BALGAT-ÇUKURAMBAR LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

BALGAT-ÇUKURAMBAR LAZER EPİLASYON

İSTENMEYEN TÜYLERİN HAYATINIZI KISITLAMASINDAN BIKTINIZ MI?- BALGAT-ÇUKURAMBAR LAZER EPİLASYON

İstenmeyen tüyler çoğu zaman biz kadınların hayatını ciddi biçimde kısıtlar. İstenmeyen tüylerin oluşturduğu hoş olmayan görüntü nedeni ile kimi zaman istediğimiz elbiseleri, etekleri, şortları giymekten kimi zamansa denize ya da havuza girmekten ya da güneşlenmekten çekiniriz. Oysaki tüm bunları gönlümüzce yapma şansına sahibiz. Nasıl mı? Tabi ki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi olan lazer epilasyon ile!


Dr. Servet Usta Muayenehanesi

Çukurambar

Dr. Servet Usta Muayenehanesi - ÇUKURAMBAR

Dr. Servet Usta
Dermatoloji ve Kozmetoloji Hekimi

1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandı. 1997 yılında mezun oldu.1998-2001 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dermatoloji ihtisasını yaptı. 2001- 2008 yılları arasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi EAH'nde dermatoloji uzmanı olarak görev yaptı. 2008- 2011 yılları arasında Kırşehir Özel Aşıkpaşa Hastanesinde dermatoloji uzmanı olarak görev yaptı. Ayrıca 2005- 2016 yılları arasında Kırşehir'de kendi muayenehanesinde dermatoloji ve kozmetokoji hekimliği yaptı. Halen 2017 yılında Ankara'da açtığı muayenehanesinde dermatoloji ve kozmetoloji alanında hastalarına hizmet vermektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Doktor Servet Usta'ya sormak istediğiniz tüm sorular için telefon ya da iletişim formunu kullanabilirsiniz. Mail listesine üye olmak için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.devamını oku...
Adres: 1425. Cadde 1467. Sokak No:2/5 Çukurambar-Ankara

Mayasante Polikliniği

Çukurambar

MAYASENTE POLİKLİNİĞİ - ÇUKURAMBAR LAZER EPİLASYON

Güzelliğin sırrının bakım olduğunu düşünen Mayasante Polikliniği'nin Ankara'nın Çukurambar semtinde bulunmaktadır. Müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmakla birlikte hizmeti ayağınıza kadar getirip gelişgidişlerinizdeki konforunuzu da sağlamaktadır.

Alanında eğitimi alıp tecrübeleriyle bunu harmanlayan, alanında uzmanlaşmış ekibiyle birlikte size kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu ekibin size göstereceği birebir hizmet anlayışı sayesinde asıl sorununuzun ne olduğu saptayıp uygulamalar ona göre yapılmaktadır.

Yıllardan beridir sektöründe öncülük yapan Mayasante Polikliniği aynı zamanda bulunduğu sektöre ve moda, trende de yön vermeye devam etmektedir. Bunu sağlamasındaki asıl sebep te müşterilerine, hastalarına verdiği değerde yatmaktadır.

Polikliniğimizde sağlığınıza zarar vermeyecek ve steril olan son teknoloji cihazlarla, en kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Gerek cerrahi işlemlerde gerekse cerrahi olmayan işlemlerde güzelliğinizden önce gelen sağlığınızdır. Bunu göz önüne alarak çalışmalarımızı sürdürüyor ve piyasadaki yerimizi bu şekilde koruyoruz.

Alanında uzmanlaşmış kadrosu sayesinde size gereken hizmeti veriyor ve yüzünüz güler bir şekilde kapımızdan çıkmanızı sağlayabiliyoruz.

Öncelikle bir güzellik hizmetinden yararlanmanız için karşınızdaki kişiye güvenmeniz gerekmektedir. Bu yüzden alanında uzmanlaşmış kadromuza güvenebileceğinizi düşünmekle birlikte, göreceğiniz samimiyet ve yakınlık sayesinde de bu enerjiyi sizlere aktarabiliyoruz. Sonuçta samimi olmadığınız bir insana güvenmek o kadar da kolay olmayabiliyor.

Her ne hizmet alırsanız alın bu kalitenin yanında sizlerin ekonomik durumunuzu da hesaba katıp işlemlerimizin fiyatlandırmasını da bu yönde yapıyoruz.

