caddeyle adeta bütünleşmiş, Ankara'nın nezih bayanlarını yıllardır ağırlayıp ayak hastalıkları, problemlerini çözüme kavuşturmaya ve bunun yanı sıra güzellik hizmeti de vermeye devam etmektedir.

Çalışan kadrosunu alanlarında uzman kişilerden oluşturan Aysa Ayak Sağlığı ve Güzellik Salonu son derece hijyenik ve steril bir şekilde çalışmalarını sürdürerek salonunun hizmetlerinden yararlanırken aklınızda şüphe kalmamasını amaçlıyor. Biliyorsunuz ki ayak aracılığı ile bir çok hastalık bulaşabiliyor (mantar vs). Bu sebepten dolayı birinin rahatsızlığını tedavi etmede kullanılan araçlar kesinlikle sizin için kullanılmıyor. Her ürün bir defaya mahsus kullanılıyor.

Salon bir hastane ortamı gibi değil de, sizin daha rahat edebilmeniz için tasarlanmış. Bu sayede kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz amaçlanıyor. Sonuçta rahat olmadığınız bir yerde tedavi görmek veyahut güzellik bakımlarınızı yaptırmak istemezsiniz. Bu yüzden Aysa Ayak Sağlığı ve Güzellik Salonu olarak size son derece yakın bir hizmet sunmayı ve her derdinize çözüm odaklı yaklaşmayı prensip edindik.

Gerek Tunalı Hilmi'de ikamet eden gerek Ankara'nın diğer semtlerinden bir çok müdavimi olan bir salon. Müdavimlerini ve hastalarını nezih insanların oluşturduğu bu salonda sadece ayak rahatsızlıklarınızla ilgili değil güzellik üzerine de hizmetler alabilmeniz mümkün. Tam da “tanımadığım kişiye yaptıramam ben" diyenlerin yeri aslında. Örneğin bir cilt bakımı yaptırmak istiyorsunuz ve bunu evde değil de profesyonel ortamlarda yaptırmak istiyorsunuz. Bunun için Aysa Ayak Sağlığı ve Güzellik Salonu'ne gelmeniz yeterli. Size alanında uzmanlaşmış çalışma kadrosuyla verilebilecek en profesyonel hizmeti vermeye hazır. Bunun yanında cilt bakımı seanslarınızı yaptırırken tırnak batması yaşadınığınızı farzedersek, ki umarım böyle bir sorunla karşılaşmassınız ; bunun için başka bir yer aramak yerine yine salonumuza gelerek tanıdığınız, bildiğiniz, güvendiğiniz kişilerden bu rahatsızlığınızı çözmelerini talep edebilirsiniz.

Bu konuda kendimize güvenimiz tam. Zaten bizi Tunalı Hilmi'deki bir çok güzellik salonundan ayıran, müşterilerimizin bizi seçmesinin sebebi de tam olarak bu. Verilen hizmet konusunda yelpazesi oldukça geniş, fakat hepsinde de bir o kadar uzmanız.

BATIK TIRNAK TEDAVİSİ

Batık Tırnak Nedir?

- Batık tırnak ; özellikle ayak baş parmağında görülen ve tırnağın yumuşak derinin içine batmasıyla oluşan bir ayak rahatsızlığıdır.

- Batık tırnak oluşulan bölgenin etrafında şiddetli bir ağrı hissetmekle birlikte kızarıklık ve şişme görülür.

- Bu ağrılarla da kalmayıp batık tırnak sosyal hayatı hatta gündelik yaşamda yaptığımız basit aktiviteleri bile engelleyebilir.

Batık Tırnak Neden Oluşur?

- Hamilelik ve doğum sonrası dönemlerinde oluşabilir

- Tırnaklarda bir mantar enfeksiyonu varsa oluşabilir

- Hatalı ve derinden kesilen ayak tırnaklarında görülmesi mümkündür

- Ayağa tam oturmayan dar ve sivri burunlu ayakkabılardan dolayı oluşabilir

- Sürekli olarak darbelere maruz kalan ayaklarda oluşabilir. Örneğin ; futbolcular.

Batık Tırnak Nasıl tedavi edilir?

Eğer enfeksiyon kapmadıysa ve henüz yeniyse evde de tedavi edebilmek mümkün. Evde tedavi edebilmek için ;

- Ayaklarınızı günde en az dört kere ılık suyla temizlemeniz gerekmektedir. Ve iki defa da yine ılık su ve sabun yardımı ile. Ekstra anti bakteriyel sabuna bile gerek yoktur. Bunu yaparken de ayaklarınızı gün boyunca kuru ve temiz tutmanız gerekmektedir.

