ANKARA SOLARYUM

blog yazısı ekle !

ANKARA SOLARYUM

Solaryum deriyi bronzlaştırmak amacı ile kullanılan bir cihazdır. Solaryumlar genellikle içinde yatılabilen kabin şeklindedir. Kabinler içinde alttan üstten ultraviyole ışık yayan tüplerden oluşmaktadır. Kabinlerin dik yüzeyinde ışıklar olur bu ışıklar hareket ederler ve bronzlaşmayı sağlarlar.

Ankara solaryum ile cildinizdeki lekelerden de kurtulacaksınız. Özellikle UVA ışınları ile cildiniz daha bronz ve güzel görünecek.

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara

Galea Güzellik Salonu

Ümitköy

Galea Güzellik Salonu - ÜMİTKÖY GÜZELLİK SALONU

Ankara'nın Ümitköy semtinde 2011 yılında kurulmuş olan Galea Güzellik Salonu yeni bir oluşum olmakla birlikte sizlere modernliği ve son teknoloji sunmaktadır. Kurucusu Gül Uslu olan güzellik salonumuz Ümitköy 'de bulunmaktadır.

Güzelliğinizi aradığınız bu yolda sizlere eşlik edecek bir çalışan kadrosu bulundurmakla birlikte, size vereceğimiz hizmet tamamen size özel olacaktır. Yani herkese uyguladığımız hizmetin aynısını sizlere uygulamak yerine teknolojinin getirilerinden de yararlanarak güzelliğinizi bulma yolunda sizlere yolun sonuna kadar eşlik edecek çalışanlarımız bulunmaktadır.

Sizlere sunduğumuz imkanların yanında konforunuzu da elbette ki önemsiyoruz ve bu sebepten dolayı da salonumuzu tamamen sizin keyfinize göre ve modern bir şekilde tasarladık. Kendinizi bir uzay mekiğinde değil evinizde gibi hissettirebilmek için elimizden geleni yaptık. Fakat son teknoloji ürünlerimiz sebebiyle evinizden biraz uzaklaşmanıza sebep olabiliriz. Bunun için üzgünüz fakat son teknolojiyi kullanmak ta bizim için bir o kadar önemli. Sonuçta önemli olan sizin güzelliğiniz ise her yok mubahtır.

Bunun yanında uygulamalarda gösterdiğimiz hijyen anlayışına da gözünüz takılabilir. Çünkü önem verdiğimiz ana konulardan bir tanesi de bu. Hijyenik ve steril bir ortam olmadığı sürece güzelliğinize katkı sağlamamız pek te mümkün görünmüyor. Dolayısıyla bu konuya da hassasiyetle dikkat etmekle birlikte sizleri güvenebileceğiniz, temiz bir ortam bekliyor.

Modernize edilmiş uygulamaları ve müşterilerine gösterdiği önemle bilinen Galea Güzellik Salonu Ankara'nın Ümitköy semtinde kuruluşundan bu yana geçen 3 yıl gibi kısa bir süreç içerisinde bayanların ilgisini çekmiş durumda. Şöyle ki kulaktan kulağa diye tabir edilen bir pazarlama yöntemi vardır. Bizim yaptığımız şey bunu kasti olarak gerçekleştirmek değil fakat müdavimi olan müşterilerimiz sayesinde Galea Güzellik Salonu'nun namı kulaktan kulağa gezmeye başladı bile.

Bunun sırrı ne mi dersiniz? Bir bayanın güzellik salonundan beklediği her şeyi karşılamak. Bir bayan güzellik salonumuza gelebilir, uygulamalarımızı deneyebilir. Ve bize gelen bir kereye mahsus müşterilerden sürekliliğimizi sağlayabiliriz. Fakat bizim istediğimizin bu olmadığını anlayabilmişsinizdir. İstediğimiz şey bize güvenen, çalışanlarımızla samimi olabilmiş, yeni çalışmalarımızı ve indirimlerimizi takip eden nezih bir müdavim müşteri kitlesi. Siz de bu güzel bayanların arasına katılmak istiyorsanız Ankara Ümitköy salonumuzda sizleri de görmekten gurur duyarız.

AKNELİ CİLT BAKIMI

Akneli Cilt Bakımı Nedir?

Akneli ciltlerin görünümünün düzeltilebilmesi için öncelikle ilk adım temizliktir. Yüzün sabah ve akşam olmak üzere sıkıştırıcı maddelerle zenginleştirilmiş çok hassas bir nötr sabunla temizlenmesi gerekmektedir. Temizleyici seçerken, cildin yağını fazla almayacak malzemelerden üretilmiş olması önemli bir husustur. Aksi taktirde tersine bir etki görülerek yağ bezleri fazla yağ üretebilir. Cildin aşırı temizlenmesinden kaynaklanan akne türü de vardır.

Akneli Cilt Bakımı'nda Temel Kurallar Nelerdir?

Kullanılacak cilt toniği çok az alkol içermelidir. Antiseptik ve ağrı dindirici maddelerle zenginleştirilmiş tonikler tercihiniz olsun.

Koruyucu krem tercihlerinizi ise cilde mat bir görünüm veren ve çabuk uçanlardan yana yapın. Bunların içinde bulunan yağlı kısım deriyle direkt olarak temas etmemektedir.

Temizlik maskesi tercihini ise cildi rahatlatan ve yağ üretimini azaltan A,E,F vitaminleri ve atkuyruğu lavanta, adaçayı, biberiye, mercanköşk gibi bitki özleri içerenlerden yana yapın.

Akneli Cildi Doğal Yollardan Nasıl Temizleyebilirim?

Alanında uzman bir estetisyenin belli aralıklarla uygulayacağı cilt bakım seansları cildin durumunu kontrol altına alabilir.

Bir estetisyen akne sorunlarınızı ortalama olarak 23 ay içerisinde çözebilir. Uygulanacak tedavi kozmetik malzemelerin de ilave edildiği birkaç ilaçtan oluşmaktadır.

Akneli cilde makyaj yaparken bunun için özel olarak üretilmiş ürünler tercih edilmelidir.

Tahrişi Nasıl Önleyebilirim?

Toz, kir ve cildin uzun süre makyajlı bir biçimde kalması cildin tahriş olmasına yol açabilir. Bu sebepten gün içerisinde yüzünüzü bol bol tozdan ve kirden arındırıp, makyajınızı en geç 1012 saat sonra temizleyin.

Mineral yağlar, parfüm ve alkol gibi maddeler hassas veya herhangi bir rahatsızlığı olan ciltlerde tahrişe yol açabilir. Eğer bir rahatsızlığınız varsa kullanmamaya dikkat edin.

Boyalar, renk açıcı ve tüy dökücü kremler cildi tahriş etme riski en yüksek olan kozmetik ürünleridir.

Tahriş etme göz önüne alındığında bitki özleri ve doğal maddeler içeren kozmetik ürünler de sentetiklerden daha güvenli değildir. Doğal olması genellikle halk arasında tamamen güvenilir bir algı bırakmaktadır. Aksine bu yanlıştır.

Dermatolojik olarak test edilmiş kozmetik ürünlerini tercih edin. Çünkü cilt tarafından kabul edilmeme olasılığı en düşük olanlar bu ürünlerdir. Galea Güzellik Salonu'nda sizin için özel olarak seçilmiş ve dermatologlar tarafından test edilip onaylanmış ürünler kullanılmaktadır.

Sivilceleri Nasıl Yok Edebilirim?

Akneli cilde sahip olanlar veya yatkın olanlar genelde sivilcelerinin artacağından korktuğundan nemlendirici krem kullanmazlar. Nemlendirici eğer cildinize uygunsa, sivilce yaptığı söylentisi asılsız bir yalandan ibarettir. Bu yüzden bu gibi şeylere inanmayıp cildinizi nemden ırak bırakmayın. Ayrıca zaten sivilceler de sadece yağlı ciltlerde bulunmaz. Her cilt tipinde görülebilmektedir.

Sivilcelerinizi yok etmek istiyor veya önlemek istiyorsanız ağır makyajdan kaçınmanız gerekmektedir. Özellikle de akne önleyici, cilt soyucu ilaçlar kullanırken hiç makyaj yapmamanız gerekmektedir. Çünkü kullandığınız bu ilaçlar cildinizi düzeltmek için çabalarken siz her ne kadar kaliteli bir ürün kullanıyor olsanız da bu ürünlerle hassaslaşmış cildi yorarsınız. Bu durum hem tedavi süresini uzatır hem de irritasyona yol açabilir.