Ankara'nın Çukurambar semtinde bulunan Mayasante Polikliniği'ne geldiğinizde göreceğiniz konfor sayesinde bir yandan da sizi günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan da uzaklaştırmayı planlıyoruz. Çünkü içgüdüsel olarak hepimiz kuaföre gittiğimizde bile bir konfor ve ilgi bekliyoruz. Bunun sebebi de bu tarz yerlere gittiğimizde her şeyi unutup sadece güzelliğimize odaklanmamız. Buna dayanarak sizlere verilebilecek en konforlu şekilde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Siz de alanında uzman kişiler tarafından alanında uzman kişiler tarafından yapılması gereken uygulamalardan yararlanmak istiyorsanız polikliniklerimizden birine gelmeniz yeterli.

LAZER EPİLASYON

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, günümüzün en modern epilasyon yöntemidir. Bu yöntem sayesinde istenmeyen tüylerden kurtulmak hızlı ve sağlıklı bir şekilde mümkündür. Sadece bayanlar da değil, erkekler de lazer epilasyon uygulamasından günümüzde yararlanmaktadır.

Lazer epilasyon, kılların rengini aldığı melanin adlı maddeye lazer ışınlarının etki etmesi sonucunda kıl üretimi gerçekleştirilen kıl kökü tahrip edilerek kıl üretilmesi engellenmektedir. Tekrar kıl üretmesini de engellediğinden dolayı lazer epilasyon şuan piyasada bulunan en etkili yöntemdir.

Lazer epilasyon her geçen gün istenmeyen tüylere karşı tercih edilen bir yöntem olmaya devam etmektedir.

Lazer epilasyon yapılmadan önce başarılı bir sonuç alabilmek için cilt rengi ve kıl yapısına en uygun lazer tipinin, dozunun seçilmesi gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon uygulaması yaptıracak kişinin isteğine bağlı olarak göz etrafı hariç vücudun her yerine yapılabilmektedir.

Lazer Epilasyonun Diğer Yöntemlerden Üstünlüğü Nedir?

Lazer epilasyonun üstünlüğünü geniş vücut alanlarına rahat ve acısız bir şekilde uygulanabilmesiyle açıklayabiliriz. Ayrıca diğer yöntemlere göre daha hızlı, daha güvenilir ve kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Ve ayrıca vücutta göz etrafı harici her yere uygulanabilir.

Lazer Epilasyonun Riskleri Nelerdir?

Lazer epilasyon işlemi sonrasında kısa süreli olarak deride kızarıklık ve kıl köklerinde ödem gözükebilir. Bu yan etki de 1 saat içinde ortadan kaybolmaktadır. Çok hassas ciltlerde en fazla birkaç gün sürmektedir.

Söylentilerin aksine lazer epilasyon işlemi deri kanseri yapmaz ve iç organları zararı yoktur.

Lazer Epilasyon Kalıcı Mıdır?

Alınan sonuçlar oldukça kalıcıdır. 46 seans sonrasında tüylerde %70 ve %90 arasında bir azalma olur. Tedavi sonrasında ise tüylerdeki azalma ve yok olması kalıcıdır.

Siz de alanında uzman kişiler tarafından lazer epilasyon işlemi yaptırmak istiyorsanız Çukurambar semtinde bulunan Mayasante Polikliniği'ne gelebilirsiniz.

BOTOKS

Botoks Nedir?

Yemek zehirlenmesine de yol açan botulinum toksini belirli bir bakteri tarafından üretiliyor. Botox ise aslında tıbbi botulinum toksininin marka adıdır. Bu toksinin saflaştırılmış ve düşük konsantreli formudur.

Yaygın adı olan botoks, bir kasın içine küçük miktarlarda enjekte edilip kasılmasını sağlayan kimyasal sinyallerin önüne geçmektedir. Kaslar gerildiğinde cilt düzleşir ve daha düzgün, kırışıksız gözükmektedir.

Hangi Durumlarda Botoks Yapılır?

Botoks günümüzde en çok estetik kaygılardan dolayı tercih edilen bir yöntemdir. Botoks enjeksiyonları, kırışıklığın sebebi olan yüz kaslarını geçici bir süreyle gevşetiyor ve böylelikle çizgilerin daha az belirgin olmasını sağlıyor.

Özellikle kaşların arasındaki mimik çizgilerinde en etkili yöntem olarak botoks gösteriliyor. Bunun yanında kazayağı ve alın çizgileri için de botoks bir çözüm olarak kabul ediliyor.

Hangi Durumlarda Botoks Yaptırabilirim?

