KİM KORKAR İSTENMEYEN TÜYLERDEN! – LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

KİM KORKAR İSTENMEYEN TÜYLERDEN! – LAZER EPİLASYON

KİM KORKAR İSTENMEYEN TÜYLERDEN! – LAZER EPİLASYON

Teknoloji hızla gelişirken kadınların en büyük tutkusu güzelliği es geçeceği düşünülemezdi tabi ki. Güzelliğin olmazsa olmazı pürüzsüz ve temiz bir cilt ve vücut. Yıllarca istenmeyen tüylerimizden kurtulmak için akla karayı seçen biz kadınlar artık lazer epilasyon ile kolayca ve üstelik uzun süreli pürüzsüz, tüysüz bir cilde sahip olabiliyoruz. Geçmişte rüyalarımızı süsleyen bu durum bugün Ankara'daki güzellik merkezleri kadar yakın her birimize!
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyon nedir?

Öncelikle şunu söylemeliyiz, lazer epilasyon bir güzellik uygulaması olmanın ötesinde istenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanan bir tedavi yöntemi. Yani doktorlar tarafından uygulanıyor, dolayısıyla yanlış uygulama, sağlıksız sonuçlar gibi riskler, yok. Lazer epilasyon kısaca cilde lazer ışınları gönderilerek tüy köklerinin uzamasını engellemek anlamına geliyor. İlk seansta genellikle var olan tüylerin uzama işlevini durduran lazer epilasyon birkaç seans uygulandığında tam %90 oranında kişileri istenmeyen tüylerden tamamen kurtarıyor. Bu şu demek oluyor; birkaç seans lazer epilasyon yaptırıyorsunuz ve istenmeyen tüyleriniz ile sonsuza kadar vedalaşıyorsunuz! Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi?

Lazer epilasyon nerede yaptırılır?

Şunu bilmelisiniz, lazer epilasyon uygulaması yalnızca güzellik merkezlerinde ve konunun uzmanı doktorlar tarafından yapılabiliyor. Yani bir mahalle arasında karşınıza lazer epilasyon yapan güzellik merkezleri dışında bir yer çıkarsa asla oraya gitmemelisiniz. Zira yasal olarak bu tip yerler bu uygulamayı yapamayacağı gibi böyle bir yerde yaptırmanız neticesinde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmanız işten değil.

Hızlı ve etkili

Lazer epilasyonun en büyük özelliklerinden biri istenmeyen tüylere karşı hem hızlı hem etkili hem sağlıklı hem de kalıcı çözüm sunması. Bu dört artısıyla lazer epilasyonun deyim yerindeyse rakipsiz bir uygulama olduğu aşikar. Her zaman tek tüy bulunmayan, pürüzsüz ciltleri ile muhteşem görünen kadınlara bakıp iç geçiriyorsanız yapmanız gereken tek şey bir güzellik merkezlerine başvurarak lazer epilasyon yaptırmak. Sonrasında bakılıp iç geçirilen, pürüzsüz cildi ile kıskanılan kadın siz olacaksınız. Haydi, daha fazla beklemeyin ve yeni hayatınız için ilk adımı bugün atın ve bir güzellik merkezine gidin, inanın pişman olmayacaksınız!

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon