BRONZLAŞTIRICI KREMLER NASIL KULLANILIR?

blog yazısı ekle !

BRONZLAŞTIRICI KREMLER NASIL KULLANILIR?

Ankara 'da bulunan güzellik ve estetik merkezlerinin uzmanları güneşin yan etkileri ne kadar zarar verici olsa da çoğu kişinin yine de bronz bir tene sahip olmak istediğini belirtiyor. Bunun da esas sebebi olarak bronz bir tenin kişinin üzerinde yarattığı özgüven duygusundan kaynaklandığı vurgulanıyor. Özellikle yanık bir ten kişinin daha zayıf hissetmesine yol açıyor ancak bu etkiyi sağlamak adına da güneş altında uzanmak hiçte sağlıklı bir davranış olmuyor. Ancak bunu kremlerle sağlamak da mümkün. Aynı zamanda yılın her zamanı bronz bir tene sahip olabiliyorsunuz.

Ankara'daki tüm Cilt Bakımı Salonları için tıklayınız
Ankara Cilt Bakımı

Elbette krem veya sprey olarak bulunabilen bu ürünler kullanım sırasında da ortalığın biraz dağılmasına neden olabiliyor. Bu yüzden bizler de bunların kullanımıyla ilgili bazı yardımcı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

DOĞRU ÜRÜNÜ TERCİH EDİN

Bronzlaştırıcı ürünler, krem, sprey ve köpük formunda bulunabiliyor. Temel olarak da 3 tip bronzlaştırıcı ürün oluyor.

Geleneksel Bronzlaştırıcılar;

Bu kremler şeffaftır ve sürdüğünüz sırada görünmezler ve etkileri de 30 dakika içinde ortaya çıkar. Dolayısı ile zaman zaman uygulama yaptığınız bölge de beyaz kısımlar veya açık renk noktalar kalabilir.

Yavaş Etki Gösteren Bronzlaştırıcılar;

Eğer cildiniz daha açık bir renge sahipse, o zaman etkisini biraz daha geç göstererek sizin de durumu kontrol etmenizi sağlayan bu çeşit kremleri tercih edebilirsiniz.

Renkli Bronzlaştırıcılar;

Eğer uygulama yaptığınız bölgeye ne kadar krem uyguladığınızı kontrol etmek istiyorsanız mutlaka renkli olanlarını tercih ediniz. Ayrıca birçoğu farklı renk tonlarına sahip olur böylece siz de cilt renginize en uygun olacak bir tanesini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Bronzlaştırıcı kremleri de satın almadan önce, cildinizin her hangi bir noktasında ufak bir deneme yapmanız da fayda olacaktır. Böylece uygulama sonrasında nasıl bir bronzlukla karşılaşacağınızı önceden görmüş olursunuz.

Son olarak tavsiye edebileceğimiz önemli noktalardan biri tabii ki seçeceğiniz bu ürünlerin kalitesine ve bilinirliğine de dikkat etmeniz olacaktır.