DERMAROLLER SELÜLİTLERİ TARİHE GÖMÜYOR!

blog yazısı ekle !

DERMAROLLER SELÜLİTLERİ TARİHE GÖMÜYOR!

DERMAROLLER SELÜLİTLERİ TARİHE GÖMÜYOR! - DERMAROLLER

Selülitler deyim yerindeyse bir dert klasiğidir, öyle ki günümüzde neredeyse yediden yetmişe tüm kadınların derdi haline gelmiş durumdalar. Ergenlik çağındaki genç kızlarda da orta yaştaki kadınlarda da ileri yaşlarda da görülebilen selülitler kimimiz için ciddi bir kabus. Hatta birçoğumuz selülitler yüzünden canımızın istediği gibi giyinemiyoruz, yazın tatile çıkamıyoruz, çıksak bile herkes bikinileri ile yüzerken bir giyinik şekilde bir köşede oturup meyve suyumuzu yudumlamakla yetiniyoruz. Ancak artık tüm bu sıkıntılar geride kalacak. Nasıl mı? Tabi ki dermaroller ile!

Ankara'da Dermaroller için nerelere gidebilirsiniz
Ankara Dermaroller
Selülit kader değil!

Modern kadınlar olarak kadercilik bizlere göre değil, zaten selülit de artık kader değil! Yakın zamanın güzellik konusundaki en büyük mucizesi olarak tanımlayabileceğimizi dermaroller sayesinde bugüne dek kullanıp da hiçbir etkisi olmadığını düşündüğünüz selülit karşıtı ürünlerin aslında çok etkili olduklarını ancak cilde nüfus edemedikleri için etkilerini gösteremediklerini göreceksiniz.

Dermaroller ile mikro kanallar açılıyor

Dermaroller cihazının üzerinde mikro iğneler bulunuyor. Silindir biçimindeki dermaroller cihazı selülit tedavisi uygulanacak bölgede gezdiriliyor ve bu yollar ciltte mikro kanallar açılıyor. Bu mikro kanallar sayesinde kullanılan selülit karşıtı ve ya selülit giderici bakım ürünleri cildin içine nüfus ediyor. Bu da tabi ki kullanılan tüm ürünlerin cilde sürülmesinden çok daha fazla etki göstermesini sağlıyor.

Dermaroller ile cilt sıkılaşır

Dermaroller uygulaması selülitler konusunda iki etki yapar. Bu etkilerden ilki cildi sıkılaştırmasıdır. Sıkılaşan ciltte selülitlerin yol açtığı portakal kabuğunu andıran görüntüde ciddi şekilde azalma sağlanır.

Dermaroller selülit için kullanılan ürünlerin emilimini çoğaltır

Dermarollerin selülitler ile ilgili ikinci etkisi ise selülitlere karşı kullanılan bakım ürünlerinin emilimini çoğaltmasıdır. Bu sayede selülit için kullanılan tüm ürünler cilt tarafından çok daha iyi emilir. Haliyle iyi emilen ürünlerin etkisi de çok daha kuvvetli olur.

Hazırsanız buyurun!

Hayatınızı zehir eden selülitlerden kurtulmaya hazırsanız Ankara'da bulunan güzellik salonlarına davetlisiniz. Buyurun gelin ve dermaroller sayesinde bugüne dek hayatınızı olumsuz etkileyen, kendinize olan güveninizi kaybetmenize yol açan selülitlerden dermaroller tedavisi ile hızlı ve kolay şekilde kurtulun.