- Sıkı ve topuklu ayakkabılar kesinlikle giymemeniz gerekmektedir. Batık tırnak geçene kadar sandalet en iyi tercih.

- Batık tırnağın derinin içine giren kısmını kaldırmaya çalışabilirsiniz, her kaldırdığınızda bir pamuk yardımıyla tekrar içeri girmesini önleyin.

- Eğer bu işlemi 3 gün tekrarladınız ve onca ağrıya rağmen bir sonuç alamadıysanız kesinlikle bir uzmana başvurmanız gerekmektedir.

Batık Tırnak Tıbbi Tedavi için ;

- Eğer enfeksiyon yoksa evde yapacağınız gibi tırnak kaldırılarak bir önlem tedavisi uygulanır.

- Fakat enfeksiyon var ise cerrahi bir işlem yapılmak zorundadır.

- İşlemin büyüklüğü tırnağın durumuna göre işin uzmanı tarafından karar verilip gerekirse tırnağın tamamı batan bölgenin iyileşebilmesi için bir kısmı veya tamamı alınabilir.

Enfeksiyon durumuna gelmesini istemiyorsanız veya çoktan o duruma geldiyse Aysa Ayak Sağlığı ve Güzellik Salonu'na gelip bu işi uzmanlarına bırakabilirsiniz.

NASIR BAKIMI

Nasır Nedir?

- Nasır, derinin üzerinde oluşan keratinleşme ve kalınlaşmaya verilen isimdir. Ayaklarda en çok rastlanan problemlerden bir tanesidir.

- Acı verdiği kadar bir o kadar da estetik olarak ta hoş görünmemektedir.

Nasır Neden oluşur?

- Nasırın oluşmasındaki ana nedenler fazla basınç ve yine fazla sürtünmelerdir. Ellerinde oluşan kişiler genelde yoğun olarak el işi yapanlardır. Örneğin gitar çalanlar, sporcular (örneğin halterciler) gibi kişilerde sık rastlanmaktadır.

- Ayaklarda oluşan kişilerde ise genelde ayakkabının vurduğu yerde oluşur.

- Ayağın altında nasır oluşmasının sebebi ise basınç ve taban düşüklüğünden kaynaklanmaktadır.

Nasır Nasıl tedavi edilir?

- Öncelikle nasır oluşuma sebep olan etmenler tamamen ortadan kaldırılmalıdır (basınç ve sürtünme). Giyilecek ayakkabı nasırın hangi bölgede olduğuna bağlı olarak alınmalıdır. Eğer nasır parmak aralarında ise eczanelerden ve seçkin yerlerden parmak arasına koyulabilecek özel küçük yastıkçıklardan temin edilebilir.

- Korumak ve ilerlemesini önlemek için duştan sonra nemlendirici ve besleyici bir krem sürülmelidir.

- Sabah ve akşam günde iki kere olmak üzere nasırın tam üzerine denk getirmek kaydıyla solüsyon da sürülebilir. Fakat bu solüsyon dışarıya taşarsa asit içerdiğinden deriyede zarar verilebilir. Bu yüzden dikkat edilmesi gerekir. Bu işlemi düzenli olarak yaptıktan sonra nasır yumuşayacaktır, yumuşayınca bir cımbız yardımı ile alınabilir.

- Nasır özel aletlerde de tamamen temizlenebilir. Bunun için ayak tamamen kuru olmak zorundadır.

- Bilinenin aksine pedikür bir nasır tedavisi değildir, aksine nasırın yayılmasına ve gelişmesine yardımcı bile olabilir. Ayak sağlığı uzmanları kesinlikle bunu önermemektedir.

Aysa Ayak Sağlığı ve Güzellik Salonu'na gelip nasır tedavinizi işin uzmanlarına bırakabilir, nasırlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Medikal El – Ayak Bakımı

Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayakların bakımı hem estetik açıdan hem de sağlık açısından büyük önem taşır. El ve ayaklar günlük hayatta karşılaşılan olumsuzluklardan medikal bakımlar ile korunabilir, oluşmuş problemler yine bu bakımlarla giderebilir. Medikal bakımlar, el ve ayakların hem estetiğini hem de sağlığını korur.

