ETLİK-KEÇİÖREN BREZİLYA FÖNÜ

blog yazısı ekle !

ETLİK-KEÇİÖREN BREZİLYA FÖNÜ

HER GÜN FÖN ÇEKTİRMEKLE UĞRAŞMAK İSTEMİYORSANIZ – ETLİK-KEÇİÖREN BREZİLYA FÖNÜ

Biz kadınlar için güzellik çok önemli ancak saçlarımız bakımlı ve biçimli olmayınca ne yazık ki güzel görünmemiz de imkansız. Bu nedenle çoğumuz her gün saçlarımıza şekil vermek, fön çektirmek için saatler harcıyoruz. Üstelik bununla da kalmıyor ve hem zamanımız hem de paramız gidiyor. Oysaki artık Brezilya fönü uygulaması sayesinde aylarca yeni fön çekilmiş gibi görünen saçlara sahip olma şansına sahibiz.

Mine Güzellik ve Kuaför Salonu

Demetevler

devamını oku... Adres: Karşıyaka Mahallesi, İvedik Cda. No:482 / 2 Demetevler - Ankara

Dermaten Kuaför ve Güzellik Salonu

Keçiören


devamını oku...
Adres: Asya sok. No:29/A Keçören-Ankara

Keratin bakımı

Brezilya fönü uygulamasının diğer adı keratin bakımı. Hemen tüm saç bakım ürünlerinin ana maddesi olan keratin ile yapılan Brezilya fönü ile saçlarınız uzun süre yeni fön çekilmiş gibi görünmekle kalmıyor aynı zamanda saçlarınıza bakım da yapmış oluyorsunuz. Bu nedenle Brezilya fönü saça şekil vermek için yapılan diğer uygulamalardan keskin bir viraj ile ayrılıyor. Zira Brezilya fönü diğer uygulamalar gibi saça zarar vermemekle kalmıyor saça bakım yapıyor!

4-8 ay arası kalıcı

Ankara Etlik-Keçiören güzellik salonlarında yaptıracağınız Brezilya fönü uygulaması saçınızın tipine ve yıkanma sıklığına bağlı olarak 4-8 ay arasında kalıcı.