EN KALİTELİ FONDÖTENLERLE, EN DOĞRU MAKYAJI ELDE EDİN !

blog yazısı ekle !

EN KALİTELİ FONDÖTENLERLE, EN DOĞRU MAKYAJI ELDE EDİN !

Makyajın en önemli kısmı ya da ürünü fondötenlerdir; çünkü aynı zamanda makyajın da bazını oluşturmaktadır. Fondötenler, cilt gözeneklerine de yerleştiğinden kalite konusunda hassasiyet gösterilmesi gereken ürünlerin başında yer alıyor. Fondöten seçiminde oldukça dikkatli olmalısınız. Eğer Ankara gibi kuru iklime sahip bir yerde yaşıyorsanız; kış için nemlendirici özelliği fazla fondötenleri tercih edebilirsiniz.

Ankara'daki tüm Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Makyaj Salonları

Ankara güzellik uzmanı
, cilt tipinizi, cilt sorunlarınızı iyi tanımanın da fondöten seçiminde oldukça önemli olduğunu söylüyor. Bu açıdan Ankara güzellik salonu gibi iyi bir merkezde cilt analizi yaptırmanızda fondöten seçiminde işinizi kolaylaştıracak.

Elbette, sizin için kaliteli fondöten tavsiyelerimiz de olacak. İlk ürün, Chanel Vitalumiere Moistere Rich Radience Fluid Makeup. Bu ürünün en güzel yanlarından biri, cilt kusurlarını arka plana atarak, cildinize aydınlık kazandırmasıdır. Yumuşak bir bitiş sağlayan bu ürün, kuru, dönük ve olgun ciltler için oldukça uygundur. Aynı zamanda 8 renkli skalasıyla cildinize uygun olan rengi bulmanız oldukça kolay. İkinci ürün ise, Lancome Teint Idole Ultra. Bu fondöten tam da yağlı cilde sahip olanlara göre.

En güzel yanlarından biri ise 24 saat kalıcılık garanti etmesi. Parlamayı engelleyici bir yapıya sahip olan bu ürün ile gün boyu tazelemeye gerek duymadan dolaşabilirsiniz. Yoğun tempolu günlerde yağlı ciltlerin kurtarıcı olan bu fondöten, kapatıcılık açısından da oldukça iyi ve 24 farklı rengiyle mutlaka kendi cilt renginize uygun olanını bulacaksınız. Diğer ürün ise, YSL Le Teint Touche Eclat.

Bu ürün, donuk, solgun ve renksiz ciltler için birebir. Hafif bir yapıya sahip olan bu sıvı fondöten, cildinizi aydınlatacak ve solgunluğu giderecek. Bu ürünün güzel yanı ise 10 SPF koruma faktörüne sahip olması ve paraben ve sülfat içermemesi.

Aynı zamanda 16 farklı renk seçeneği de mevcut. Bir başka ürün ise, ününü sıkça duyduğumuz Nars Sheer Glow Foundation. Bu ürün için de daha çok kuru ve normal cilt tiplerine uygun olduğunu söyleyebiliriz. Yüze parlaklık ve satensi bir görünüm veren bu fondöten, sağlıklı bir cilt görünümü sağlıyor ve 16 farklı renk seçeneğini de size sunuyor. Bu fondötenler içerisinden cilt tipinize ve cilt renginize uygun olanı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.