Bakım ve Uygulamalarımız

 • Batık Tırnak Bakımı
 • Mantarlı Tırnak Bakımı
 • Diyabetik Ayak Bakımı
 • Kalınlaşmış Tırnak Bakımı
 • Nasır Bakımı
 • Siğil Bakımı
 • Ortez Uygulamaları
 • Jel Sistem Uygulamaları
 • Deri Deformasyon ve Sertleşme Problemleri
 • Çatlak Topuk Bakımı
 • Topuk Dikeni
 • Terleyen Ayak Bakımı
 • Sporcular için Ayak Bakımı
 • Hamileler için Ayak Bakımı
 • Çocuklar için Ayak Bakımı
 • Destek Malzemelerinin ( Tabanlık Silikon vs.) Uygulanması
 • Protez Tırnak
 • Parafin
Zayıflama Ünitesi

Kasları gevşetici, kan ve lenf akışını düzenleyen, vücuttaki toksinlerden arındıran, vücudu şekillendirmeye yarayan uygulamalardır.

Uygulamalarımız

 • Radyofrekans
 • Ozon Sauna
 • Detoks
 • Power Plate
 • Masaj
 • Selüllit Masaj
 • Vakum
 • Lenf Drenaj

Cilt Bakımı

Temizlenmeyen cilt belli bir süre sonra ölü hücrelerle kaplanır. Ciltte biriken ölü hücreler derinin kalınlaşmasına neden olur. Bu sebeple oksijensiz kalan cilt, cansız ve hastalıklı görünür. Cildi temiz tutmak, ölü hücrelerden arındırmak cildin taze ve genç kalmasına yardımcı olur. Bu bilgilerden yola çıkarak cildimizi haftada 1 – 2 kez ölü hücrelerden arındırmak faydalıdır.

Bakım ve Uygulamalarımız

 • Gençlik Aşısı
 • Cilt Bakım
 • Buharlı Bakım
 • Kimyasal Peeling
 • Leke Açma
 • Anti-Aging
 • İpek Kirpik
 • Kirpik Perması
 • Kalıcı Makyaj ( Dudak, Göz, Kaş )
 • Kaş Tasarımı
 • Ameliyatsız Yüz Gerdirme

Masaj

Masaj ağrıyı dindirmek, belirli bir bölgedeki şişliği azaltmak, kasları gevşetmek, yaralanma sonucunda ortaya çıkan gerilme ve burukulmalarda iyileşmeyi hızlandırmak amacıyla uygulanır. Genel inanışın aksine, masaj kas gücünün azalmasına engel olmaz ya da yağ birikimlerinin ortadan kalkmasını sağlamaz.

Masaj uygulaması fizyolojik esaslara dayanır: örneğin bir alana yapılan masaj, alttaki içorgandan gelen ağrıyı azaltır ya da ortadan kaldırır. Masajın deri damarlarında neden olduğu değişiklikler alttaki dolaşımın durumunu da değiştirir. Birikmiş sıvıların emilimini kolaylaştırmak için de masajdan yararlanılabilir. Kaslara yapılan masaj bir çalışmadan önce uygulanırsa, daha fazla kan hücumunu sağlayarak ve kasları hafifçe ısıtarak onları ekinliğe hazırlar ve kolaylaştırır.

Uygulamalarımız

 • Refleksoloji
 • Reiki
 • Rahatlama Masajı
 • Manuel Terapi
 • Taş Masajı

Topuk Dikeni

Topuk dikeni, malum bölgede kemik dokunun sivrilmesi ile olan, halk arasında yürümeyi batar tarzda zorlaştırdığı içinde topuk dikeni olarak adlandırılan bir rahatsızlıktır. Yaşam kalitesini son derece düşüren bir durumdur.

Tıbbi yönden izah edilen birçok etkileşimde mevcutsa da bizim ilgi alanımızda vücut ağırlığını dengede taşıyamayan ayakta düz taban yüksek taban gibi fiziksel bozukluklardan dolayı sorunlardan ortaya çıktığı tespit edilmiştir.

