ÇAYYOLU İPEK KİRPİK EKLEME

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU İPEK KİRPİK EKLEME

KİM MUHTEŞEM KİRPİKLERE SAHİP OLMAYI DÜŞLEMEZ Kİ? – ÇAYYOLU İPEK KİRPİK EKLEME

Gözler kalbin yanasıdır derler, ancak aynayı gösteren de çerçevesidir. İşte bu nedenle tüm kadınlar sadece gözlerinin güzel olmasını değil onları çevreleyen kirpiklerin de uzun, gür ve dikkat çekici olmasını isterler. Zira etkileyici ve içe işleyen bakışlara sahip olmak için muhteşem kirpikler vazgeçilmezdir. Artık ipek kirpik ekleme uygulaması sayesinde tüm kadınlar muhteşem kirpiklere ve içe işleyen anlamlı bakışlara sahip olacak!

Çayyolu'nda tüm İpek Kirpik Ekleme Yapan Makyaj Salonlar için tıklayınız
Çayyolu İpek Kirpik Ekleme


İpek kirpik ne kadar dayanıyor?

İpek kirpik uygulamasını geleneksel takma kirpikten farklı kılan tabi ki bu uygulama ile eklenen kirpiklerin uzun süre kalıcı olması. Evet, ipek kirpik ekleme uygulaması ile eklenen kirpikler kullanım şekline bağlı olarak farklılık gösterse de ortalama olarak 15-2 ay süresince dayanıyor. Yani bu uygulama ile tam 2 ay süresince muhteşem kirpiklere kavuşuyorsunuz.

İpek kirpikler dış etkenlere karşı da dayanıklı!

İpek kirpik ekleme uygulaması ile eklenen kirpikler gözyaşı, ter, havuz ya da deniz suyu gibi dış etkenlere de dayanıklı. Haydi, hemen Ankara Çayyolu güzellik salonlarına gelin ve ipek kirpik ekleme uygulaması ile büyüleyici kirpiklere kavuşun.