BİKİNİ BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

BİKİNİ BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyonu uygulaması istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanın başında gelmektedir. En çok tercih edilen bölgelerden biri De bikini bölgesidir. Bikini bölgesinde bulunan tüyler oldukça rahatsız edici olduğunu ve özellik ile yaz aylarında kesinlik ile basa bela olan bir bölgedir. Genel olarak lazer epilasyonu uygulamalarında oldukça iyi sonuçlar alınan bu bikini bölgesi genel olarak kadınların tercih ettiği bir bölgedir. Lazer epilasyonunda doktorumuz tarafından bu bölgedeki tüyler beyaz bir kalem ile çizilmektedir. Diğer bölgelere lazer ısınlarını sıçratmamak adına. Daha sonra o bölgeye deneme atışları yapılarak uygun olan lazer epilasyon cihazı seçilmektedir.Genellik ile teknolojinin son harikası olan ütüleme lazer epilasyon cihazı tercih edilmektedir. Böylelikle bikini bölgesinde ki tüylerin köklerine isabet ettirilen lazer ışınları bu bölgedeki tüylerin azaltır. Ve incelmesi sağlanmaktadır. Düzenle olarak gittiğiniz seansların sonunda istediğiniz sonuçlara ulaşacağınızı gönül rahatlığı ile söylenilirim. Lazer epilasyon yapılacak olan bölgenin gerçekten uzman kişiler tarafından yapılması tercih edilmektedir. Diğer acıdan en ufak bir yanlışta güzel ve estetik görünmek için. Kurtulmak istediğiniz tüylerden lazer epilasyon yaptırırken bikini bölgesinde oluşacak leşkerle ile uğraşmak istemezsiniz.

Bikini bölgesinde uygulanacak olan seans sayısı kişinin tüy yapısına ve cilt rengine göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama olarak bikini bölgesi lazer epilasyon uygulama seansları 4 ile 5 seans olarak değişmektedir. Ayriyeten seans aralıklarda kişinin tüy ve cilt yalısına göre değişlik gösterse de yaklaşık olarak bir ile bir buçuk ay arası olduğunu söyleyebilirim. Ütüleme lazer epilasyon cihazları teknolojinin son urunu olduğundan oturul lazer isimlerinin atisi oldukça hislidir.

Bu sebepten oturul seans sureleri bikinin bölgesinin küçük bir alanı olmasından kaynak ve ütüleme lazer epilasyon cihazının hızlı olmasından ötürü 3 ile 4 dakika arasında değişmektedir. Ve tatbiki bu sure aralığı kişinin tüy yapısına ve cilt yapısına göre yine değişiklik göstereceğini söyleyebilirim. Bikini bölgesi lazer epilasyon uygulamasından ütüleme lazer epilasyonu sayesinde oldukça iyi sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Ve son olarak şunları eklemek istiyorum.

Lazer epilasyonu uygulamasından lazer ısınlarından korunmak için oldukça önemli olan koruyucu gözlük kullanmanız gerekmektedir. Ayriyeten lazer epilasyon yapacak olan doktorunuzun da bu gözlüğü takarak daha sağlıklı bir lazer epilasyon uygulama seansları geçireceğinizi söyleyebilirim. Ve kesinlik ile güzellik merkezlerinin yalan politikalarına kanmayınız. Kesinlik ile güzellik merkezlerinde uzmanlar tarafından lazer epilasyon yaptırınız.