Sivilceleri önlemede özellikle Türk halkının bir sorunu varsa o da kulaktan dolma her şeye inanmamızdır. Bu yüzden doktor tavsiyesi olmadan hiçbir ilaç kullanmayın. Çünkü herkesin cilt tipi ayrıdır ve arkadaşınızda işe yarayan ilaç sizde işe yaramayabilir. Kesinlikle doktorunuzun tavsiyelerinin dışına çıkmayın.

Siz de cilt bakımı veya akneli ciltler için cilt bakımı yaptırmak istiyorsanız Ankara Ümitköy Galea Güzellik Salonu'na gelebilir, cilt rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

ÇATLAK BAKIMI

Çatlak Bakımı Nedir?

Kilo alıp veren, hamilelik atlatan kadınların ortak sorunudur çatlaklar. Bacak ve karın bölgemizde oluşan çatlaklar bizi fiziksel ve psikolojik olarak çöküntüye uğratır. Mayo, bikini giyilmek istendiğinde hemen ortaya çıkarlar. Kısaca küçük gözükmekle birlikte büyük dertlerdir çatlaklıklar.

Hamilelik esnasında göbek hiç olmadığı kadar büyür ve hamilelik sonrasında ise aynı hızda küçülerek göbeği tahrip eder. Gerilen derinin yeniden küçülmesinden dolayı çatlaklar oluşur. Çatlaklar sadece hamilelikten sonra veya çabuk kilo alıp veren bayanlarla da sınırlı değil, hiçbir şeyiniz yoksa bile genetik olarak çatlaklar size de dert olabilir.

Çatlaklar herkesin cilt rengine bağlı olarak pembe, kahverengi, gümüşümsü renklerde gözükebiliyor. Çatlak tedavisi için yapılacak ilk şey, ilk görüldüğü anda harekete geçmek. Ne kadar erken çatlak tedavisi uygulanırsa o kadar olumlu sonuçlar doğar.

Çatlak tedavisine başladığınızda ilk yapacağınız şey nemlendirmek olmalıdır. Çünkü deri plastik gibi esnek ve nemlendikçe esneme katsayısı o kadar artmaktadır. Göğüs, kalça basen ve karın bölgelerine nemlendirici ürünler yardımı ile masaj yapmak hem hamilelik esnasında oluşacak olası çatlakların önlenmesine yardım eder, hem de var olan çatlakların yok olmasına.

Uzmanların yaptığı açıklamalar göre çatlak tedavisi amacı ile üretilen birçok ürün olmasına karşın sadece bir kaçı olumlu sonuçlar vermesine yardımcı olabiliyor. Bunun için kesin çözüm bir uzmandan yardım almanız.

Evde uygulayabileceğiniz birkaç yöntem ise şu şekilde :

Buğday tohumu yağı ile çatlak tedavisi

Glikolik asit ile çatlak tedavisi

C vitamini ile çatlak tedavisi

Peptit içerikli ürünler ile çatlak tedavisi

Retinoidler ile çatlak tedavisi

Glikolik asit ile retioidler yardımı ile çatlak tedavisi

Lazer ile çatlak tedavisi ; çatlak tedavisi ile çok fazla uğraşmadan kesin çözüm arayanlar için birebir bir yöntemdir.
devamını oku...
Adres: Mutluköy sitesi 1949 sok. No:2 Ümitköy-Ankara

Beauty First Wellness Club Güzellik Salonu

İncek

Beauty First Wellness Club Güzellik Salonu- İncek Ankara Güzellik Salonu

Beauty First Wellness Club Güzellik Salonu, 20 yıllık tecrübesi ile Ankara'nın kökleşmiş güzellik merkezlerinden bir tanesidir. Uzman kadrosu, kişiye özel hizmeti, son teknoloji ürünleri, huzur veren konseptiyle İncek'te bayanlara birebir güzellik sunmaya devam etmektedir.

