ANKARA PROTEZ TIRNAK

blog yazısı ekle !

ANKARA PROTEZ TIRNAK

PROTEZ TIRNAK İLE HERKES MUHTEŞEM TIRNAKLARA KAVUŞUYOR – ANKARA PROTEZ TIRNAK

Bakımlı eller ve tırnaklar feminen bir görüntünün olmazsa olmazı. Ancak tırnak yeme alışkanlığı, çeşitli rahatsızlıklar, tırnaklardaki renk farklılıkları, çabuk kırılan ya da soyulan tırnaklar gibi sorunları olanlar bakımlı tırnakları olan kadınlar bakıp iç geçirmekle yetiniyordu. Ama artık ister tırnaklarınızda sorun olsun ister olmasın protez tırnak uygulaması sayesinde bakımlı ve mükemmel tırnaklara sahip olabileceksiniz.

Ankara'da Protez Tırnak için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Protez Tırnak


İki tür protez tırnak uygulaması bulunuyor

İki tür protez tırnak uygulaması bulunuyor; jel ve akrilik. Akrilik tırnak uygulaması ortalama 2 saat sürüyor ve istenirse ayaklara da bu yöntem ile tırnak eklenebiliyor. Jel protez tırnak ise yalnızca el tırnaklarına uygulanıyor ve uygulamanın yapılması 1 ile 1,5 saat sürebiliyor. Protez tırnak uygulamasının kişinin kendi tırnaklarına hiçbir zarar verme riski bulunmuyor. Ancak protez tırnak uygulaması yaptırırken mutlaka konunun uzmanı tarafından ve hijyenik bir ortamda yapılmasına dikkat etmek gerekiyor.

Protez tırnak uygulaması Ankara'da

Ankara'da bulunan güzellik salonlarında protez tırnak uygulaması yaptırarak bakımlı ve güzel tırnaklara kolayca sahip olabilirsiniz. Bu arada her iki uygulamada da son yılların trendi french tırnak yapılabildiğini de eklemeden geçmeyelim.