ANKARA SPA

blog yazısı ekle !

ANKARA SPA

Ankara spa şehrin gürültüsünden ve yoğunluğundan bunalan insanlar için en iyi dinlenme yeridir.

Her 2 ayda bir spa uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bedeniniz yorulurken beyniniz de yorulur, spa bedeninizin dinlenmesine katkıda bulunurken, ruhunuzu da dinlendirir.

Minerva - Moneta Güzellik Salonu

GOP

UZMAN ESTETİSYEN VE USTA ÖĞRETİCİ MERVE APUHAN

2007 senesinde Ankara Özcan Sabancı Anadolu Kız meslek lisesi Saç bakımı ve hizmetleri üzerine 4 sene eğitim aldı.

Eğitime ek olarak kuaför ve güzellik merkezlerinde çıraklıktan yetişmeye başladı.

2010 yılında Gazi Üniversitesi Saç Bakımı ve hizmetleri bölümünü meslek liseleri arasında Türkiye 1. Olarak okudu , güzellik merkezleri ve kuaförlerde çalışmaya devam etti

2013 yılında Anadolu üniversitesi Maliye bölümünden mezun oldu.

Üstün başarı belgesi ile mezun olduktan sonra Eczane de dermokozmetik uzmanlığı üzerine kendini geliştirdi ve uzmanlaştı. Cilt üzerinde çeşitli eğitimler ve uygulamalar ile tecrübesini arttırdı.

Saç , cilt,tırnak, makyaj,kalıcı makyaj,protez tırnak, kalıcı oje,nail art, ipek kirpik, kirpik liftingi, kirpik perması ve daha birçok uygulama üzerinde usta öğreticilik belgesi mevcuttur.

2019 yılında 14 yıllık tecrübenin ardından kendi küçük işletmesi olan Minerva moneta güzellik stüdyosunu kurdu.

Hala eğitimlerine devam etmekte ,özel eğitimler vermekte cilt üzerine kitap yazmaktadır.devamını oku...
Adres: Reşit Galip Cad. No:134 Gaziosmanpaşa / AnkaraKafanızı dinlediğiniz, rahatça bir gün geçirdiğiniz spa merkezini sıkça ziyaret etmenizi öneririm. Sıkça ziyaret etmek hem beden ve ruh sağlığınıza hem de fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Ruhunuzu dinlendirmek, bedeninizi gevşetmek ve kaslarınızı rahatlatmak için spa merkezi en doğru adrestir. Spa uygulaması vücudun detoksa ihtiyacı olduğu zamanlarda çok fayda verir. Açık ve kapalı havuzlarda dinlenip yüzebilir, ferahlatan masajlarla, tüm ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Donanımlı bir havuzda yüzüp, buhar odalarında cildinizi tazeleyebilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde ödem atmanıza da katkıda bulunan spa, Türk hamamlarında ve otellerin suit kısımlarda da spa merkezi bulunmaktadır.

Sadece spa hizmeti veren yerler olduğu gibi otellerin ya da dinlenme tesislerinin spa için özel tahsis ettikleri, mekânlarda da bu hizmeti alabilirsiniz.