Hizmetimizi talep ettiğiniz noktada uzmanlarımıza bunu söylediğiniz zaman cildiniz (vücudunuz) değerlendirmeye alınıp kişiye özel hizmet anlayışıyla neye ihtiyacınız var ise ona göre bir hizmet sunma anlayışına sahibiz.

Konforlu ve hijyenik bakım odalarında kendinize biraz güzelleşmek, rahatlamak, dinginleşmek için zaman ayırmak istiyorsanız, sizi Ankara'nın depresif havasından kurtarabilecek Beauty First Wellness Club Güzellik Salonu İncek'de hizmetinizde.

Uzman kadromuz “öğretmen" mantığı ile çalışıp, bilgisini sürekli taze tutan ve kurs, workshop programlarına katılmayı eksik etmeyen ; öğrendiklerini uygulamış deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Amacımız güzellik hizmetini en sağlıklı biçimde verip, bunu estetik bir biçimde sunmak.

Yılların verdiği müdavimlik anlayışından dolayı müşterilerimiz genel itibari ile nezih bir kitleden oluşmakta, hanımlar Beauty First Wellness Club Güzellik Salonu alışkanlığını nesilden nesile aktarmaktadır.

Hizmet sektöründe olmamızın verdiği bir avantaj da daima müşterinin güzelliğinin, sağlığının önemli olmasıdır. Bu kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren maddi bir amaç gütmeksizin tamamen sizin güzelliğinize ve sağlığınıza odaklanan bir hizmet kadrosuyla karşı karşıya kalacaksınız.

Bunların yanında sizi salonumuzda oldukça rahat ettirerek günlük hayatın stresi ve yoğunluğundan da çekip kurtarmak bir başka amacımız. Bu amaca hizmet ederken de salonumuzu tamamen sizin rahatlığınıza ve konforunuza odaklanarak dizayn ettik. Sonuçta bir güzellik salonuna sadece zayıflamak, güzelleşmek vb faktörler için gitmiyoruz. Bi yandan da birşeylerden bir iki saatliğine de olsa kaçıp kurtulmak, dinlenmek ve stres atmak için gidiyoruz. Bu yüzden müşterilerimizin her birine ayrı ayrı değer verip kendimizi onlar için biçilmiş bir kaftan olarak sunuyoruz.

Beauty First Wellness Club Güzellik Salonu, Ankara'nın nezih bayanlarını yıllardır ağırlamaktan gurur ; güzelleştirmek, zayıflatmak vb hizmetleri doğru bir şekilde sunabilmekten de son derece mutluluk duyan ve İncek'de ikhamet eden bir ailedir.

Siz de bu tecrübeli, uzman kadrodan estetik algılar içerisinde sağlıklı, hijyenik ve doğru bir hizmet istiyorsanız Ankara'nın İncek semtinde kapılarımız ardına kadar açık vaziyette sizlerin de bu aileyi ziyaret etmenizi bekliyoruz.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mah. İncek Bulvarı 2640. Sk. No: 1 İncek-Ankara

Fame Güzellik Salonu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı mah. Turyapı Villaları No:35 Çayyolu-Ankara

AYy Solaryum

Kızılay

AYy Solaryum, Kızılay Solaryum

Alman teknolojisi kar ve güneş bronzu makinalarımızla teninizi ödüllendirin...

Ankara'da solaryum denince akla ilk gelen Solaryum olan Ayy Solaryum, Kızılay'ın tam ortasında dönemsel kampanyanlarıyla sizi bekliyor.

Almanya'dan getirtilmiş son teknoloji ürünleriyle hem güneş bronzu hem de kar bronzu hizmeti veren Ayy Solaryum hijyeni ve kaliteyi prensip edinmiş bir Solaryum.

Tatile gittiğinizde estetik durmamasıyla birlikte çokça acı veren yanıkları, soyulmaları istemiyor musunuz? Veya bu yaz tatile çıkacak kadar zamanınız bile olmayacak mı? Veya güneşin altında şekilden şekle girmek yerine kolayca bronzlaşmak mı istiyorsunuz? O zaman Ayy Solaryum tam size göre. Saatlerinizi güneşin altında orantılı bronzlaşmakla harcamak yerine aynı doğallıkla bir bronzluğa solaryum hizmetimizden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Hem seanslarınızın uzunluğunu, kaç günde bir geleceğinizi de siz kendiniz belirliyorsunuz.

