DUDAK ÜSTÜ LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

DUDAK ÜSTÜ LAZER EPİLASYON

Hayatımızın büyük sorunlardan bir tanesi olan istenmeyen tüylere açtığımız savaş yıllardır sürmektedir. Evlerimiz de bulunan yapışkan ağdalar, can acıtan epilatörler, kırılan ve kopan ipler, tek tek uğraştıran cımbızlar hala raflarımızda ki yerini almakta. Hem bu işe yaramayan aletlerden kurtulmanın hem de kesin sonuç ile istenmeyen tüylerden kurtulmanın bir yolu ve yöntemi bulunmaktadır.Lazer epilasyon tedavisi ile istenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmanız mümkün görünüyor. Eminiz ki lazer epilasyon tedavisini daha önceden duymuşsunuzdur. Hatta tedavi olan arkadaşlarınız da vardır. Ancak tereddütte kaldığınızı hisseder gibiyiz. Bu yazı tüm tereddütlerinizi geri de bırakmanızı hedefliyor. Yüz bölgelerinde de rahatlık ile uygulanan lazer epilasyon tedavisi teknolojinin gelişmesi ile birlikte size istenmeyen tüylerinizden bir kaç seans da kurtulmanızı sağlıyor. Peki nasıl mı?

Uygulanan bu tedavi yöntemi yüz bölgenizde bulunan dudak üstü bölgesinde de oldukça etkili bir durum da kıl köklerim ince ve bölgenin zorluğundan yakınmayın. Teknoloji ile birlikte çıkan yeni lazer epilasyon cihazları dudak üstü bölgesindeki tüylerden arınmanıza yardımcı olur. Seans süreleri cildinizin rengine ve kıl köklerinize göre değişkenlik göstermektedir. Ancak bir ila bir buçuk ay arasında seanslarınızı sonlanacaktır.

Dudak üstü bölgesinde uygulanan lazer epilasyon tedavisi beş dakikadan az bir sürede tedavinizin sonlanmasın da sizi rahatlatacaktır. Diğer bölgelere göre daha kısa sürmesi avantajdadır. Düşünülenin aksine acı vermez uygulanan bölgeye sürülen jel ve kremler süresinde acıyı hissetmezsiniz. Yüz bölgesi daha hızlı güneş ışığı çektiğinden kaynaklı yüzünüzü güneşten korumanız gerekecektir.50 faktör güneş koruyucu krem ile birlikte tedaviyi sürdürmeniz gerekecektir.

Bir ay kadar yüzünüzü güneşten korumanız gerekmektedir eğer yaz aylarında iseniz bu süre daha artacak ve daha dikkatli olmanız gerekecektir. Uzman doktorlarımızın tercihi ise yaz aylarında lazer epilasyon tedavisini uygulamamanız yönündedir. Sizin alacağınız tedbirlerin yanı sıra gideceğiniz güzellik merkezinin temiz ve hijyenik olmasına özen gösterin. Lazer epilasyon tedavisini herhangi bir güzellik salonunda değil de bir güzellik merkezinde yaptırmak sizin yararınıza olacaktır. Beklenmedik herhangi bir surum ile karşılaşırsanız bize web adreslerimizden ulaşabilirsiniz.