GELİN MAKYAJI NASIL OLMALI?

blog yazısı ekle !

GELİN MAKYAJI NASIL OLMALI?

Her kadının hayatının en önemli günü muhakkak evlendiği gün olmaktadır. Düğün telaşı ve koşuşturmacası esnasında akılda ise hep aynı soru olur; düğünün en güzel kadını kesinlikle ben olmalıyım. Ama bunu başarmak, yani kendi düğünümüzde, günün en güzel kızı olma tahtını kimseye bırakmamak için makyajı abartmaya, boyaya girip çıkmaya gerek yok.

Sımsıkı bir topuz düğün boyunca nasıl rahatsızlık verecekse, yoğun bir makyaj da gün boyu akarak huzurumuzu kaçıracaktır. Her zaman dikkat edilmesi gereken doğallık da düğünde es geçilmemeli; saç bakımı güzelce yapıldıktan sonra doğallıktan taviz vermeden makyaj yapılmalıdır.

Ankara'daki tüm Gelin Makyajı yapılan Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Gelin Makyajı


Modern saç efektlerinden yararlanarak günün özelliği vurgulanabilir, ama aynı zamanda ustaca yapılmış bir topuz masumiyetinizi gözler önüne serecektir. Gelin saçı bir düğünün vazgeçilmezi olmaya devam ederken, saç maskelerini ihmal etmeyip düğünde canlı saçlara sahip olmak sağlanabilir. Yine de tüm bunlara rağmen muhteşem bir gelin olmanın yolu makyajdan geçiyor.

Gelin makyajı konusunda pek çok yerde öneriler bulunsa da bunların tümünü ciddiye almak da mantıklı gözükmüyor. Zira hayatımızın bu en özel gecesinde yapacağımız makyaj, tamamen bize özel, kendi güzelliğimizi ön plana çıkaracak şekilde olmalı.

Bunu sağlamak da tabi ki uzman bir kuaförün elindedir. Uzun zamandır pek çok düğünde yeteneklerini sergileme fırsatı bulan Ankara Güzellik Salonu hayatınızın en özel gecesi için yapacağınız hazırlıkta size yardımcı olabilir. Ankara şehrinde hizmet alabileceğiniz güzellik merkezi sayesinde kendi yüz hatlarınıza ve hayalinizdeki düğün gecesine uygun makyajı edinebilirsiniz.

Her insana yakışacak makyaj farklıdır. Mesela esmer tenli bir insan için koyu renk ruj her zaman tercih edilmelidir dese de, sırf bu öneri yüzünden bazı esmer insanlar kendilerine çok yakışacak açık pembe bir ruj tercihinden kaçınmaktadır. Kendi karakterinize uygun makyaj için Ankara Güzellik Uzmanı düğün gecesinin en güzel kadını olmanız içi size yardımcı olacaktır.

Her düğün gününde düğüne gelen kadınlar arasında tatlı bir rekabet oluşur. Gecenin en güzel kadını olmak için verilen bu rekabette, tercih edilen makyaj şekli önemli bir etmen olarak öne çıkmaktadır. Ancak düğün gecesinde sahneye çıkacak olan ve tabi ki tüm dikkatleri üzerine toplayacak olan gelin, bu rekabette bir adım daha öne çıkabilmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Daha sonra düğün resimlerine bakarken, kuğu gibi bir görünüme sahip olduğunun söylenmesinden her gelin hoşlanır. Gecenin tüm heyecanına rağmen güzelliğinden tavize vermeden, gecenin en mutlu ve en parıltılı kadını olmak için gülümseyen gelinlerin mutluluğu daim olsun.