FARKLI GELİN MAKYAJI ÖNERİLERİ – MAKYAJ

blog yazısı ekle !

FARKLI GELİN MAKYAJI ÖNERİLERİ – MAKYAJ

Düğün günü tüm kadınların ortak hayalidir. Her şeyin özel olmasını isteyen kadınlar aslında yıllar öncesinden kafalarında bir gelinlik, saç modeli ve makyaj mutlaka belirlerler. Zira o gün kadınlar için en özel en güzel gündür ve her şeyin mükemmel olmasını isterler. İşte bu muhteşem günün tamamlayıcılarından olan makyaj konusunda birkaç öneriyi sizin için derledik.

Ankara'daki tüm Düğün Makyajı yapılan Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Düğün Makyajı
Etkileyici Gelin Makyajı

Oldukça etkileyici ve abartılı durmayan bu makyaj belki sizler için bir fikir verebilir ve o en özel gününüzde buna benzer tonlarda bir makyaj yaptırabilirsiniz.

Doğal Gelin Makyajı

Doğru yöntemler ile gelin makyajının nasıl yapılacağına dair ipuçları bulabileceğiniz bu videoda doğal bir güzellik yakalamanız için anlatılan bir makyaj yöntemi var.

Saray Konseptli Gelin Makyajı

Son dönemlerde popüler olan dizilerden dolayı saray konsepti oldukça tercih edildiği için bu yönde yapılmış bir makyaj örneğini videoda izleyebilirsiniz. Hem daha farklı hem de özel olması için sizin de tercih edebileceğiniz saray konseptli gelin makyajı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Kır Düğünü Gelin Makyajı

Kır düğünleri hiçbir zaman eskimeyecek bir konsept diye düşünüyorum. Yeşil çimlerin üstünde peri kızları gibi olmak isteyen gelin adayları için ideal bir makyaj önerisini videoda bulabilirsiniz. Büyük gün için bir fikir olabilecek bu makyajı siz de çok beğeneceksiniz.

Porselen Makyaj


Ve tabii ki gelinlerin vazgeçilmezi: porselen makyaj. Bugün benim en özel günüm, diğer her gün doğal olurum ama bugün gerçekten özenli olmalıyım diyorsanız porselen makyaj tam size göre. Videomuzu izleyerek fikir sahibi olabileceğiniz porselen makyajı tercih edebilirsiniz.