İPEK KİRPİK EKLETME

blog yazısı ekle !

İPEK KİRPİK EKLETME

İPEK KİRPİK EKLEME İLE EKLENEN KİRPİKLER KAÇ AY KALIYOR? İPEK KİRPİK EKLETME

Son zamanlarda adını gittikçe fazla duymaya başladığımız bir uygulama var; ipek kirpik ekletme. Elbette tüm güzelliğine düşkün ve bakımlı kadınlar ipek kirpik ekletme uygulaması hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor. İpek kirpik ekletme konusunda en fazla merak edilen şeylerden biri de uygulama ile eklenen kirpiklerin kaç ay kaldığı.

Ankara'daki tüm İpek Kirpik Ekleme Yapan Makyaj Salonlar için tıklayınız
Ankara İpek Kirpik Ekleme


Öncelikle birkaç uyarımız var

İpek kirpik ekletme uygulaması yaptırmak isteyen kadınlar için öncelikle birkaç uyarımız var. Bu uyarıları dikkate almanız hem uygulamanın daha başarılı ve kalıcı olmasını sağlayacaktır hem de daha güzel görünmesiniz.

Uygulama öncesi…

1-Kullanılan malzemeye dikkat edin.

2-Uygulama öncesinde göz makyajınızı tamamen çıkarmanız gerektiğini unutmayın.

3-Uygulama yaptırmanıza 48 saat kala kirpik kıvırma aleti kullanmayın.

4-Uygulama yaptırmanıza 48 saat kala kirpiklerinize zarar verecek ya da şeklini bozacak şekilde gözlerinizi ovuşturmayın.

5-Uygulama sırasında gözlerinizde lens takılı olmaması gerekiyor. Bu nedenle ipek kirpik ekletme uygulaması öncesinde varsa lenslerinizi çıkarmayı unutmayın.

Ve uygulama sonrası…

İpek kirpik ekleme uygulaması ile eklenen kirpiklerin kalıcı olabilmesi için elbette sizin de dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Bunlara dikkat etmek ve uygulamayı yapan güzellik uzmanı tarafından yapılan uyarılara uygun davranmak kirpiklerin kalıcı olmasını sağlayacaktır.

1-Uygulama sonrasında 48 saat boyunca kesinlikle rimel sürmemelisiniz.

2-Uygulama sonrasında ilk 24 saat boyunca yüzünüzü yıkamamalısınız.

3-Yüz üstü yatmak kirpiklere zarar verebileceği için yüz üstü yerine sırt üstü yatmayı tercih etmelisiniz. Sırt üstü yatmaya özen göstermeniz kirpiklerinizin ömrünün daha uzun olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Bunlara özen gösterirseniz…

İpek kirpik ekletme uygulamasının öncesinde ve sonrasında yapmanız gerekenlere dikkat ettiğiniz takdirde takılan kirpiklerin süresi en az 3 ay, yani 90 gündür. Ancak kullanma şeklinize göre elbette bu süre daha uzun ya da daha kısa da olabilir. İpek kirpik ekleme uygulaması hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ya da kirpik ekleterek harika görünmek için Ankara'da bulunan güzellik salonlarını ziyaret edebilirsiniz.