DAHA ETKİLİ BAKIŞLAR İÇİN KAŞLARINIZI KALINLAŞTIRIN

blog yazısı ekle !

DAHA ETKİLİ BAKIŞLAR İÇİN KAŞLARINIZI KALINLAŞTIRIN

Bayanların bakışlarından etkilenmeyen erkek yoktur. Etkili ve anlamlı bakışlar için kaşlarınızı doğal bir görünüme sokmanız gerekmektedir. Hüzünlü, sevimli, mutlu, sinirli ve aksi olduğunuzu karşı tarafa kaşlarınız belli etmektedir. Hem doğal hem de genç görünen kalın kaşların günümüzde moda olması da genç kızların ilgisini çekmektedir. Yıllardır yay gibi incecik yaptığınız kaşlarınızı kalınlaştırmak istiyor ve çözüm bulamıyorsanız çareniz bizdedir. Uzun sürecek bu dönem de sabırlı olmanız yeterlidir.

Ankara'daki tüm Kaş Tasarımı yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Kaş Tasarımı


Verilen yöntemlerden birini tercih edip her gün yapmanız gereken maddeleri tekrarlayacak kalın kaşlara kavuşabilirsiniz. Ankara güzelleşmek isteyen binlerce bayanla dolu ve bayanlar düzenli olarak günde 8 bardak su içip, bol lifli gıdalar tüketip, kaşlarını alırken sıcak ağda cımbız kullanmayıp, A,C,B3 ve C vitaminini düzenli olarak aldığı takdirde kalın ve gür kaşlar oluşmaya başlamaktadır.

Kaşlarınızı kalınlaştırmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki sarımsak ile kaş kalınlaştırma yöntemidir. İlk olarak kullanılmamış bir diş fırçası yardımı ile kaşların çıkış yönüne doğru kaş dipleri kızarana kadar masaj yapılmalıdır. Bir veya iki diş sarımsak zeytinyağı ile havan da ezilip krem haline getirilmektedir. Hazırlanan bu maske haftada bir kez kaşlara uygulanır ve yarım saat beklettikten sonra yıkayıp sabunlamanız gerekmektedir.

Eğer maske yapacak vaktiniz yoksa sarımsağı ikiye bölüp hafif bastırarak kaşlarınızın çıkıp yönüne doğru masaj yapabilirsiniz. Ankara Güzellik Salonu da en etkili yöntemlerden biri olduğu bilmekte ve saç bakımında sarımsağı kullanmaktadır.

Kaş köklerini güçlendiren ve hızla uzamasını sağlayan bitkisel yağlarla da kaşlarınızı kalınlaştırabilirsiniz. Günde 2 kez badem, Hint, çörek ve ya E vitamini yağlarından birini kullanılabilir. Kullanacağınız yağa karar vermeden önce Ankara Güzellik Uzmanı ile görüşmeniz daha etkili olabilir, Çünkü bazı yağlar kaşları dökebilmektedir. Her gece yatmadan önce kaş kalınlaştırıcı nemlendirici sürmekte işe yaramaktadır. Bir fındığı ikiye bölüp tava da ısıttıktan sonra sağ ve sol kaşınızın çıkış yönüne doğru sürmekte kaşları kalınlaştırmak için iyi bir yöntem olmaktadır.

Kalıcı kaş kalınlaştırma yöntemlerinden biri de vazelindir. Nemlendirici gibi her gece yatmadan önce sürülerek kullanılmaktadır. Makyaj teknikleri ve kaş kontürü ile de kaşları kalınlaştırmak mümkün olmaktadır. Yüzünüze uygun olarak seçtiğiniz kaş şeklini kaş kalemi, kaş farı ve ya kaş rimeli ile kolaylıkla yapabilme imkânınız olmaktadır. Kaş kontürü ise kaşları olmayan bayanlar için doğal bir görünüm elde etmelerini sağlamaktadır.