ETLİK-KEÇİÖREN DÜĞÜN MAKYAJI

blog yazısı ekle !

ETLİK-KEÇİÖREN DÜĞÜN MAKYAJI

DÜŞLERİNİZDEKİ DÜĞÜNÜ YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ? – ETLİK-KEÇİÖREN DÜĞÜN MAKYAJI

Düğünlerin bizim toplumumuzda ve adetlerimizde çok önemli bir yeri vardır. Bu nedenle düğünlerde hem gelin hem de düğüne katılan tüm davetli kadınlar bu özel ve anlamlı günün önemine uygun şekilde görünmek isterler. Bunun yoluysa tabi ki doğru ve güzel bir düğün makyajı yaptırmaktan geçer.

Mine Güzellik ve Kuaför Salonu

Demetevler

devamını oku... Adres: Karşıyaka Mahallesi, İvedik Cda. No:482 / 2 Demetevler - Ankara

First Rain Güzellik Salonu

Keçiören

First Rain güzellik salonu 29.11.2016 yılında Keçiören semtinde bayanlara hizmete açılmıştır.


Kurucu ve işletme sahibi Uzman Estetisyen Esra Baransel ve ekibi tarafından sadece bayanlara özel olarak epilasyon cilt tedavileri kalıcı makyaj gibi bayanlara yönelik bir çok tedavi yöntemiyle hizmetlerine devam etmektedir
devamını oku...
Adres: Güçlü Kaya Mah. Belören Sok. No: 4/4 Keçiören ANKARA (Yeni Kaymakamlık Karşısı)

Dermaten Kuaför ve Güzellik Salonu

Keçiören


devamını oku...
Adres: Asya sok. No:29/A Keçören-Ankara

Düğün makyajı uzmanlık gerektirir

Bu özel gün için yapılan düğün makyajı kesinlikle uzmanlık gerektirir. Düğün makyajı için yalnızca gelinliğe ya da davetlilerin kıyafetlerine uygun olması yeterli değildir. Bu nedenle Ankara'da düğün makyajı yaptıracağınız yeri doğru seçmeli ve makyaj yapan kişinin de konunun uzmanı olduğundan emin olmalısınız. Düğünden bir hafta kadar önce prova makyajı yaptırmanız düğün gününde makyaj konusunda istenmeyen sürprizler ile karşılaşmanızı engeller.

İşinizi şansa bırakmayın!

Düğünlerde kusursuz görünmek, güzelliğiniz ve zarafetiniz ile etrafınızdakileri büyülemek için işinizi şansa bırakmayın ve düğün makyajını Etlik-Keçiören güzellik salonlarına gelerek deneyimli güzellik uzmanlarına yaptırarak hayal ettiğinizden bile daha güzel bir kadına dönüşmenin tadına varın.