ANKARA SPA

blog yazısı ekle !

ANKARA SPA

Ankara spa şehrin gürültüsünden ve yoğunluğundan bunalan insanlar için en iyi dinlenme yeridir.

Her 2 ayda bir spa uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bedeniniz yorulurken beyniniz de yorulur, spa bedeninizin dinlenmesine katkıda bulunurken, ruhunuzu da dinlendirir.

T&T Güzellik Salonu

Bahçelievler

T&T Güzellik Salonu - BAHÇELİEVLER GÜZELLİK SALONU

T&T Güzellik Salonu Ankara Bahçelievlerde 7. cadde üzerinde bulunmaktadır. Bahçelievler güzellik salonları arasında en köklü güzellik salonlarından birisidir. Güzellik salonunda yapılan tüm uygulamalar uzman güzellik uzmanları tarafından son derece hijyenik bir ortamda özenle yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: 7. Cadde (Akşabat Caddesi) No:53/1 Bahçelievler-Ankara

Beauty Design Wellness & SPA

Çankaya

Beauty Design Wellness & SPA - ÇANKAYA GÜZELLİK SALONU

devamını oku...
Adres: Hoşdere cad. 30/A Çankaya-Ankara

Babor Beauty SPA

Çukurambar

Babor Beauty SPA Çukurambar SPA Havuz Masaj Wellness Çukurambar Güzellik Salonu

Babor Club Çukurambar, (Babor Beauty SPA) siz değerli misafirlerimize cilt bakımı ve güzellik alanın da eşsiz hizmetler sunmaya devam ediyor. Cilt Bakımlarınızı,yapılan analizlerden sonra Babor'un %98 doğal olan ürünleriyle,uzman ellerde ve cilt dokunuza en uygun yöntemlerle gerçekleştiriyoruz.

Babor Beauty SPA zayıflama alanında da sizleri yalnız bırakmıyor.İncelme konusunda fark yaratan bir uygulama olan LPG uygulaması ile,isteyenmeyen yağlarınızın vücuttan atılmasına yardımcı oluyoruz. LPG ünitemiz, vücudu yeniden şekillendirerek hatların orantılı bir biçimde yeniden tasarlanmasını sağlamaya ve dilediğiniz ölçülere kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Tüm bunların yanı sıra Babor Club Sağlıklı Yaşam olarak gündelik hayatın yorgunluğunu ve stresini atıp rahatlayabileceğiniz ,çeşitli masaj ve terapi uygulamaları ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Çukurambar'da bulunan Babor Beauty SPA verilen hizmetler siz değerli konuklarımızın memnuniyeti için düşünülmüş olup pürüzsüz bir cilt ve harika bir görünümün yanı sıra hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar ile güzelliğin minik sırlarını birlikte keşfediyoruz.
devamını oku...
Adres: 1470 sok. Gökteşehir sitesi No:2 Çukurambar-AnkaraKafanızı dinlediğiniz, rahatça bir gün geçirdiğiniz spa merkezini sıkça ziyaret etmenizi öneririm. Sıkça ziyaret etmek hem beden ve ruh sağlığınıza hem de fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Ruhunuzu dinlendirmek, bedeninizi gevşetmek ve kaslarınızı rahatlatmak için spa merkezi en doğru adrestir. Spa uygulaması vücudun detoksa ihtiyacı olduğu zamanlarda çok fayda verir. Açık ve kapalı havuzlarda dinlenip yüzebilir, ferahlatan masajlarla, tüm ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Donanımlı bir havuzda yüzüp, buhar odalarında cildinizi tazeleyebilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde ödem atmanıza da katkıda bulunan spa, Türk hamamlarında ve otellerin suit kısımlarda da spa merkezi bulunmaktadır.

Sadece spa hizmeti veren yerler olduğu gibi otellerin ya da dinlenme tesislerinin spa için özel tahsis ettikleri, mekânlarda da bu hizmeti alabilirsiniz.