CALVIN KLEIN'IN DELICIOUS LUXURY CREME LIPSTICK'IN 127 NUMARALI COSMOPOLITAN ÜRÜNÜ

blog yazısı ekle !

CALVIN KLEIN'IN DELICIOUS LUXURY CREME LIPSTICK'IN 127 NUMARALI COSMOPOLITAN ÜRÜNÜ

Calvin Clein' in en çok satan ve en çok beğenilen ruj serilerinden biri olan Delicious Luxury Creme Lipstick' in 127 numarasını bugün sizler için inceledik. Her zamanki gibi geçerli not alan bu ürünümüz oldukça başarılı ve fiyat olarak diğer ruj serilerinden çok daha uygun.

Ankara'daki tüm Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Makyaj Salonları


Ruj günlük hayattan tutun en değerli zamanlarımızda dahi bir kadın olarak vazgeçilmezlerimiz arasında. Bu kadar vazgeçilmez oluşunun en büyük sebebi ise daha dolgun dudaklar ve daha bakımlı dudaklar elde etme isteği. Kozmetik markaları ise artık ruh konusunda inanılmaz noktalara gelmiş durumda. Bu kozmetik markalarından en değerli olanı ise hiç kuşkusuz Calvin Clein. Dünyaca ünlü bu isim uzun yıllardır başarısına başarı katarak sektörün en iyileri arasına girmeyi başardı. Ruj ise Calvin Clein markasının en değerli ve en çok talep gören ürünlerinden biri. Bu seriler içerisinde Delicious Luxury Creme Lipstick farklı bir yere sahip.

Rujun sadece renk değil dolgunluk çekicilik kazandırması gerektiğini öne süren bir seri. Kullanım açısından en büyük avantajlarından biri ise kolay sürülmesidir. Gün boyu makyaj tazeleme zamanlarında en kısa zamanlı işi rujunuz alabilecek. Ayrıca bu ürün hakkında vermemiz gereken bir diğer değerli bilgi özellikle çok kalıcı etki bekleyenleri fazla sevindirmemesi. Ruj orta kalıcılıkta bir avantaj sağlamaktadır. Yani gün boyu tazelemeniz şart. Ayrıca simli yapısı bir diğer dikkat çeken özelliğidir.

Simler konusunda abartıya kaçmadan kaliteyi yansıtacak olan bu ürün gayet başarılı diyebiliriz. Bu sayede dudaklarınıza daha çok ışıltı katabilir ve daha güzel bir dudak sahibi olabilirsiniz. Gayet parlak bir sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz. Cosmopolitan rengi ise bizim sizler için videoda denediğimiz özel bir renk. Bu rengi beğendimizi söyleyebiliriz. Sizde dudaklardaki etkisini görmek istiyorsanız hemen videomuzu inceleyin.

Delicious Luxury Creme Lipstick Cosmopolitan sadece renk değil nemlendirme özelliği ile de dikkatimizi çekti. Özellikle dudaklarında çatlak gibi üzücü sorunlar yaşayanlar bu ruj ile daha bir rahat hissedecektir. Ürünün tabi ki de tedavi gibi bir özelliği yok ama koruma özelliği olduğunu söyleyebiliriz.

Sizinle güzelleşmek adına bir sonraki üründe daha görüşebiliriz. Her gün Ankara güzellik uzmanı komisyonu ile sizin için yeni makyaj ve bakım ürünlerini tanıtmaya devam edeceğiz. Sizde artık bir ürünü almadan önce nasıl bir görünüm sağlayacağını görebileceksiniz. Bu sizin için en büyük artı olacaktır.

Sizin için deneme videoları çekip sosyal medya hesaplarımızdan sunmaya hazırız ve hızla devam ediyoruz. Artık tüm sıkıntılarınızı bir kenara bırakacak ve güzellik dolu dakikalara yol alacaksınız. Güzellik ve bakım adına hem sağlıklı hem de bizden görünümü ile tam not alan ürünleri tanımak için bizleri takip etmeye devam edin.