DAHA DOLGUN KİRPİKLERE SAHİP OLABİLMEK İÇİN EN İYİ 7 MASKARA ÖNERİSİ

blog yazısı ekle !

DAHA DOLGUN KİRPİKLERE SAHİP OLABİLMEK İÇİN EN İYİ 7 MASKARA ÖNERİSİ

Yüzde en dikkat çeken yerlerden biri olan gözlerdir. Çok daha etkili ve keskin bakışlar yakalamak için dolgun kirpiklere sahip olmak istenir ancak bunun için maskara seçiminin çok dikkatli yapılması gerekmektedir. İşte daha hacimli ve daha dikkat çekici kirpiklere sahip olabilmeniz için maskara önerileri;

Ankara'daki tüm Günlük Makyaj yapılan Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Günlük Makyaj


1- Benefit They're Real Maskara: Birçok ödülün sahibi olmayı başaran bu maskara ile hacimli kirpiklere sahip olabilmeniz mümkün. Maskara orijinal bir fırçaya sahiptir ve 3 kata kadar uygulanabilir özelliktedir. Üstelik uygulandıktan sonra her hangi bir topaklanma da yapmıyor. Fırçada bulunan dikey kıllar ile kirpikleri ayırabilir, yatay kıllarla ise daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu harika maskara çok daha kıvrık ve uzun kirpiklere sahip olabilmek için ideal çözüm sunuyor.

2- Lancome Hypnose Maskara: Her zaman en iyi markalar arasında yer almayı başaran bu maskara hacim vermenin yanında kirpiklerin birbirinden ayrılmasını ve düzgün bir görünümde olmasını sağlıyor. Saatlerce kalsa dahi akma yapmayan ve topaklanmayan bu muhteşem maskara, hacimli kirpikler yaratmakta çok başarılı.

3- Guerlain Noir G Maskara: Farklı bir tasarıma sahip olan bu maskaranın ambalajında bir de ayna yer almakta. Daha siyah, daha kıvrık ve hacimli kirpikler için mutlaka denenmesi gereken bir maskara.

4- Loreal Paris Mega Volume Collagen 24H Maskara: Topaklanma yapmayan ve simsiyah kirpiklere sahip olmanızı sağlayan bu maskara da en başarılılar arasında yer almaktadır.

5- Mc Haute & Naughty Too Black Maskara: Bu maskara iki farklı seçenek sunuyor kullanıcılarına. Bir tanesi doğal bir görünüm elde etmenizi sağlarken diğer ise dolgun görünümlü kirpiklere sahip olmanıza imkân tanıyor.

6- Clarins Instant Definition Maskara: İkili fırçaya sahip olan bu maskara ile en küçük kirpiklerinizi dahi daha yoğun gösterebilirsiniz. Ultra hacim sağlayan bu maskara, çok daha dikkat çekici gözlere sahip olabilmeniz için tasarlanmış.

7- Clinique Hight Impact Extreme Volume Maskara: Sıvı bir yapıya sahip olan bu maskara topaklanmanın da önüne geçiyor. Gün boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz çok özel ürünler arasında yer alıyor.

Her daim güzel görünebilmeniz için ihtiyacınız olan her konuda sizlere destek olan Ankara güzellik salonu, güzellik sırlarını sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyor. Ankara güzellik uzmanı, merak ettiğiniz tüm konularda sizlere en etkili yöntemleri sunuyor. Ankara güzellik salonu, güzelliğine önem veren herkes ile deneyimlerini paylaşmaya devam ediyor.