Topuk Dikeni ilerleyen yaşlarda birçok sebebe bağlı olarak gelişen geliştiğinde ise o insanın yaşam kalitesini hızla düşüren topuk kemiğindeki kemik sivrileşmesidir. Topukta oluşan ve yürümeyi zorlaştıran ağrılı bu olgu günümüzde hareketli yaşamın artması ile çok sık görülmeye başladı. Bakımında geçmiş de uygulanan operasyonlar, iğne bakımları %100 başarı sağlamamaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber topuk dikeni olan insanları muzdarip eden, hayatını karartan bu illet artık %100 bakım edilebilmekte ve zahmetsiz, acısız olarak ortadan kaldırılabilmektedir.
devamını oku...
Adres: Tunalı Hilmi cad. Kennedy Kavşağı 28/52 (HSBC Bankası üstü) Kavaklıdere / Ankara

Mavi Işık Tunalı Güzellik Salonu

Tunalı

Mavi Işık Tunalı Güzellik Salonu

Günümüzde güzellik deyince insanların aklına sadece doğuştan gelen güzelliğin yanı sıra düzenli olarak yapılmış ve yapılmaya devam eden bakımın verdiği güzellik gelmektedir. Teknolojinin de verdiği imkanlar doğrultusunda bu güzellik kavramına uygun bireyler yaratmak için Ankara'nın Tunalı Hilmi Caddesi'nde kurulmuş olan Mavi Işık Tunalı Hilmi Güzellik Salonu bayanlara eşsiz bir hizmetin kapılarını aralamaktadır.

Yıllardan beri süregelen tecrübenin, gerekli eğitimlerle harmanlanması sonucu oluşmuş uzmanlık ile hizmet veren çalışanlara sahip olmasıyla birlikte ürün ve uygulama mekanizması seçiminde de her zaman en kaliteli ve ulaşılabilecek son teknolojiyi seçmekle birlikte sağlık açısından da uygun olup olmadığına önem gösteriyoruz.

Aslına bakarsanız “doğuştan gelen güzellik" ibaresi de pek doğru sayılmaz. Herkesin doğuştan gelen kendine has bir güzelliği vardır. Fakat bu görecelidir ve bu güzellik te geliştirilebilir. Mavi Işık Tunalı Hilmi Güzellik Salonu olarak biz bu geliştirme hususunda ortaya çıkıyor ve sizleri bakımın verdiği doğal güzelliğe davet ediyoruz. Gökyüzü gibi parlak, denizler kadar berrak olmak istiyorsanız Ankara'nın Tunalı Hilmi Caddesi'nde bulunan salonumuzda sizleri de görmekten gurur duyarız.

Salonumuzda sizleri son derece bir konfor bekliyor. Yaptığımız araştırmalar sonucunda sizlere en uygun dizaynı bulabildik ve sizin konforunuzu düşünerek bunu geliştirebildik. Salonumuza geldiğinizde sadece güzellik hizmetlerinden yararlanmakla kalmayacak güzellik sektöründeki diğer salonlardan ayıran bir özellik olarak dinginliğe de ulaşabileceksiniz. Fiziksel güzelliğin besleyicisi ruh güzelliğidir. İçinizde stres, yorgunluk olmadığı zamanlarda yani dingin olduğunuz zamanlarda kendinizi diğer günlerden daha güzel hissedersiniz. Aslında bu doğrudur. Çünkü ne kadar bitkin ve negatif düşünceli olursanız bu o kadar yüzünüze ve cildinize maalesef ki yansıyacaktır. Bu sebepten dolayı salonumuzda sizleri ağırlarken buna da dikkat ediyor ve sizleri bu kapıdan dinlenmiş, pozitif bir şekilde çıkarmayı amaçlıyoruz.

Tunalı Hilmi'nin sayılı güzellik salonlarından olan Mavi Işık Tunalı Hilmi Güzellik Salonu'nda bütün ürünler steril ve hijyenik bir şekilde kullanılmakla birlikte sağlığınıza da güzelliğiniz kadar önem gösteriyoruz. Alanında uzmanlaşmış kadromuzun profesyonel hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız salonumuza gelmeniz yeterli olacaktır. Bu bağlamda sizlere verilebilecek en kaliteli hizmeti vermeye hazırız.

ÇATLAK TEDAVİSİ

Ciltte Çatlak Nedir?

Erkeklerde de görülmekle birlikte kadınlarda daha sık görülen ve canı sıkan cilt çatlaklarının hangi sebeple oluştuğu konusunda herhangi bir bilgi yok. Fakat görülüyor ki yaşamdaki bazı aktiviteler ve hayatın bazı dönemleri esnasında hormanlarda ve cilt yapısında bazı değişiklikler olabiliyor ve bunlar da cilt çatlaklarına sebebiyet verebiliyor. Fakat bunun için henüz kesin bir tanı koymanın mümkünatı yok.

