ETLİK GÜZELLİK SALONLARI

blog yazısı ekle !

ETLİK GÜZELLİK SALONLARI

Kendine bakım yaptırmak isteyenler bunun için etlik semtinde farklı seçeneklere sahiptir. Ankara ilinde etlik semtinde etlik güzellik salonları bulunmaktadır. Müşterilerin istek ve beklentilerine uygun olarak hizmet verilmektedir. Kendine özen gösteren kişilerin yapılan bakım sonucunda mükemmel sonuçlar elde ederek kendilerine olan güvenleri perçinlenmektedir.

Bilge Güzellik ve Kuaför Salonu

Keçiören

devamını oku... Adres: Pınarbaşı Mah. Asya Sok. Akar sit. No 41/D Keçiören - Ankara

My Life Güzellik Salonu

Keçiören

devamını oku... Adres: Fatih Cad. No 146/A Keçiören - Ankara

HM Güzellik Salonu

Etlik

HM Güzellik Salonu - ETLİK GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: General Tevfik Sağlam Caddesi No:64/1 Etlik-Ankara

First Rain Güzellik Salonu

Keçiören

First Rain güzellik salonu 29.11.2016 yılında Keçiören semtinde bayanlara hizmete açılmıştır.


Kurucu ve işletme sahibi Uzman Estetisyen Esra Baransel ve ekibi tarafından sadece bayanlara özel olarak epilasyon cilt tedavileri kalıcı makyaj gibi bayanlara yönelik bir çok tedavi yöntemiyle hizmetlerine devam etmektedir
devamını oku...
Adres: Güçlü Kaya Mah. Belören Sok. No: 4/4 Keçiören - ANKARA (Yeni Kaymakamlık Karşısı)

Alya Güzellik Salonu

Keçiören

MEZOTERAPİ NEDİR?

Sağlikli bir cilt için gerekli olan çeşitli vitamin ve mineraller, kollojen, elastin ve benzeri birçok etken maddenin çok ince uçlu bir enjektör yardımı ile bir çok noktadan cilt içine verilmesidir.


MEZOTERAPİ DE AMAÇ NEDİR?

Selülit ve bölgesel yağlanmanın tedavisi, sivilce, cilt gençleştirme (cilt hücrelerinin yenilenmesi, cilt sıkılaştırma), yara izleri, çatlak tedavisi için kullanılır.
devamını oku...
Adres: Kavacık Subayevleri Mah. Gölbaşı Sokak Gölbaşı Apt. 11 / A Keçiören - Ankara

Dermaten Kuaför ve Güzellik Salonu

Keçiören


devamını oku...
Adres: Asya sok. No:29/A Keçören-Ankara


Hem sağlık açısında hem de güzel bir görünüm sağlanması için güzellik salonlarında baştan aşağı bakım yapılmaktadır. Etlik güzellik salonları alanında iddialı personel ekibiyle ve iş disipliniyle çalışmaktadır. Ankara ilinin işlek semtlerinden biri olan etlikte farklı özellikte güzellik salonları mevcuttur. Gelişmiş teknolojilerle çalışan güzellik salonunda jelli, ampullü, iğneli epilasyon yapılmaktadır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için epilasyon istemeyenler için tüp veya sir ağda alternatifleri vardır.

Cilt analizleri yapılarak cildin tipine göre bakım yapılmaktadır. Yaşlanma karşıtı etkilere sahip işlemler yapılmaktadır. Profesyonel personel tarafından makyaj yapılmaktadır. Gelin makyajı, kalıcı makyaj, kaş dizaynı, kontur güzellik salonunda yapılmaktadır. Gelin makyajı yapılırken gelin saçına, gelinliğe ve takılarına uygun bir şekilde bir makyaj yapılmaktadır.

Gelinin tercihine göre sade veya gösterişli makyaj tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra vücut bakımıyla ilgili özel uygulamalar yapılmaktadır. Selülitlerin giderilmesi, zayıflamaya yönelik işlemler, ayak bakımı parafinli olarak yapılmaktadır. Manikür ve pedikür, porselen tırnak, mezoterapi, kimyasal peeling, yosun terapisi gibi uygulamalar yapılarak vücudun daha dinç ve güzel olması sağlanmaktadır. Etlik güzellik salonları ayrıca saç dökülmesine karşı uygulamalar yapmaktadır. Saç dökülmesinin engellenmesi ve saç bakımı yapılarak hacimli ve dolgun saçlar elde edilmektedir.

Kaliteli hizmet amaç edinilmiştir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğu için her zaman daha iyisi amaçlanmaktadır. Güler yüzlü ve kibar personeller eliyle hizmet edilmektedir. Sağlık ve hijyen kurallarına en üst düzeyde uyulmaktadır. Yapılan hizmetlerde her müşteriye özel ilgi gösterilmektedir ve titiz çalışılmaktadır. Botox ile yüzün farklı bölgelerine alın, yanak, dudak bölgelerine botox yapılmaktadır. Bunun yanı sıra estetik alanda olan gelişmelerle yüz bakımında farklı yöntemlerden yararlanılmaktadır. Ankara şehrinde güzellik salonları olarak etlik semtinde farklı alternatifler vardır. Etlik büyük bir semttir ve güzellik salonu olarak seçenekler vardır.