HER ZAMAN FÖNLÜ GİBİ GÖRÜNEN SAÇLAR – BREZİLYA FÖNÜ

blog yazısı ekle !

HER ZAMAN FÖNLÜ GİBİ GÖRÜNEN SAÇLAR – BREZİLYA FÖNÜ

Düz, fönlü saçları ile salına salına yürüyen bir kadın herkesin ilgisini çeker. Çünkü bir kadının en dikkat çekici ve güzelliğin olmazsa olmaz unsuru bakımlı, güzel görünen saçlardır. Ancak çoğumuz hayatın hızlı akışı içinde her gün fön çektirmeye zaman bulamıyoruz ne yazık ki. Hatta hemen hepimiz "keşke saçımın her zamana fönlü gibi görünme şansı olsaydı" diye geçirmişizdir içimizden. Hayalleriz Brezilya fönü ile gerçek oluyor!

Tam 6 ay boyunca yeni fön çekilmiş gibi görünen saçlar!

Brezilya fönü uygulaması ile tam 6 ay süresince yeni fön çekilmiş gibi görünen ve dümdüz saçlara sahip olabilirsiniz. Elbette saçın yapısına, yani inceliği, kalınlığı, yıpranmışlığı gibi farklı kriterlere bağlı olarak saçta kalma süresin değişiklik de gösterebilir Brezilya fönünün.


Mine Güzellik ve Kuaför Salonu

Demetevler

devamını oku... Adres: Karşıyaka Mahallesi, İvedik Cda. No:482 / 2 Demetevler - Ankara

Minerva - Moneta Güzellik Salonu

GOP

UZMAN ESTETİSYEN VE USTA ÖĞRETİCİ MERVE APUHAN

2007 senesinde Ankara Özcan Sabancı Anadolu Kız meslek lisesi Saç bakımı ve hizmetleri üzerine 4 sene eğitim aldı.

Eğitime ek olarak kuaför ve güzellik merkezlerinde çıraklıktan yetişmeye başladı.

2010 yılında Gazi Üniversitesi Saç Bakımı ve hizmetleri bölümünü meslek liseleri arasında Türkiye 1. Olarak okudu , güzellik merkezleri ve kuaförlerde çalışmaya devam etti

2013 yılında Anadolu üniversitesi Maliye bölümünden mezun oldu.

Üstün başarı belgesi ile mezun olduktan sonra Eczane de dermokozmetik uzmanlığı üzerine kendini geliştirdi ve uzmanlaştı. Cilt üzerinde çeşitli eğitimler ve uygulamalar ile tecrübesini arttırdı.

Saç , cilt,tırnak, makyaj,kalıcı makyaj,protez tırnak, kalıcı oje,nail art, ipek kirpik, kirpik liftingi, kirpik perması ve daha birçok uygulama üzerinde usta öğreticilik belgesi mevcuttur.

2019 yılında 14 yıllık tecrübenin ardından kendi küçük işletmesi olan Minerva moneta güzellik stüdyosunu kurdu.

Hala eğitimlerine devam etmekte ,özel eğitimler vermekte cilt üzerine kitap yazmaktadır.devamını oku...
Adres: Reşit Galip Cad. No:134 Gaziosmanpaşa / Ankara

Nagihan Kuaför ve Güzellik Salonu

Çukurambar

Nagihan Kuaför ve Güzellik Salonu

14 yıldır kuaför olarak çalışıyorum. Yaklaşık 12 yildir Çukurambarda Kuaför hizmeti vermekteyim.

Erkek personel çalştırmyorum. Çalışanlarımın hepsi kadındır.
Çalışanlaımın hepsinin sertifikasi vardır. Ve hepsi deneyimlidir.
Tesettür Kuaför olarak oldukça deneyimliyiz.

Testtur gelinbaşı, tesettür baş topuz, cilt bakımı, mikroblading, kaş konür, kirpik lifting, ipek kirpik, ombre, röfle, balyaj gibi uygulamalar yapmaktayız.

Salonum Hijyeniktir ve Temizlige çok önem veririm.

Özel günlerde mekanlara gidip hizmet verebiliyoruz.devamını oku...
Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Ünv. Cd., Çukurambar Ambrosıa Çarşışı D:18/25, Çankaya/Ankara

Çağdaş Ergün Saç Tasarım - Kuaför

Dikmen

Çağdaş Ergün Saç Tasarım - Kuaför - DİKMEN KUAFÖR

Kuaförlük bir sanat dalı olmakla beraber sosyal ilişkilerin müşteri ve kuaför arasındaki moda trendi ve yakışan anlayışı ve tarz bütünleşmelerini de içermektedir. Kuaförünüz ile aranızda kültürel ve sosyal fark sizi algılayamamasına ve sizin neye ihtiyacınızın olduğunu kavrayamamasına neden olmaktadır.

Bu yüzden kuaför seçimi yaparken aslında kuaföründe sizi seçmesi gerekmektedir. Seçimlerin doğru yapıldığı bir alışverişte sonuçta mükemmel olacaktır. Hem kuaförünüz hem de sizin tarzlarınızın aynı olması kuaförünüzün rahat ve yaratıcı çalışmasına yardımcı olacaktır.

İster Saç Kesimi, Röfle, Balyaj, Gelin Başı, Topuz ne olursa olsun yaptıracağın işlem eğer kuaförünüzün tarzı ile sizinki aynı değilse sonuçta mükemmel bir işlemde çıksa sonuç hüsran olacaktır. Kuaförünüzün saçınıza işlem yapmadan önce sizi iyice dinlemesi ve ne istediğini anlayacak kadar zaman ayırdıktan sonra saçınızdaki işlemlere başlaması çok daha sağlıklı sonuç verecektir.

VE BİZDE SİZİ DİNLEMEYE HAZIRIZ...
devamını oku...
Adres: Sokullu Mehmet Paşa caddesi 127/C Dikmen-Ankara

Brezilya fönü üç aşamada uygulanıyor

Brezilya fönü uygulaması 3 aşamadan oluşuyor.

  1. Şampuanlama

Bu aşamada Brezilya fönü uygulanacak saça özel bir şampuan uygulanılarak saçın cinsine ve yapısına göre 3 ile 5 dakika arasında bekleniyor. Bu işlemin amacı saçtaki pulcukları açmak.

  1. Keratin sürme

Keratin saçın doğal yapısında bulunan bir proteindir. Bu aşamada saça aynı boya sürülürken olduğu gibi parça parça ayırarak keratin uygulanır ve sürme işleminin ardından ısı verilerek keratinin saça iyice işlemesi sağlanır. Isı verme işlemiyse yine saçın yapısına göre farklı zaman alabilir. Ancak ortalama olarak bekleme süresi yarım saat ile 45 dakika arasındadır. Bekleme süresi bittikten sonra saçlar iyice yıkanarak durulanır.

  1. Düzleştirme

Son aşama saçların düzleştirilmesi aşamasıdır. Saçlar aynı normal fönde olduğu gibi enseden başlayarak parça parça alınıp saçın cinsine uygun ısı ile ayarlanmış özel bir presle düzleştirilir. Bu işlem esnasında titanyum ya da seramik presler kullanılır. Ancak genellikle daha güvenli ve garantili olduğu için titanyum pres ile yapılır Brezilya fönü uygulaması.

Siz de her zaman fönlü gibi görünen saçlara sahip olmak istemez misiniz?

Siz de her zaman yeni fön çekilmiş gibi dümdüz görünen sağlara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Ankara'da bulunan güzellik salonlarını ziyaret etmek ve bir güzellik uzmanına Brezilya fönü uygulaması yaptırmak.