AYRANCI – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

AYRANCI – ANKARA LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyonu uzun yıllardır ülkemizde uygulanmaktadır. Ve oldukça tercih edilen lazer epilasyonu ile istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Lazer epilasyonu uygulaması oldukça acısız ve ağrısız bir şekilde yapılmaktadır.Lazer epilasyonunda cildinizin yapısına ve tüy cinsine göre belirlenecek olan cihaz ile yapılmaktadır. Bunun ile birlikte lazer epilasyonu uygulamasında tüy kökleri lazer ışınlarını emerek oradaki tüylerin yanmasını sağlar. Bu sayede tüylerinizde bir azalma ve incelme gözükecektir. Bu sebepten ötürü Ankara'nın güzide insanlarının bulun Ayrancı semtinde bulunan lazer epilasyon uygulaması yapan güzellik merkezlerindeki uzman hekimler tarafından özen ile yapılan lazer epilasyonun kesinlik ile cildinize hasar vermeden uygulanır. Son teknoloji ürünleri olan lazer epilasyon cihazlarında bulunan soğutucu aparatı ile cildinize zarar gelmeden, yanma hissi yaşamadan ve cildinizde lekeler ulaşmadan istenmeyen tüylerinizden kurtulma fırsatı vermektedir.

Lazer epilasyonu uygulamasında lazer ışınlarından korunmanız için koruyucu gözlük takmanız gerekmektedir. Ayrancı semtinde bulunan lazer epilasyon uygulaması yapan güzellik merkezlerinde dermatoloji alanında uzman doktorlar tarafından sizlerin sağlığı her şeyden önemli olduğu bu gözlüklerden sizlere vermeden kesinlik ile lazer epilasyon uygulaması başlamazlar. Ayrıyeten kendileri de bu gözlüğü takarak güven içerisinde lazer epilasyon uygulaması gerçekleşmektedir.

Lazer epilasyon cihazları başlıkları 6 ayda bir değiştirilerek hijyende iddialı olan Ayrancı semtinde bulunan güzellik merkezleri sizlere kaliteli bir hayat yaşayabilmeniz için bütün imkanlarını sunmaktadır. Ayrıyeten lazer epilasyon uygulamasını dilediğiniz her mevsimde yaptırabilirsiniz. Fakat yaz aylarında yaptırmak istediğinizde kesinlik ile güneş ışınlarından korunmanız gerekmektedir. Lazer epilasyon uygulamasında lazer ışınları kendi ten renginizde daha etkili olmaktadır.

Bronzlaşmış ve ya solaryuma gittiyseniz kendi ten renginize dönmeden lazer epilasyon yaptırmaya gitmemelisiniz. Ayrıca kadınların gebelik dönemlerinde genellik ile lazer epilasyonu uygulaması önerilmemektedir. Gebelik döneminde lazer ışınlarının hiçbir zararı olmadığını söyleyebiliriz fakat kesin olarak bir şey söylenmediği için uzman hekimler tarafından onaylanmamaktadır. Fakat yine de gebelik döneminde lazer epilasyon yaptırmak isterseniz Ayrancı semtinde bulunan güzellik merkezlerinde gebelik dönemizin ilk 3 ayı geçtikten sonra dermatoloji alanından uzman doktorlar tarafından istediğiniz sonuçlara ulaşacağınızı söyleyebilirim. Bu gibi durumlarda kesinlik ile doktorunuzu ve güzellik merkezlerini iyi seçmenizi tavsiye ederim.