ÇAYYOLU PEDİKÜR

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU PEDİKÜR

BAKIMLI AYAKLAR İLE KENDİNİZE GÜVENİNİZ TAVAN YAPSIN – ÇAYYOLU PEDİKÜR

Ayaklar kadın bedeninin en çekici bölgelerinden biri. Ancak ne yazık ki çoğu kadın ayaklarını gizliyor. Oysaki bakımlı ve güzel ayaklar ile kadınlar feminenliklerine çok şey katabilirler. Bunun yoluşa tabi ki düzenli olarak pedikür yaptırmaktan geçiyor.

Essi Güzellik

Çayyolu

Essi Güzellik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Alacaatlı Mahallesi 3316. Sokak No:2-10/A Çayyolu-Ankara

Yaprak Demir Güzellik Salonu

Yaşamkent

YD Vip Beauty Ocak 2018' de Güzellik Salonu Olarak Hizmete Girmiştir.
Salonumuzda cilt bakımı, protez tırnak, kalıcı oje, manikür ve pedikür, nail art, ipek kirpik, kirpik lifting, kaş ve kirpik boyama, kalıcı makyaj, kaş dizayn, el ve ayak parafin uygulaması, iğneli epilasyon, refleksoloji uygularımı yapılmaktadır. Salonumuz randevu sistemiyle çalışmakta olup sadece kadınlara yöneliktir. Amacımız YD Vip Beauty de evinizin konforunda VİP hizmetle müşterilerimizin salonumuzdan mutlu ayrılmasını sağlamaktır.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mah. 3250. Cad. Pelit Plaza 6A/1 Yaşamkent-Ankara

Sadece yaz aylarında pedikür yaptırmayın!

Biz kadınların en sık düştüğümüz hatalardan biri yalnızca ayaklarımızın göründüğü, açık ayakkabı giydiğimiz ya da denize ,havuza girdiğimiz yaz aylarında pedikür yaptırmak. Oysaki pedikür yalnızca ayaklarımızın, ayak tırnaklarımızın güzel görünmesini sağlamıyor aynı zamanda ayaklarımızın temiz olmasını, sağlıklı olmasını sağlıyor. Yani yalnızca yaz aylarında değil yılın oniksi ayı boyunca Ankara'da düzenli olarak pedikür yaptırmamız ayak sağlığımızı korumak açısından da vazgeçilmez.

Ayak bakımınızı ihmal etmeyin

İster yaz olsun, ister bahar, ister kış ayak ve tırnak bakımınızı ihmal etmeyin ve düzenli olarak Çayyolu güzellik salonlarına gelerek pedikür yaptırın. Bu sayede kimse görmese bile bakımlı, temiz ve güzel ayaklarınız ile kendinize güveniniz tavan yapsın. Üstelik düzenli pedikür yaptırılan ayaklar her zaman rahat ettiği için kendinizi çok daha zinde hissedin.