ÇEKİCİ GÖRÜNMEK İÇİN NELER YAPILMALI?

blog yazısı ekle !

ÇEKİCİ GÖRÜNMEK İÇİN NELER YAPILMALI?

Ankara güzellik salonu merkezinde çekici olmak için birçok yöntemle tanışmak mümkündür. Ancak kendimizin de bunlara ek olarak yapması gereken bazı hususlar vardır. Ankara gibi metropol bir şehirde çekici görünmek birçok faydalı püf noktasını değerlendirmeyi de gerektirir.

Ankara'daki tüm Cilt Bakımı Salonları için tıklayınız
Ankara Cilt Bakımı


Çekici görünmekle sağlık arasında da bir ilişki kurmak gerekir. Çekici görünmek sadece en pahalı giysileri, hatta cinsellik açısından ele alınırsa fantezi giyimleri tercih etmek değildir. Çekici görünmenin en etkili yöntemi sağlıklı, dinç, zinde bir fizik yapısına sahip olmaktır. Bu nedenle çekici olmayı sadece giyim kuşamda değil sağlıklı bir görünümü sürdürmekle de sağlamalıdır.

En basit örneği kiloları kontrol etmektir. Daha da basit bir yöntemi, sırt üstü yattıktan sonra bacaklarınızı mümkün olduğu kadar tavana doğru kaldırın. Böylece vücudunuzdaki kan dolaşımı beyin hücrelerini daha enerjik yapacak ve sizin güne daha enerjik, neşeli ve çekici bir sağlık görünümüyle başlatacaktır. Aynı zamanda seksi görünmek de karşı cinsi etkileyecektir.

Bunun içinse yüz güzelliğinin fazla olmasına gerek yok. Kozmetik seçimi, makyaj tercihleri, uygun giyim tarzı sizi olduğunuzdan seksi göstererek partnerinizi etkileyecektir. Çekici görünmenin diğer unsurlarını ise maddeler halinde sıralamak mümkündür:

1-Kendinizi sevin. Bunu yapınca kendi benliğinizle barışık olacak ve karşınızdakine daha naif, samimi hitap edebileceksiniz.

2-Kendinizi şımartın: Bir buhar banyosu, ardından aromaterapik bir banyo ile küvette bir süre kalın. Sonrasında nemlendiricilerle masaj yapın. Bütün bunlar kendinize değer verdiğinizi gösterir. Bir bakıma kendinizi haklı olarak şımartır. Tabi aşırıya da gitmemek gerekir.

3-Selfie çekimi: Unutmayın, bunu sadece kendiniz göreceksiniz. Denemenizde fayda var, korkmanıza ise hiç gerek yok. Mutlaka güzel bir selfie yakalayabilirsiniz.

4-Kendinize güvenin: Gözler kalbin aynasıdır derler. Bakışarak duygularınızı hitap edebilirsiniz. Böylece çekici bir görünüm kazanabilirsiniz.

5-Dans edin, ünlü taklitleri yapın: Müzikle dans sizi enerjik yapacak, ünlü taklitleriyle de kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Deneyin, güzel sonuçlar verecektir.

6-Spor ve değişik tarzlar: Sporu anlatmaya gerek yok. Size sağlık ve enerjik bir görünüm kazandıracaktır. Farklı giyim, farklı saç tarzları gibi değişik tarzlarla da çekicilik kazanabilirsiniz.

7-Ev hali: Evdeyken bakımsız bir yaşama sahip olmak düzensizliktir, anti çekiciliktir. Pijamalarla zaman öldürülen bir ev haliniz olmasın. Hatta güzel giysilerle bile evinizde dolaşarak çekici ruh halinin sürekliliğini artırabilirsiniz. Bunlarla birlikte Ankara güzellik uzmanı size bazı tavsiyeler verebilir. Bunları da mutlaka dinlemenizde fayda olacaktır.