GÜNLÜK KOMBİN ÖNERİLERİ

blog yazısı ekle !

GÜNLÜK KOMBİN ÖNERİLERİ

Kıyafetler giyen kişiyi girdiği ortama göre ifade eden, kişilik hakkında bilgi veren moda sektörünün belirli kalıplarla ürettiği parçalardır. Bay-bayan iş hayatı, sosyal yaşam, özel zamanlarda her ortam için farklı ve çok çeşitli kombinler oluşturulabilir.

Genellikle bayanlar için stil ikonlarının oluşturdukları kombin örnekleri ile modanın kalbini takip ederek şık olmak isteyenler için farklı öneriler sunmaktadır. Ankara güzellik salonu stil ve saç uzmanları her mevsimde ve sezonda farklı renk ve parçaların gündeme gelerek trend oldukları hakkında verdikleri çeşitli ipuçları ile şık olmak isteyenlerin yardımcısı olmaktadır.

Ankara'daki tüm Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Güzellik Salonları


Ankara moda sektörünün canlı kalmasını sağlayan farklı atölyeler, butikler ve köşe başı dükkânları ile genç-yaşlı, kadın-erkek herkes için farklı alternatifler sunmaktadır. Genel olarak pahalıya satın alınan kıyafetlerin insanlar üzerinde kesin şık olunur kanısı vardır. Aksine herkesin kendi vücuduna uygun olanı giymesi ve giyilecek olan yere göre uygun olanı tercih etmek ucuz ya da pahalı ibaresi ile şartlandırılmamalıdır.

Ankara güzellik uzmanı ve stilistlerinin ortak düzenlediği bazı etkinlikler ile moda alanında uzmanlaşan deneyimli kişilerin yıl içi için revaçta olacak parçaları sunduğu özel defileler ile trend olan tüm ürünler kolayca öğrenilebilir.

Kombin oluşturma önerileri online internet sitelerinde sıkça rastlanmaktadır. Günlük ve geceye özel farklı seçenekler fikir sahibi olmak isteyen herkes için kolayca ulaşılabilecek şekilde yayınlanmaktadır. Şıklık tek renk ile oluşturulan bir bütünle ya da tonlarında tüm renklerin bir araya getirilmesiyle oluşturulur.

Her mevsime göre yılın belirli zamanları için farklı renkler revaçta olmaktadır. Bahar mevsimi çiçeklerin, cıvıl cıvıl renklerin sembolü olarak bilinir. Uçuş, ince gömlekler, etek ve şortlarla kombinlenebilir. Yaz mevsimi neon renklerin ortaya çıktığı kot ve keten şortlarla küçük badilerin ve gömleklerin birleştirildiği, sonbahar mevsiminde pastel tonların geçiş yaptığı, kışın ise siyak gibi koyu tonlara geçiş yapıldığı bilinir. Bunların yanı sıra her yıl farklı bir rengin tüm modellerde tercih edildiğide butik vitrinlerinde sergilenir.

Online satış yapan internet sitelerinin artması sebebi ile örnek şekilde hazırlanan kıyafetler bayanlar için kurtarıcı olmaktadır. Modanın ve tekstil sektörünün giderek ilerlemesi ürün fazlalığı ve alternatif çokluğunu arttırdığından kolay şekilde şık olmayı sağlamaktadır.

Ünlü modacıların taklit ürünlerini daha uygun fiyatlara küçük butiklerde bulmak giderek kolaylaşmıştır. Günlük kombin oluştururken temel parçalar hangi kıyafetle tercih edilirse o ürün star haline gelir. Jeanlarla giyilen beyaz sade bir tshirt dalgalı saçlarla ve küçük bir çanta ile tamamlanabilir.