ETLİK-KEÇİÖREN İPEK KİRPİK EKLEME

blog yazısı ekle !

ETLİK-KEÇİÖREN İPEK KİRPİK EKLEME

ARTIK HEPİMİZ BÜYÜLEYİCİ KİRPİKLERE SAHİP OLABİLİRİZ! – ETLİK-KEÇİÖREN İPEK KİRPİK EKLEME

Gözler kadın yüzünün en etkileyici bölgesidir. Ancak gözlerin etkileyici olmasını sağlayan gizli kahraman aslında kirpiklerdir. Uzun, kıvrık ve gür kirpikler bir kadının gözlerine sadece güzellik değil, derinlik ve anlamlı bakışlar da katar. Elbette hepimiz böyle kirpiklere sahip olarak gelmiyoruz dünyaya, ama bu asla böyle kirpiklere sahip olamayacağımız anlamına da gelmiyor, çünkü artık Ankara ipek kirpik ekleme uygulaması ile her kadın büyüleyici kirpiklere kavuşabiliyor.

Etlik'teki tüm İpek Kirpik Ekleme Yapan Makyaj Salonlar için tıklayınız
Etlik İpek Kirpik Ekleme


İpek kirpikler dış etkenlere meydan okuyor!

İpek kirpik ekleme uygulamasını takma kirpikten ayıran en önemli iki özellik ipek kirpiklerin tam 1,5-2 ay arasında kalıcı olması ve tüm dış etkenlere deyim yerindeyse meydan okuması. Evet, ipek kirpikler sıcaktan, soğuktan, terden, gözyaşından, rüzgârdan, deniz ve havuz suyundan kısacası hemen hiçbir dış etkenden etkilenmiyorlar.

Minimum düzeyde acı veriyor

Etlik-Keçiören güzellik salonlarına gelerek ipek kirpik ekleme uygulaması yaptırırken acı çekmekten korkmanıza gerek yok. Zira bu uygulama acı vermiyor. Ancak hassas kişilerde iğne batmasına benzer şekilde çok hafif bir acı hissine neden olabiliyor.