GÜZELLEŞMENİZİN İLK ADIMLARI

blog yazısı ekle !

GÜZELLEŞMENİZİN İLK ADIMLARI

Bakım, güzellik ve cildimize verdiğimiz önem sonuçları ile karşımıza çıkmaktadır. İleri yaşlarda pişman olmamak ve sağlıklı cildimizin kıymetini bilmek için erken dönemlerde doğru ve sağlıklı bakımlar yaparak cildimize değer vermemiz gerekmektedir. Kadınlarında erkeklerinde önem vermesi gereken bu konuda kadınlar daha hassas davranmaktadır.

Ankara'daki tüm Cilt Bakımı Salonları için tıklayınız
Ankara Cilt Bakımı


Hassas davrandığı kadarda süslenmeye duyduğu ilgi ve heves ile erkeklerden daha fazla cildinin yıpranmasına imkân vermektedir. Bu anlamda genel olarak cilt bakımı için önem taşıyan nem ve nemlendirici kremleri ele alarak; cildimiz için en iyilerin sıralamasından bahsedilmektedir.

Bir bebek kadar taze, temiz ve yumuşacık cilde sahip olmak için o özgünlüğü, doğallığı ve temizliği koruma şartı bulunmaktadır. Ankara güzellik salonu bu konuda cildimiz için en kaliteli ve etkili 7 nemlendirici kremden bahsetmektedir.

1. Dior Capture Totale Soin Regard Multi Perfection: Üretilme amacı kırışıklıklar ve hedef kitlesi kuru ciltlere sahip kişiler olarak görülen krem; tüm yaşlılık belirtilerini gözler önünden yok edecek şekilde iyileştirmeyi hedeflemektedir.

2. L'occitane Creme Divine: En iyi 7 nemlendirici krem arasında Ankara güzellik uzmanı tarafından 2. sırada yer verilen krem; cildi derinden besleyerek, cilde ışıltı katmakta olduğu ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Ayrıca ölmez otu içerdiğini belirtilerek cildin ölümsüzleştirildiği vurgusu ile sürekli yenilenen ve tazelenen bir cilde sahip olarak kırışıklıklarınızdan kurtulmanızı sağladığı belirtilmektedir.

3. Chanel Le Weekend De Chanel: En çok sahip olmak istenilen cilt özellikleri; yumuşak ve kadifemsi bir yapı, kırışıklıklardan uzak ve nemli bir doku, kendi kendine düzenli olarak yenilenen ve hep dinç ve taze duran bir görünüme sahiptir. Dolayısı ile parlak ve canlı bir görsellik; tamda bu özelliklerin hepsini vaat eden ve gerçekleştirmeyi hedefleyen harika bir krem olarak tanınmaktadır. İstenilen tüm özellikleri içermektedir.

4. Shiseido Future Solution LX: Başta cildin nemli kalması hedefi ile kırışıklıkların yok olması, ciltteki donukluk ve sarkmaların ortadan kaldırılması ile kendini toparlamış capcanlı bir cilt hedefleyen bir krem olarak bilinmektedir.

5. Clinique Moisture Surge Intense: Ankara güzellik salonu tarafından 5. sırada yer alan en iyi nemlendiriciler sıralamasındaki bu krem, yağsız ve jelimsi yapısı ile karma ve kuru ciltler için düşünülerek tasarlanmış bir krem olmaktadır. Düzenli kullanımı gerektirmektedir. Düzenli olarak kullanılması sonucu nemin cilde hapsolmasını ve çevresel olarak cildin gördüğü zararların atılımını gerçekleştirmektedir.

6. Guerlain Super Aqua: Cildin nemli kalmasını ve nemlenmesi için gerekli onarımların yapılmasını sağlayarak yaşlanmalara savaç açmaktadır. İçeriğindeki süt, yumuşak bir doku ile cildin görünümünü değiştirmektedir.

7. Biotherm Aquasource Skin Perfection TTP: Tüm cilt tipleri düşünülerek tasarlanmış olan nemlendirici; buzlu etkisi ile ciltteki bozukluk, kırışıklık ve cilt sorunlarını yok ederek pürüzsüz bir görünüme kavuşulmasını vaat etmektedir. Ayrıca 24 saat boyunca cildin nemli kalmasını sağlamaktadır.