ÇAYYOLU İPEK KİRPİK EKLEME

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU İPEK KİRPİK EKLEME

KİM MUHTEŞEM KİRPİKLERE SAHİP OLMAYI DÜŞLEMEZ Kİ? – ÇAYYOLU İPEK KİRPİK EKLEME

Gözler kalbin yanasıdır derler, ancak aynayı gösteren de çerçevesidir. İşte bu nedenle tüm kadınlar sadece gözlerinin güzel olmasını değil onları çevreleyen kirpiklerin de uzun, gür ve dikkat çekici olmasını isterler. Zira etkileyici ve içe işleyen bakışlara sahip olmak için muhteşem kirpikler vazgeçilmezdir. Artık ipek kirpik ekleme uygulaması sayesinde tüm kadınlar muhteşem kirpiklere ve içe işleyen anlamlı bakışlara sahip olacak!

Essi Güzellik

Çayyolu

Essi Güzellik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Alacaatlı Mahallesi 3316. Sokak No:2-10/A Çayyolu-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent ANKARA

Yaprak Demir Güzellik Salonu

Yaşamkent

YD Vip Beauty Ocak 2018' de Güzellik Salonu Olarak Hizmete Girmiştir.
Salonumuzda cilt bakımı, protez tırnak, kalıcı oje, manikür ve pedikür, nail art, ipek kirpik, kirpik lifting, kaş ve kirpik boyama, kalıcı makyaj, kaş dizayn, el ve ayak parafin uygulaması, iğneli epilasyon, refleksoloji uygularımı yapılmaktadır. Salonumuz randevu sistemiyle çalışmakta olup sadece kadınlara yöneliktir. Amacımız YD Vip Beauty de evinizin konforunda VİP hizmetle müşterilerimizin salonumuzdan mutlu ayrılmasını sağlamaktır.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mah. 3250. Cad. Pelit Plaza 6A/1 Yaşamkent-Ankara

İpek kirpik ne kadar dayanıyor?

İpek kirpik uygulamasını geleneksel takma kirpikten farklı kılan tabi ki bu uygulama ile eklenen kirpiklerin uzun süre kalıcı olması. Evet, ipek kirpik ekleme uygulaması ile eklenen kirpikler kullanım şekline bağlı olarak farklılık gösterse de ortalama olarak 15-2 ay süresince dayanıyor. Yani bu uygulama ile tam 2 ay süresince muhteşem kirpiklere kavuşuyorsunuz.

İpek kirpikler dış etkenlere karşı da dayanıklı!

İpek kirpik ekleme uygulaması ile eklenen kirpikler gözyaşı, ter, havuz ya da deniz suyu gibi dış etkenlere de dayanıklı. Haydi, hemen Ankara Çayyolu güzellik salonlarına gelin ve ipek kirpik ekleme uygulaması ile büyüleyici kirpiklere kavuşun.