İPEK KİRPİK EKLEME İLE BÜYÜLEYİCİ KİRPİKLERE KAVUŞUN – İPEK KİRPİK EKLEME

blog yazısı ekle !

İPEK KİRPİK EKLEME İLE BÜYÜLEYİCİ KİRPİKLERE KAVUŞUN – İPEK KİRPİK EKLEME

Kirpikler kadın yüzünün en önemli noktalarınsan biri. Gözlerin güzelliğini vurgulayan uzun ve sağlıklı görünen kirpiklere sahip olmak her kadının hayali. Ancak özellikle aşırı rimel kullanımı kirpiklerde dökülmeye ve azalmaya yol açıyor. Bu sorunun en etkili çözümüyse ipek kirpik ekleme.

İpek kirpik ekleme kesinlikle uzman tarafından yapılmalı

Bugüne dek ipek kirpik ile ilgili olumsuz şeyler duyduysanız bilin ki bu olumsuzlukların sebebi uygulamayı uzman olmayan kişilere yaptırmak Yani ipek kirpik ekleme yönteminin hiçbir zararı ya da riski bulunmuyor, ama doğru yerde ve doğru kişiye yaptırmak şartıyla tabi ki.

Ankara'daki tüm Kirpik Ekleme yapılan Makyaj Salonlar için tıklayınız
Ankara Kirpik EklemeKullanılan malzeme önemli!

İpek kirpik ekleme uygulamasının başarısı ve düzgünlüğü açısından kullanılan malzemenin kalitesi de en az uzman tarafından yapılması kadar önemli. İpek kirpik uygulaması için kullanılan malzemelerin kesinlikle doğal ve kaliteli olması gerekiyor. Yani eğer sentetik bir ürün kullanırsanız sıkıntı yaşama olasılığınız yüksek. Bu nedenle uygulamayı yaptırmadan önce uzmana kullanacağı malzeme ile ilgili sorular sormalısınız.

İpek kirpik 6 ay süresince kullanılabiliyor

İpek kirpik ile eklenen takma kirpikler 6 ay süresince kullanılabiliyor. Ancak kirpikleri 6 ay süre ile kullanabilmek için 3 haftada bir düzenli olarak bakım yaptırmak gerekiyor. Bakımını düzenli yaptırdığınız ipek kirpikleriniz ile 6 ay boyunca harika görünebiliyorsunuz.

Uygulama acısız

İpek kirpik ekleme uygulaması acı vermiyor. Ancak acı eşiği düşük kişilerin hafif bir yanma hissetme olasılığı var. Bu his kalıcı değil. Yani uygulama sonrasında ortadan kalkıyor.

Makyaj yapmaya gerek kalmıyor

İpek kirpik ekleme uygulamasının en önemli avantajlarından biri dışarı çıkarken makyaj yapma zorunluluğunu ortadan kaldırması. Zira kirpikleriniz her zaman harika göründüğü için makyaj yapmadığınızda bile gayet hoş görünebiliyorsunuz.

Daha ne bekliyorsunuz?

İpek kirpik ekleme uygulaması ile mükemmel kirpiklere kavuşmak için daha ne bekliyorsunuz. Haydi, hemen Ankara'da bulunan bir güzellik merkezine gidin ve ipek kirpik ekleme işlemi ile anlamlı ve çekici bakışlara kavuşun. Unutmayın, kirpiklerin gözün süsüdür, yani güzel görünen kirpikler sayesinde bakışlarınızın etkisi iki hatta üç katına çıkacaktır.