Merkezi konumun vediği avantajdan dolayı bir arkadaşınla buluşmanızdan önce Kızılay'daki yerimize gelip tatilden yeni gelmiş havası yaratabilirsiniz.

Ankara'da deniz olmadığından dolayı en yakın tatil beldesine gidebilmek için bile uzun yollar kat ediyoruz, dolayısıyla günübirlik veya 2 günlüğüne gidip, bronzlaşıp gelmemiz de pek mümkün gözükmüyor. Ve bu durumlarda az önce bahsettiğimiz gibi soyulmalara yol açabiliyor. Düzenli olarak solaryum hizmetinden yararlandığınızda bu gibi durumlarla karşılaşmadan Antalya'da 1 haftalık tatil yapmış havasına bürünebilir, bi yandan da işlerinize devam edebilirsiniz.

Solaryumun avantajları saymakla bitmemekle birlikte, Ayy Solaryum'da kişiye özel hizmetle karşı karşıyasınız. Birebir ilgi ve alakayla buraya geldiğinizde kısa bir süreliğine de olsa Ankara'dan kendinizi soyutlayabilir, güzel bir tatil yapıyormuşçasına kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Kızılay'ın seçkin Solaryum biri olma özelliğini taşıyan Ayy Solaryum'da dönemsel kampanyalarla da karşışabilirsiniz. Bu sayede, en kaliteli hizmeti en ucuza almanız da mümkün oluyor. Müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantisi vermekle birlikte hijyen garantisi de veriyoruz.

Siz de güzel bir görünüme erkenden kavuşmak istiyorsanız ve Ankara'da yaşıyorsanız. Kızılay'daki salonumuzda sizleri de görmekten büyük bir şeref duyarız. Gelin, cildinizi beraber güzelleştirelim. Sivilcelerinizden arınırken bronzlaşmanın keyfini erkenden yaşayın.

SOLARYUM

Solaryum Nedir?

- Solaryum, içerisinde sanal ultra viole ışınları üreten lambalar bulunan yapay bronzlaştırıcı kabinlere verilen addır.

- Güneş ışığının içerisinde aslında 3 farklı ışın vardır. Fakat bunun sadece bir tanesini görebiliriz, o da gün ışığıdır. Bunun dışında göremediklerimiz ultraviole ve enfarujdan oluşur. Ultra viole ışınları da kendi arasında 3'e ayrılmaktadır. Bunlar ; UVA, UVB ve UVC olarak adlandırılmıştır. UVA ve UVB ozon tabakasından geçebilirken UVC geçemez. Ozon tabakası burada filtre görevi görmektedir. UVC ışınları zaten bize zararlı olan ışınlardır. Ozon tabakasının bu ışınları filtrelemesi konusunda biraz şanslıyız.

- Solaryumda ise doğayla aynı mantık içerisinde çalışmaktadır. Yani vücudunuza UVC ışınları verilmezken, vücudunuzun renk değiştirmesini sağlayan UVA ışınları ve derinizin kalınlaşmasını sağlayıp yakıcı özelliğe sahip UVB ışınları lambalar aracılığı ile yansıtılır.

Solaryumun yararları nelerdir?

- Aslında estetik kaygılarla kullanılan solaryum sistemi bir yandan da sivilce ve sedef hastalığı tedavisinde de kullanılıyor.

- Solaryum ışınlarınlarını güneşin yapay ışınlarını oluşturduğundan metabolizmayı güçlendirerek solunumu düzenleme özelliğine de sahip.

- UVB ışınları normal şartlar altında derinin soyulmasına sebep olurken, solaryumda bu özellik düzenlendiğinden böyle bir durumla karşı karşıya kalınmıyor.

- Işınlar D vitamini üretimini güçlendirdiğinden kemik erimesine de iyi geliyor.

- Endorfin (mutluluk) hormonu salgılanmasını sağlayıp, cinsel gücü de arttırıyor.

