HER RENK TENDE ETKİLİ LAZER EPİLASYON ND YAG

blog yazısı ekle !

HER RENK TENDE ETKİLİ LAZER EPİLASYON ND YAG

Günümüzde birçok kadın istenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili yol olan lazer epilasyon yöntemini tercih ediyor. Ancak lazer epilasyon yaptırırken en etkili sonucu almak ve cilde zarar vermemek için birçok kriteri göz önünde bulundurarak herkesin kendine en uygun olan lazer epilasyon yöntemini tercih etmesi büyük önem taşıyor. Lazer epilasyon ND yag özellikle koyu renk tenliler için uygun olan bir yöntem. Her renk cilde kullanılmakla beraber bu yöntem özellikle koyu renk tenler için tavsiye ediliyor. Siyah tenliler bile lazer epilasyon ND yag ile istenmeyen tüylerinden kurtulabiliyor.
Yaz mevsiminde kullanılabiliyor


ND yag lazer epilasyon yöntemi diğer yöntemlerin aksine yaz aylarında yani bronz tende de kullanılabiliyor. Bu da yaz aylarından lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin otomatikman lazer epilasyon nd yag yöntemine yönelmelerine yol açıyor. Zira diğer lazer epilasyon yöntemleri güneş yanığında kullanılmaya uygun değil.

Güvenli bir yöntem

Nd yag yöntemini diğer lazer epilasyon yöntemlerinden ayıran bir diğer özelliğiyse çok güvenli oluşu. Elbette diğer yöntemlerde güvenli ancak lazer epilasyon nd yag cilde en az hasar veren lazer epilasyon yöntemi. Dolayısıyla güzel ve bakımlı olayım ama cildimde hasar görmesin diyenlerdenseniz bu yöntemin kesinlikle tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

İnce tüyler için de uygun

Lazer epilasyon nd yag kılın kendisine etki ettiği için ince tüylerde bile etkilidir. Bu nedenle vücudun diğer tüm bölgelerinin yanı sıra yüzde de kullanılabilen bir lazer epilasyon yöntemidir. Ayrıca özellikle sırt ve ensede de kullanılır. İstenmeyen tüylerinizden güvenli ve neredeyse tamamen ağrısız şekilde kurtulmak için Ankara'da bulunan ve lazer epilasyon nd yag yöntemi uygulanan birçok güzellik merkezleri sizleri bekliyor. Bu güzellik merkezlerinde lazer epilasyon nd yag uygulaması konusunda uzman olan doktorlar ile görüşebilir ve bu uygulamayı yaptırarak pürüzsüz, tertemiz bir cilde sahip olmanın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Haydi, daha fazla düşünmeyin ve hemen lazer epilasyon nd yag yöntemi ile istenmeyen tüylerinizden kurtularak vücudunuza ve kendinize eşsiz bir armağan verin.