KADINLARIN HASTALIĞI ALIŞVERİŞ

blog yazısı ekle !

KADINLARIN HASTALIĞI ALIŞVERİŞ

Alışveriş kadınlar için vazgeçilmez bir unsurdur. Hatta bazı kadınlar sıkıldıklarında, stres olduklarında ve yoğun bir günün yorgunluğunu atmakta alışverişi kullanırlar. Alışveriş yapan kadınlar rahatladıklarına inanırlar. Birde bu alışverişte indirim görüldüğünde kadınları tutmak imkânsız olmaktadır. İndirim olan tüm mağazalara girip ne olduğuna bakmadan almaktadırlar.

Fakat şöyle bir evimizi gezdiğimizde indirimden görüp de aldığımız birçok ürünü kullanmadığımızı fark etmemiz içten bile değil. İşte sizde alışveriş çılgını olan kişiler arasında iseniz mutlaka Ankara iline gitmeniz gerekmektedir. Çünkü Ankara Güzellik Uzmanı olan kişi sizleri bu çılgınlıktan kurtaracaktır. Ayrıca Ankara Güzellik Salonu içerisinde sizleri ağırlayacaktır. Şimdi ise sizlere alışverişte yapılan hataları biraz anlatalım.

Ankara'daki tüm Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Güzellik Salonları

1. Alışverişte takım olarak beğenmemek

En çok yaptığımız hataların başında yer almaktadır. Alışveriş esnasında bir bluz ya da pantolonu oldukça çok beğeniyoruz ve onu alıyoruz. Fakat düşünmüyoruz ki evde bu parçayı tamamlayabileceğimiz bir eşyamız yok. İşte bundan dolayı da o eşya evimizde giyilmeden çürümektedir. İşte bir parçayı alırken evimizde ne gibi tamamlayıcılar var mutlaka bu düşünülmelidir. Eğer o parçayı tamamlayacak herhangi bir parçamız yok ise asla o parça alınmamalıdır.

2. Vücudumuza uygun olmayan kıyafetleri tercih etmek

Birçok kadın güzel tarz görünmek adına bu sene moda olan kıyafetleri tercih etmekte ve alışverişte bu parçaları almaktadır. Fakat o parça bizim vücut yapımıza uygun değil ise o parçayı asla giymiyoruz ve o parça dolaplarımızda çürüyüp gidiyor. Bir kişinin tarz olması demek o kişiye en iyi yakışan kıyafetleri giymek demektir. Örneğin bir kişinin kilosu fazla fakat bu yıl mini şortlar moda. İşte o kişi bu yıl bu moda diye alıyor fakat ona yakışmadığını görüyor. Daha sonrada bu kıyafeti bir daha giymiyor ve dolapta eskiyor.

3. Kendi tarzını bilmemek

Bazı kadınlar aldıkları kıyafetleri ilerde lazım olur diye alıyor. Fakat bu kişinin tarzı sürekli değişim gösteriyor. Daha sonra almış olduğu bu parçayı kendi tarzı olarak görmüyor ve o kıyafeti bir daha asla giymiyor ve giyilmeden dolapta çürüyor. İşte sizin de böyle bir sorununuz var ise asla daha sonra giyerim diye herhangi bir kıyafet almayın.

4. Aynısı evde bulunduğu halde ucuz diye bir daha almak

Bazı kadınlar kendilerini alışverişe o kadar kaptırır ki ne aldığının farkına varamaz. Evde aynı kıyafet daha önceden alınmış olarak bulunmasına rağmen indirim yazısını görünce farkına varmadan hemen alıyor. Eve gittiğinde ise bu parçayı fark ediyor. İlerleyen dönemlerde bu parçalar giyilse bile aynılarını giyiyormuş hissi yarattığı için bir daha alışverişe çıkma isteği uyanmaktadır. İşte bu tür hatalara düşmemek için alışverişte kendinizi bilerek bulunmanız ve ona göre eşyaları almanız gerekir.