BU SENENİN EN GÜZEL EAR CUFF KÜPE MODELLERİNE MERHABA DEYİN!

blog yazısı ekle !

BU SENENİN EN GÜZEL EAR CUFF KÜPE MODELLERİNE MERHABA DEYİN!

Aksesuar konusunda hiç ama hiç hayır diyemeyeceğimiz en değerli ürün küpelerimiz olmakta. Küpelere hiç bir zaman hayır diyemeyiz. Zaten kültürümüzün eseri olarak Türk kızlarının kulakları daha doğmaz delinmektedir. Delinen kulaklar için ise küpe en değerli aksesuardır. O küpeleri taşımak için delinen kulaklar için her sene birçok farklı ürün tasarlanmakta. Yıllar geçtikçe binlerce küpe çeşidi ile farklılıklar birbirini takip etti.

Son olarak ise kulak deliği gerektirmeyen küpeler geliştirilmeye başlandı. Hem büyüklüğü hem de ilginç tasarımları ile dikkatleri çeken bu küpe çeşidi şimdilerin en çok tercih edileni. Ear cuff adı verilen bu çeşidin ise en iyi modellerini bir araya getirmek bizim işimiz.

Ankara'daki tüm Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Güzellik Salonları

Bu küpeler içerisinde ünlülerinde tercih ettiği kulağı saran modeller oldukça moda. Özellikle bazı ünlülerde görülen yılan desenli model en başarılılardan biridir. Yılan sevmeyenler dahi bu küpenin modeline bayılmaya hazır olsunlar.

Bir diğer en çok revaçta olan model ise kanat modeli. Birbirinden güzel melekler için birbirinden özel kanat modelleri sunan tasarımcılar özellikle altın rengi kanatlarda satışta rekor kırmış durumda.

Yaprak ve boncuk desenli olan küpelerde oldukça şıktır. Bu küpeler ile birlikte topuz severler kendilerini tamamlayacak olan şeyi bulmuş durumda. Artık pek çok kişi bu özel tasarımlarla kendini çok daha iyi hissetmektedir.

Ayrıca kulaktan sarkan modellerde birbirinden ilginçtir. Bu modellerde kulağı saran küpelerden sarkan ince zincirler farklı bir görünüm kazanmak için birebir. Bu özel tasarımlar çoğu kişi tarafından en çok tercih edilen arasında.

Küpe tercihlerinizi yaparken dikkatli olmakta fayda var. Ear cuff modeli küpeler kullanım konusunda sizi biraz zorlayabilir. Küpe modelleri bazen sade giyimlerinizde bazense spor giyimlerinize uygun olabilecek türden. Bundan dolayı bu küpeleri denemeden almanız önerilmez. Renk konusunda ise son zamanlarda en çok tercih edilen altın rengi olmaktadır. Altın rengi olan küpeler üzerine yapılan taşlı desenler ise farklı bir hava katmakta. Bu farklı hava sayesinde güzel bir görünüm kazanmak mümkün. Sizde tercihlerinizde bunu göz önünde bulundurmalısınız.

Her sene değişkenlik gösteren küpe modellerinde en ilginç olanı hiç kuşkusuz ki ear cuff modelleri. İlginç olması ile birlikte kullanım konusunda da en iyi sonuçları veren küpe türüdür. Bu modaya sizde ayak uydurarak aksesuar konusunda başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun yanında kullanılacak olan kolye ve bileklik gibi seçimlerinizle görenleri hayrete düşürmeniz mümkün.