Kaşlarınızın arasındaki bölgede derin mimik çizgileriniz varsa

Gözlerinizin kenarlarında erken yaşlanmanın belirtisi olan ince çizgiler varsa

Alnınızda derin çizgiler varsa

Boynunuzdaki deri gevşeyip çizgi çizgi bir görüntü oluşturmuşssa botoks uygulamasını tercih edebilirsiniz. 1865 yaş arasındaki bütün yetişkinler botoks tedavisinden yararlanabilmektedir.

Hangi Durumlar İçin Botoks Yaptırılmaz?

Yüzünüzdeki her kırışıklığın botoks tedavisi ile kaybolacağını düşünmemeniz gerekir. Botoks, güneşin zararlı ışınları sebebiyle oluşan kırışıklıkların tedavisinde kullanılamıyor.

Botoks Kırışıklık Tedavisi Dışında Ne İçin Kullanılır?

Baş ağrısı, bel ağrısı, göz kası problemleri, kas tutulmaları ve aşırı terleme gibi durumlarda başvurulabilecek bir yöntemdir.

Siz de alanında uzman kişiler tarafından botoks tedavisi görmek istiyorsanız Ankara'nın Çukurambar semtinde bulunan Mayasante Polikliniği'ne gelebilirsiniz.

* Botox
* Dolgu
* Kimyasal Peeling
* Lazer Uygulamaları
o Epilasyon
o Yüzeysel Damar
o Güneş ve Yaşlılık
o Kırışıklıklar
* Zayıflama Uygulamaları
o Mezoterapi
o Karboksiterapi
o Pressoterapi
o ELOS Teknolojisi
o USG. (NARL)
* Diyet ve Beslenme

devamını oku...
Adres: Kızılırmak Mah. 1426. Cad. No:22/C Çukurambar / Ankara

Dr Esin Barak Muayenehanesi

Çukurambar

Dr Esin Barak Muayenehanesi

Muayenehanemde tüm deri hastalıklarının tanı ve tedavisinin yanı sıra medikal estetik tedaviler de yapmaktayım.

Kliniğimde lazer epilasyon için Mediostar next hibrid Diod lazer kullanmaktayım. Bu lazer cihazının özelliği inceler dahil tüm kıl tipleri (beyaz hariç) ve esmer dahil tüm deri renklerinde etkili olabilmesidir. Diod Lazer tüm yıl uygulanabilmektedir. Erkek sırtı, ensesi gibi sert kılların olduğu zor bölgelerde dahi diod lazer ile, tek seansla belirgin seyrelme sağlanmaktadır. Lazer epilasyon yıllardır tüm dünyada güvenle kullanılan bir teknolojidir. Lenf bezlerine, memeye, yumurtalıklara zarar vermez.

Ayrıca botoks, dolgu, PRP, mezoterapi, dermaroller, peeling, fokuslu ultrason gibi antiaging yöntemler ve saç dökülmesi için prp, mezoterapi tedavileri de uygulamaktayım. Göz altı torba ve morluklarında da uygulama yapmaktayım.

Cilt bakımı cihazımız ile akneli, yağlı ciltlere, kuru ciltlere uygun bakımlarla 1 saatlik bakım yapılmaktadır.

Kliniğimde diyetisyen de çalışmakta olup haftanın 5 günü danışanlarını kabul etmektedir.

Çukurambar'da ana cadde üzerinde Sarıkonak Apt.da bulabilirsiniz.

Cumartesi dahil randevu alabilirsiniz. 05052072620
devamını oku...
Adres: Muhsin Yazıcıoğlu cad. Sarı Konak apt. No: 8/14 (Pelit Pastanesi karşısı) Çukurambar-Ankara


Farklı lazer epilasyon cihazları var

Farklı lazer epilasyon cihazları bulunuyor. Bu sayede her cilt tipine, rengine ve vücudun her bölgesine en etkili şekilde lazer epilasyon uygulaması yapılıyor. Ayrıca doğru cihaz seçimi olası riskleri de ortadan kaldırıyor. İster açık tenli, ister koyu tenli olun doğru lazer epilasyon cihazı ile istenmeyen tüyler ile vedalaşabilirsiniz.

Haydi, en sevdiğiniz mini eteğinizi giyin!

Balgat-Çukurambar güzellik merkezlerine gelerek hemen lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için ilk adımı atın ve kurtulduktan sonra da ilk işiniz gardırobunuzun bir köşesine attığınız o çok sevdiğiniz mini eteğinizi giymek olsun!