ETKİLEYİCİ BAKIŞLAR HAYAL DEĞİL

blog yazısı ekle !

ETKİLEYİCİ BAKIŞLAR HAYAL DEĞİL

Her kadın şık ve güzel görünmek ister. Bunu gerek kıyafetleri ile, gerek makyajı ile gerekse de üzerinde taşıyacağı aksesuarları ile yapmaktadır. Kıyafet her ne kadar ön planda olsa da yüz makyajı ve yüz görüntüsü de azımsanmayacak derecede önem arz etmektedir. Yüz makyajında en önemli olan nokta gözler ve bakışlardır. Bakışlar ne kadar etkileyici ise yüz o kadar dikkat çeker.

Ankara'daki tüm Göz Çevresi Bakımı yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Göz Çevresi Bakımı
Bazen yüz ve özellikle göz makyajı çok profesyonelce yapılsa dahi hep bir eksiklik hissedilir. Bu eksiklik bakışların tamamlayıcısı ve destekleyicisi sayılan kirpiklerdir. Pek çok kadın kirpiklerinden şikâyet eder. Bundan dolayı da başvurulan çözüm yolu takma kirpiklerdir.

Bilindiği üzere takma kirpikler çok eski zamanlardan beri kadınların favorileri arasında yer alır. Eskilerde takma kirpikler fazla abartılı olmakla beraber yapay olduğu çok göze çarpmaktaydı. Günümüzde ise daha doğal takma kirpik üretimlerinde artış olmuştur. Ve bu takma kirpikler kadınlar tarafından fazla rağbet görmektedir.

Takma kirpik kullanan kadınların en büyük korkularından biri de kirpiklerinin bir ortama girdiklerinde aniden düşebilme riskidir. Bu nedenle takma kirpik kullanırken özellikle yapıştırıcısına çok dikkat etmek gerekir. Bu konuda oldukça popüler olan ve profesyonellerin de tercih ettikleri Duo Adhesive Takma Kirpik Yapıştırıcısı son zamanlarda kadınlar tarafından talebi yüksek bir ürün haline gelmiştir. Çabuk kuruyan ve şeffaf görüntüsü nedeni ile gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Aynı zamanda suya ve terlemeye dayanıklı olması özelliği, tercih edilme nedenleri arasında sayılabilir.

Yapıştırıcının uygulaması son derece basittir. Yapıştırıcıyı takma kirpiğin boyunca sürün. Rengin beyaz olmasına aldırmayın çünkü kuruduğunda tamamen şeffaf bir görüntü elde edeceksiniz. Yapıştırıcıyı sürdükten sonra 30 saniye kadar bekleyip takma kirpiğinizi kendi kirpik diplerinize yerleştirerek oturtun. Bunu yaparken bir cımbızdan yardım alabilirsiniz.

Çoğu kirpik yapıştırıcısı çabuk bitmekte ve fiyat olarak biraz fazla gelmesine karşın duo adhesive kirpik yapıştırıcısı 14 gr. lık bir miktara sahip olmakta ve az bir miktarı ile sergilediği güçlü yapıştırma özelliği ile uzun bir süre boyunca bitmemektedir. Aynı zamanda 30 TL gibi uygun bir fiyattan satışa sunulmaktadır.

Her gülün dikeni olduğu gibi duo adhesive kirpik yapıştırıcısının da olumsuz olan tek yönü kokusudur. Sürüldüğü ilk dakikalar ağır ve dayanılmaz bir koku vermektedir. Fakat bir kaç dakika içerisinde kurudukça ağır koku uçup gitmektedir. Sayılan güçlü yapıştırma özelliklerinin yanında ilk dakikalarda çekilen kötü koku ürünün nazar boncuğu olarak nitelendirilmektedir.

Duo kirpik yapıştırıcısının aynı zamanda çok şaşırtıcı ve akla gelmeyen bir başka özelliği de tıbbi amaçlı kullanılabilir olmasıdır. Yapıştırıcı, ameliyat yaralarını birbirine yapıştırmak için kullanılmaktadır.

Peki, bu kadar güçlü bir yapıştırıcıyı kirpiğe sürdükten sonra çıkarmak mümkün mü diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bu konuda bir korkunuz olmasın çünkü kirpiğinizi makyaj temizleme ürünleri ile kolaylıkla çıkartabilirsiniz.