Solaryum Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

- Solaryuma girmeden önce cilt testi yaptırırsanız cilt renginize ve cilt hassasiyetinize bağlı bir seans, uzunluk belirlemeniz mümkün olur. Yani tam olarak istediğiniz cilde bu sayede daha kolay ulaşırsınız.

- Doğal bir şekilde bronzlaşmak istiyorsanız 6- 7 seans bunun için yeterli olacaktır.

- Çabuk bronzlaşmak için ise sık sık seanslar halinde bunu tekrarlamanızda fayda var.

- Bir hafta içerisine 3 defadan fazla solaryuma girmek veya bir gün içerisinde 2 kez girmek tehlikelidir.

- Solaryuma girmeden önce cildinizi kozmetik ürünlerinden tamamen arındırmanız gerekmektedir.

- Solaryum için üretilmiş olanlar hariç, güneş kremi vs kullanmak cildiniz için tehlikelidir.

- Lens takarak solaryuma girmek tehlikelidir.

- Alkol tükettikten sonra solaryuma girilmemelidir.

- 16 yaşından küçüklerin solaryuma girmesi tehlikelidir.

- Lazer ve kalıcı makyaj uygulamalarından sonra solaryuma girilmemelidir.

- Ağda, cilt bakımı gibi uygulamaların hemen sonrasında solaryuma girilmemelidir.

- Kesinlikle gözlük kullanılamalı ve lambalardan gelen ışığa bakılmamalıdır.

Solaryum Zararlı Mıdır?

- Kurallarına uygun bir şekilde solaryum seanslarına girildikçe kesinlike zararlı bir uygulama değildir.

- Aksine, ozon tabakamız yer yer delindiğinden dolayı sızan kanserojen ışınlar solaryumda yoktur.

Solaryum Ne kadar sürmelidir?

- Eğer kişi solaryum seanslarına ilk defa başlayacaksa veya uzun zamandır girmiyorsa 5- 10 dakika arasında girmelidir. Cilt alıştıktan sonra bu maksimum 20 dakikaya çıkartılabilir.

Kar Bronzu mu Güneş Bronzu mu ?

- İdeal bir ten rengine ulaşabilmek için eğer teniniz beyaz ise kar bronzu, koyu renkte tene sahip olan kişilerin ise güneş bronzluğunu sağlayan aletleri tercih etmesi gerekir. Bunun yanında gittiğiniz işletmenin de kar bronzu ve güneş bronzu aletleri arasındaki farkı bilmesi, sizin cildinizi tanıyabilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde daha kötü sonuçlarla karşılaşabilmeniz muhtemeldir.

Ayy Solaryum'a gelerek bu işi profesyonellerinden, sizin cildinize uygun bir şekilde almak için bizimle irtibata geçebilir ve Kızılay'daki salonumuza gelebilirsiniz.

AYy Solaryum, Kızılay Solaryum, Ankara Solaryum, Ankara Solaryum Merkezleri, Kızılayda Solaryum
devamını oku...
Adres: Sakarya cad. No:1 Ali Nazmi İş Merkezi Kat:4 No:37 (McDonalds-Finansbank Üstü) Kızılay-Ankara

Beauty Design Wellness & SPA

Çankaya

Beauty Design Wellness & SPA - ÇANKAYA GÜZELLİK SALONU

devamını oku...
Adres: Hoşdere cad. 30/A Çankaya-Ankara


Solaryum kış aylarında çok kullanılan bir sistemdir. Cildinin beyazlığından şikâyet eden kadın erkek solaryumdan yararlanmaktadır. Çok açık tenliyseniz 5 seans ve daha fazla solaryuma girmeniz gerekir eğer koyu tenliyseniz de 5 seans sizin için yeterli olacaktır.

Solaryum, hem cildinizdeki akne sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor hem de daha sağlıklı ve ışıl ışıl görünmesine de katkıda bulunuyor.

Kış aylarında solaryumdan çok yararlanılmaktadır. Yazın da güneşlenmeden önce teninizi güneşe hazırlamak için de solaryuma girebilirsiniz. 4 – 5 seans daha solaryum seanslarına girilirse teniniz güneşlenmeye daha müsait bir hale gelir ve güneşlenirken cildinizde oluşan yanık izleri de olabildiğince azalır.