ÇANKAYA İPEK KİRPİK EKLEME

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA İPEK KİRPİK EKLEME

MUHTEŞEM KİRPİKLERİNİZ İLE BAŞ DÖNDÜRÜN – ÇANKAYA İPEK KİRPİK EKLEME

Her kadın uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister, çünkü kirpikler kadın yüzünün en önemli ve çekici bölgelerinden biridir üstelik bakışların da güzelliği ve manalı olması kirpikler sayesindedir. Ancak elbette ki hepimiz böyle güzel kirpiklere sahip değiliz. Daha doğrusu değildir, çünkü artık ipek kirpik ekleme uygulaması sayesinde tüm kadınlar büyüleyici kirpiklere sahip olabiliyor.

Çankaya'daki tüm İpek Kirpik Ekleme Yapan Makyaj Salonlar için tıklayınız
Çankaya İpek Kirpik Ekleme


İpek kirpikler her koşula dayanıklı

İpek kirpikleri takma kirpiklerde ayıran iki önemli özellik var; birincisi ipek kirpiklerin uzun süreli kalıcı olması ikincisi ise ipek kirpiklerin hemen her türlü koşula dayanıklı olması. Şöyle ki, ipek kirpik ekleme uygulaması ile eklenen kirpikler sıcağa, soğuğa, rüzgara, gözyaşına, tere, deniz ve havuz suyuna karşı dayanıklı. Yani ipek kirpik ekletme uygulamasını ister yaz aylarında ister kış aylarında yaptırabilir ve harika kirpiklere sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

2 aya kadar kalıcı!

Ankara Çankaya güzellik salonlarında yaptıracağınız ipek kirpik ekleme uygulaması ile sahip olacağınız muhteşem kirpikler ortalama olarak 1,5-2 ay süresince kalıcılığını koruyor. Yani uzun süre boyunca etkileyici bakışlara sahip olabiliyorsunuz.