DERMAROLLER İLE BİRLİKTE HANGİ ÜRÜNLER KULLANILIR?

blog yazısı ekle !

DERMAROLLER İLE BİRLİKTE HANGİ ÜRÜNLER KULLANILIR?

DERMAROLLER İLE BİRLİKTE HANGİ ÜRÜNLER KULLANILIR? - DERMAROLLER

Son zamanlarda güzellik ile ilgili tüm sohbetlerin başköşesine kurulan bir şey var; dermaroller. Hemen hepimiz dermarollerden bahsedildiğini en az bir hatta birçok kez duymuşuzdur. Ancak dermaroller hakkında her ne kadar çok konuşulsa da ne yazık ki bu mucizevi yöntem hakkında pek de bilgi sahibi olduğumuzu söyleyemeyiz.

Ankara'da Dermaroller için nerelere gidebilirsiniz
Ankara Dermaroller


Dermaroller nedir?

Dermaroller aslında tek başına tedavi edici bir yöntem değil. Dermaroller ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılan ürünlerin cilde daha iyi nüfus etmesini ve bu yolla çok daha etkili olmasını sağlayan bir destekleyici yöntem. Dermaroller cihazlarının üzerinde vücudun çeşitli bölgelerinde yapılacak uygulamalar için farklı uzunlukta çok küçük ve ince iğneler bulunuyor. Silindir şeklindeki dermaroller cildin üzerinde gezdirilerek bu iğnelerin cilde batması ve bu sayede ciltte mikro kanallar açılması sağlanıyor. Tedavi için kullanılan maddeler bu mikro kanallar sayesinde cildin içine nüfus ediyor.

Peki, bu maddeler neler?

Dermaroller uygulaması ile birlikte deri altına vitamin, hyalüronik asit, mineraller ve aminoasitler gibi derinin iyileşme sürecini hızlandıran, iyileşmesini sağlayan maddeler verilir. Bu maddeler dermaroller cihazı ile deride açılan mikro kanallar vasıtasıyla cilde çok daha iyi işler ve bu sayede çok daha hızlı ve etkili bir iyileşme oluşması sağlanır.

Dermaroller ile birlikte uygulanan maddeler doğaldır

Dermaroller cihazı ile cilde açılan mikro kanallara verilen maddelerin hepsi doğal içeriklidir. vitamin, hyalüronik asit, aminoasit, mineral gibi doğal ve iyileştirici özelliği olan bu maddelerin cilde hiçbir yan etkisi yoktur. Bu nedenle dermaroller uygulamasını kırışıklık, gözaltı morluk ve torbaları, sivilce, akne ve yara izleri, kellik gibi birçok farklı sorunun çözümü için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ankara'da bulunan güzellik salonlarında dermaroller uygulaması yaptırabilirsiniz

Cildinizde bulunan çeşitli sorunlardan hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurtulmak için Ankara'da bulunan güzellik merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Burada dermaroller uygulaması konusunda deneyimli güzellik uzmanlarınca yapılacak olan dermaroller tedavisi ile cildinizi eski ışıltılı ve genç günlerine döndürebilir ve harika görünmenin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.