BALGAT-ÇUKURAMBAR LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

BALGAT-ÇUKURAMBAR LAZER EPİLASYON

İSTENMEYEN TÜYLERİN HAYATINIZI KISITLAMASINDAN BIKTINIZ MI?- BALGAT-ÇUKURAMBAR LAZER EPİLASYON

İstenmeyen tüyler çoğu zaman biz kadınların hayatını ciddi biçimde kısıtlar. İstenmeyen tüylerin oluşturduğu hoş olmayan görüntü nedeni ile kimi zaman istediğimiz elbiseleri, etekleri, şortları giymekten kimi zamansa denize ya da havuza girmekten ya da güneşlenmekten çekiniriz. Oysaki tüm bunları gönlümüzce yapma şansına sahibiz. Nasıl mı? Tabi ki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi olan lazer epilasyon ile!


Dr. Servet Usta Muayenehanesi

Çukurambar

Dr. Servet Usta Muayenehanesi - ÇUKURAMBAR

Dr. Servet Usta
Dermatoloji ve Kozmetoloji Hekimi

1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandı. 1997 yılında mezun oldu.1998-2001 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dermatoloji ihtisasını yaptı. 2001- 2008 yılları arasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi EAH'nde dermatoloji uzmanı olarak görev yaptı. 2008- 2011 yılları arasında Kırşehir Özel Aşıkpaşa Hastanesinde dermatoloji uzmanı olarak görev yaptı. Ayrıca 2005- 2016 yılları arasında Kırşehir'de kendi muayenehanesinde dermatoloji ve kozmetokoji hekimliği yaptı. Halen 2017 yılında Ankara'da açtığı muayenehanesinde dermatoloji ve kozmetoloji alanında hastalarına hizmet vermektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Doktor Servet Usta'ya sormak istediğiniz tüm sorular için telefon ya da iletişim formunu kullanabilirsiniz. Mail listesine üye olmak için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.devamını oku...
Adres: 1425. Cadde 1467. Sokak No:2/5 Çukurambar-Ankara


Farklı lazer epilasyon cihazları var

Farklı lazer epilasyon cihazları bulunuyor. Bu sayede her cilt tipine, rengine ve vücudun her bölgesine en etkili şekilde lazer epilasyon uygulaması yapılıyor. Ayrıca doğru cihaz seçimi olası riskleri de ortadan kaldırıyor. İster açık tenli, ister koyu tenli olun doğru lazer epilasyon cihazı ile istenmeyen tüyler ile vedalaşabilirsiniz.

Haydi, en sevdiğiniz mini eteğinizi giyin!

Balgat-Çukurambar güzellik merkezlerine gelerek hemen lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için ilk adımı atın ve kurtulduktan sonra da ilk işiniz gardırobunuzun bir köşesine attığınız o çok sevdiğiniz mini eteğinizi giymek olsun!