Ergenlik çağındaki kişilerde, hamile kadınlarda, ağırlık kaldıranlarda, kilo alan insanlarda oluşan bazı hormonal değişikliklerin ciltte çatlaklara neden olduğu düşünülüyor.

Ciltte Oluşan Çatlaklar Neden Zamanla İyileşmez?

Cildin yüzeyindeki çatlaklar yara veya kesik gibi vücudun bütünlüğünü tehdit etmediğinden vücut onların iyileşmesi için herhangi bir hareket göstermiyor. Cilt çatlaklarındaki sorun esnek liflerin hasar görmesi. Bu liflerin vücut tarafından iyileştirilmesi de maalesef ki mümkün değil. Vücudumuzun dokuları sürekli olarak yenilenebiliyor fakat bu onları eski elastikiyetlerine döndürmek için yeterli olmuyor.

Krem ve Losyonlarla Çatlak Tedavisi

Piyasada şuan cilt çatlakları sorunu için üretilmiş olan birçok ürün var. Eğer şansınızı bu yönde denemek isterseniz lokal olarak uygulanan kremlerde alfahidroksi asitler ve retinoik asit içeren ilaçlar cildin enflamasyonunu azaltmak için faydalı olabilir.

devamını oku...
Adres: Tunalı Hilmi cad No: 82/5 Tunalı / Kavaklıdere / Ankara

Seben Güzellik Salonu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Koru mah. 2558 sok. No:22 Azatbey sit. (Gordion AVM arkası) Çayyolu-Ankara

Babor Beauty SPA

Çukurambar

Babor Beauty SPA Çukurambar SPA Havuz Masaj Wellness Çukurambar Güzellik Salonu

Babor Club Çukurambar, (Babor Beauty SPA) siz değerli misafirlerimize cilt bakımı ve güzellik alanın da eşsiz hizmetler sunmaya devam ediyor. Cilt Bakımlarınızı,yapılan analizlerden sonra Babor'un %98 doğal olan ürünleriyle,uzman ellerde ve cilt dokunuza en uygun yöntemlerle gerçekleştiriyoruz.

Babor Beauty SPA zayıflama alanında da sizleri yalnız bırakmıyor.İncelme konusunda fark yaratan bir uygulama olan LPG uygulaması ile,isteyenmeyen yağlarınızın vücuttan atılmasına yardımcı oluyoruz. LPG ünitemiz, vücudu yeniden şekillendirerek hatların orantılı bir biçimde yeniden tasarlanmasını sağlamaya ve dilediğiniz ölçülere kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Tüm bunların yanı sıra Babor Club Sağlıklı Yaşam olarak gündelik hayatın yorgunluğunu ve stresini atıp rahatlayabileceğiniz ,çeşitli masaj ve terapi uygulamaları ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Çukurambar'da bulunan Babor Beauty SPA verilen hizmetler siz değerli konuklarımızın memnuniyeti için düşünülmüş olup pürüzsüz bir cilt ve harika bir görünümün yanı sıra hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar ile güzelliğin minik sırlarını birlikte keşfediyoruz.
devamını oku...
Adres: 1470 sok. Gökteşehir sitesi No:2 Çukurambar-Ankara

Ozon sauna nerelerde kullanılıyor?

Faydaları saymakla bitmeyen ozon sauna özellikle bölgesel yağlanmalardan kurtulmak için tercih edilen bir yöntem. Ozon sauna;

 • Vücudun farklı bölgelerindeki sarkmalar
 • Karın bölgesindeki,
 • Kalçalardaki,
 • Bacaklardaki,
 • Bel bölgesindeki ve

popodaki bölgesel yağlanmalara ve yazımızın başında da söylediğimiz gibi selülitler için kullanılıyor. Ayrıca ozon sauna vücutta biriken toksik maddelerden arınmayı sağlıyor yani detoks etkisi de var.

Ankara ozon sauna ile dertleri unutun!

Ankara'da ozon saunaya girerek hem bölgesel yağlarınızı, hem selülitlerinizi unutabilir hem de vücudunuzu toksin maddelerden arındırarak tazelenebilirsiniz. Kısacası ozon sauna ile yepyeni, enerjik ve daha sağlıklı bir insan haline gelebilirsiniz.