İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMANIN DOĞAL YOLU: SİR AĞDA

blog yazısı ekle !

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMANIN DOĞAL YOLU: SİR AĞDA

İstenmeyen tüyler biz kadınların deyim yerindeyse kabusu. Üstelik kişisel bakıma ayırdığımız zamanın büyük bölümünü de bu tüylerden kurtulmaya harcıyoruz. Sir ağda istenmeyen tüylerden kurtulmanın hem doğal hem de en kolay yollarından birisi. Zira sir ağda çam reçinesinden üretiliyor, dolayısıyla cildine kimyasal bir madde değmesini istemeyen kadınlar için mükemmel bir seçenek.

Ankara'daki tüm Ağda yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Ağda


Sir ağdanın avantajları


Sir ağdanın en büyük avantajlarından biri diğer birçok epilasyon ürününün aksine alınan tüylerin daha gür ve daha fazla sayıda çıkmasını engellemesi. Bunun yanı sıra sir ağda düzenli uygulama yaptırıldığında kıl köklerini zayıflatıyor ve kişinin vücudunda giderek daha az tüy çıkmasını sağlıyor. Uzun vadede sir ağda kalıcı bir tüy kaybı ve pürüzsüzlük sağlıyor. Sir ağda yapıldığı ilk andan itibaren cilde ipeksi bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca yazımızın başında da belirttiğimiz gibi sir ağdanın en büyük avantajlarından biri de tamamen doğal bir içeriğe sahip olması. Sir ağda çam reçinesinden üretildiği için kimyasal maddelerden üretilen ürünlerin aksine cilde zarar verme riski taşımıyor.

Sir ağda nerelerde kullanılabiliyor?

Ağda yaptırmak için kesinlikle konunun uzmanlarına başvurmak gerekiyor. Zira vücudun farklı bölgeleri için farklı ağda çeşitlerini kullanmak gerekiyor. Sir ağda kirpikler ile meme başı hariç vücudun her bölgesinde kullanılabiliyor. Erkeklerinse sakalları dışında vücutlarının her bölgesine sir ağda uygulatabilmesi mümkün.

Sir ağdanın uygulanamayacağı durumlar

Sir ağda bazı durumlarda kullanılamıyor. Bunların başında yaşlılık geliyor. Şöyle ki çok yaşlı kişilerin derisinde gevşeme meydana geliyor ve sir ağda gevşek ciltlerde kullanılamıyor. Ayrıca tahriş olmuş ciltlerde, güneş yanığı durumlarında, ağda yapılacak bölgede ve ya bölgelerde çatlak, kesik ya da yaralar varsa ve cilt hastalığı bulunan bölgelere sir ağda uygulaması yapılamıyor.

Sir ağda yaptırmak için…

Cildinize uzun süreli kalıcı pürüzsüzlük ve ipeksi bir görünüm kazandıracak olan sir ağda uygulamasını yaptırmak için Ankara'da bulunan güzellik salonları sizleri bekliyor. Yazımızı son bir hatırlatma ile bitirelim; güzellik uzmanı dışında kimseye sir ağda yaptırmamalısınız, aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilir ve cildinize ciddi zararlar verebilirsiniz.