HAYALLERİNİZDEKİ KİRPİKLER SİZİ BEKLİYOR!

blog yazısı ekle !

HAYALLERİNİZDEKİ KİRPİKLER SİZİ BEKLİYOR!

HAYALLERİNİZDEKİ KİRPİKLER SİZİ BEKLİYOR! – İPEK KİRPİK

Gözler kalbin aynasıdır, ancak kirpikler güzel olmadıktan sonra neye yarar ki? Evet, gözler kadın yüzündeki en öneli bölge şüphesiz ki, ama gözlerin güzel görünmesi ve daha önemlisi etkileyici olabilmesi için kirpikler de en az gözler kadar önemlidir. Birçoğumuz cansız, kısa hatta dökülen kirpiklerden şikayetçiyiz. Oysaki tüm kadınlar uzun ve gür kirpikleri olmasını hayal eder. Artık muhteşem kirpikler hayal değil! Çünkü artık ipek kirpik ekleme var!

Ankara'daki tüm İpek Kirpik Ekleme Yapan Makyaj Salonlar için tıklayınız
Ankara İpek Kirpik Ekleme

İpek kirpik ekleme acısızdır

Hepimiz güzel olmak, güzelleşmek istiyoruz ancak hiç birimiz canımızın acımasını istemiyoruz doğal olarak. Muhteşem kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak ipek kirpik ekleme uygulaması acısız. Dolayısıyla "ya canım acırsa?" endişesi ile ipek kirpik ekletmekten çekinmenize hiç gerek yok.

Uygulama 1,5-2 saat arasında sürüyor

İpek kirpik ekleme uygulamasında her kirpik teline 1 kirpik ekleniyor ve bu işlem ortalama olarak 1,5-2 saat kadar bir zaman alıyor. Uygulama esnasında kirpiklerin birbirlerine çok yakın olmamasına özen gösteriliyor. Bu hem daha doğal bir görünüme kavuşmayı sağlıyor hem de takılan kirpiklerin yapıştırıcı kurumadan birbirlerine yapışma riskini ortadan kaldırıyor.

İpek kirpik ekleme işlemin yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenler

Elbette ipek kirpik ekletme uygulaması yaptırmak için gideceğiniz Ankara'daki güzellik salonlarında güzellik uzmanları sizi uygulama öncesi yapılmaması gerekenler konusunda uyaracaktır, ancak biz de söyleyelim. Böylelikle daha bilinçli şekilde gitmiş olursunuz güzellik salonuna. İpek kirpik ekletme uygulaması yaptırmadan önce gözünüzdeki makyajı tamamen temizlemiş olmalısınız. Yine uygulamaya 48 saat kalmasından itibaren itibaren kirpik kıvırıcı kullanmamalı ya da gözlerinizi ovuşturmamaya özen göstermelisiniz.

İpek kirpik ekleme uygulaması ne kadar süre kalıyor?

İpek kirpik ekleme uygulaması ile eklenen kirpiklerin gözde kalma süresi ortalama olarak 3 ay yani 90 gündür. Elbette bu süre daha kısa ya da daha uzun olabilir. Kirpiklerin daha uzun süre kalmasını sağlamak için güzellik uzmanının önerilerini uygulamanız önemlidir. Siz de en az 90 gün süresinde muhteşem kirpiklere sahip olmak istiyorsanız hemen bir güzellik salonuna gidip ipek kirpik ekletmeniz yeterli.