KALICI PERFORMANSTA GÖZ KALEMLERİ

blog yazısı ekle !

KALICI PERFORMANSTA GÖZ KALEMLERİ

Daha etkili bakışlara sahip olmak için göz kalemleri çantamızdan ayırmadığımız en önemli makyaj malzemelerinden biridir. Hatta birçok zaman eyeliner kullanmak yerine daha kolay olduğu için göz kalemini tercih ederiz. Ancak istediğimiz gibi bir göz kalemi bulmakta her zaman zorlanırız.

Birçok göz kalemi sürdükten kısa bir süre sonra dağılarak daha kötü bir görünüme sebep olmaktadır. Kalıcı özellikte olduğu öne sürülen birçok göz kalemi maalesef ki hayal kırıklığına sebep olmaktadır. Biz de bu sebeple sizler için en kalıcı göz kalemlerini bir araya topladık, işte onlardan bazıları;

Ankara'daki tüm Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Makyaj Salonları
1- Estee Lauder Artist's Eye Pencil: En etkili ve en kalıcı göz kalemlerinden biridir. Bu göz kalemini pudrayla sabitleyerek kullanabilirsiniz.

2- Cecile All Day Performance Eyeliner: En başarılı göz kalemleri arasında yer alıyor. Üstelik performansına göre fiyatı da okudukça uygun. Özellikle füme renginde olan bütün gün kalıcılığını korumayı başarıyor.

3- Mac Pearlglide Intense Eyeliner: Bu markanın tüm renkleri aynı başarıya sahip ve hepsi uzun süre kalıcılığını koruyor.

4- Bobbi Brown Eyeliner: Hem göz içi hem de göz dışında kullanılabilir. Arkasında yer alan süngeri ile dağıtarak daha buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz. Bu daha kalıcı olmasını da sağlar.

5- Inglot Kohl Pencil: Farklı birçok çeşidi var ancak içlerinde en iyisi waterproof olanı.

6- Flormar Ultra Black Eyeliner: Simsiyah gözlere sahip olmak istiyorsanız eğer mutlaka deneyin. Fiyatı da oldukça uygundur.

7- Rimmel London Exaggerate Waterproof Eyeliner: Çok başarılı bir diğer göz kalemi. Kalıcılığını ve muhteşem performansını denemenizi öneririz.

8- Nivea Stay On Eye Pencil: Bu göz kaleminin müdavimleri de bir hayli fazla. Mutlaka denenmesi gereken göz kalemlerinden bir diğeridir.

9- Kryolan Contour Pencil: Bu göz kalemini temizlemek daha kolay ve ürünün gramajı da daha fazla. Kesinlikle şans verilmesi gereken bir başka göz kalemidir.

10- Sephora Contour Eye Pencil: Bu göz kalemi de waterproof olması nedeni ile çok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

İşte aradığınız performansı bu göz kalemlerinde bulabilirsiniz. Bu göz kalemleri sayesinde uzun süre etkileyici ve siyah gözlere sahip olabilirsiniz. Göz kaleminizin dağılmasının tedirginliğini yaşamamak için kaliteli ve etkili göz kalemi tercih etmelisiniz. Bu göz kalemlerinden her hangi birini deneyerek siz de üstün performanslarını test edebilirsiniz. Eminiz ki fazlası ile memnun kalacaksınız.