BİTKİSEL PEELİNG İLE MUHTEŞEM BİR CİLT – BİTKİSEL PEELİNG

blog yazısı ekle !

BİTKİSEL PEELİNG İLE MUHTEŞEM BİR CİLT – BİTKİSEL PEELİNG

Yıllar geçerken çevredeki tüm kötü koşullara, kirli havaya, güneşin ve soğuğun etkilerine en çok maruz kalan organımız tabi ki cildimiz. Geçen zaman ile birlikte tüm bu çevresel faktörlerin yanı sıra yanlış beslenme, sigara ve alkol tüketimi gibi etkenler de eklenince cilt ciddi biçimde hasar görüyor ve cildin üzerinde pislikler ile ölü deriler birikiyor. Son yıllarda adını çok daha sık duymaya başladığımız bitkisel peeling uygulaması cildi kirlerden ve ölü derilerden arındırmanın hem en etkili hem de en sağlıklı yöntemi.

Ankara Peeling için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Peeling


Bitkisel peeling doğal bir yöntemdir

Kimyasal içerikli ürünlerin aksine bitkisel peeling uygulamasının cilde zarar verme riski yoktur. Çünkü bitkisel peeling adından da anlaşılacağı üzere bitkisel yani doğal içeriklidir. Bu nedenle cildindeki ölü derilerden kurtulmak, eskisi gibi ışıltılı bir cilde kavuşmak isteyen ama öte yandan cildim hasar görür endişesi ile peeling yaptırmaktan çekinenler için bitkisel peeling en doğru seçenek.

Her yaşa uygulanabiliyor

Bitkisel peeling sadece ilerleyen yaşlarda değil daha erken yaşlarda da kullanılabiliyor. Yani şayet cildinizin yenilenmeye ihtiyaç duyduğunu hissediyorsanız kaç yaşında olursanız olun gönül rahatlığı ile bitkisel peeling uygulaması yaptırarak cildinize eski ışıltısını geri kazandırabilirsiniz.

Her cilt tipi için uygun

Bitkisel peeling uygulamasının her cilt tipine uygun farklı versiyonları bulunuyor. Yani yağlı, kuru, hassas ya da karma cilt tiplerinden hangisine sahip olursanız olun bitkisel peeling uygulaması yaptırabilirsiniz.

Düzenli bitkisel peeling uygulaması yaşlanma sürecini yavaşlatıyor

Bitkisel peeling uygulaması düzenli olarak yaptırıldığında yaşlanma sürecini yavaşlatıcı etkiye sahip. Derinlemesine temizlenen ve ölü derilerden arındırılan cilt daha sağlıklı hale geliyor ve yaşlanma etkilerine karşı daha dirençli oluyor.

Hangi durumlarda kullanılıyor?

Bitkisel peeling uygulaması ciltte oluşan birçok farklı sorunun çözümü için kullanılıyor. Bu sorunlar şunlar;

  • Yağlı ciltler, gözenek genişlemesi

  • Güneşten dolayı yıpranmış ciltler

  • Yorgun ve kan dolaşımında bozukluk olan ciltler

  • Yara izleri

  • Yaşlılık etkilerini azaltmak (anti-aging)

Ayrıca bitkisel peeling yüzün yanı sıra ellerdeki yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmak için de kullanılıyor. Kısacası bu uygulama adeta mucizevi etkilere sahip ve Ankara'da bulunan bir güzellik merkezine giderek siz de bitkisel peeling ile taptaze ve canlı bir cilde kavuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.