KALIP SİR AĞDA İLE ACISIZ GÜZELLİK

blog yazısı ekle !

KALIP SİR AĞDA İLE ACISIZ GÜZELLİK

Söz konusu istenmeyen tüyler olduğunda birçoğumuzun aklına ilk gelen soru "bu tüylerden acı çekmeden nasıl kurtulabilirim?" oluyor. Bu sorunun yanıtı kalıp sir ağda. Zira kalıp sir ağdanın içerisinde yüksek miktarda doğal balmumu bulunuyor ve bu da ağdanın yalnızca tüylere yapışmasını sağlıyor. Başka bir değişle kalıp sir ağda cildi tutmadan yalnızca tüyleri almayı sağlıyor.

Ankara'daki tüm Ağda yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Ağda


Sentetik ürünlerdeki tehlike!

Kalıp sir ağdanın en önemli özelliklerinden biri tamamen doğal bir içeriğe sahip oluşu. Oysa çoğu kez bilinçsizlik nedeni ile doğal içerikli kalıp sir ağda yerine daha ucuz olan sentetik ürünlere yöneliyor kimilerimiz. Ancak cilt ihmali ve ucuza kaçmayı affetmeyecek kadar hassas bir organ. Dolayısıyla sentetik yani kimyasal içerikli ürünlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Aksi takdirde ucuza kaçıp yapacağınız ya da yaptıracağınız bu tür uygulamaların cildinizde oluşturacağı hasarı düzeltmek için hem çok fazla zaman hem de para harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Kalıp sir ağda nerede uygulanır?

Ağda cilt bakımının olmazsa olmaz unsurlarından biri ve cilt bakımının her alanında olduğu gibi mutlaka uzmanlar tarafından uygulanması gerekiyor. Ankara'da bulunan güzellik merkezleri diğer birçok cilt bakım uygulamasının yanı sıra kalıp sir ağda uygulaması yaptırmak için de en doğru seçenek. Yapmanız gereken tek şey bir güzellik merkezine giderek kendinizi güzellik uzmanlarının ellerine teslim etmek ve ardından pürüzsüz cildinizin keyfini sürmek.

Sürekli uygulama tüyleri zayıflatıyor

Kalıp sir ağdanın bir diğer cazip özelliği ise sürekli ve düzenli uygulamanın tüyleri zayıflatması. Klasik ev yapımı ağdalar şeker içerdiği için tüy köklerini besleyerek tüylerin gürleşmesine dolayısıyla daha fazla sayıda ve daha güçlü şekilde çıkmasına yol açarken kalıp sir ağda bunun tam tersi bir etki yapıyor. Ankara'da bulunan güzellik merkezlerine giderek düzenli aralıklar ile yaptıracağınız kalıp sir ağda zamanla tüylerinizin zayıflamasını, yani daha az tüy çıkmasını sağlayacaktır. Kendinize ve cildinize hak ettiği özeni göstermek ve tertemiz, pürüzsüz, muhteşem görünen bir cilde sahip olmak için daha ne bekliyorsunuz? Unutmayın biz kadınlar her zaman en iyisini hak ediyoruz.