KIŞ MAKYAJI İPUÇLARI – MAKYAJ

blog yazısı ekle !

KIŞ MAKYAJI İPUÇLARI – MAKYAJ

Mevsimsel olarak kıyafetlerimizin tarzını değiştirdiğimiz gibi saç rengimizi ve hatta makyaj stilimizi de değiştiriyoruz. Daha soğuk ve pastel tonların hakim olduğu kış trendleri makyaja da yansıyor.

Bu yıl da siyah göz kalemi ile etkileyici bakışlar yaratabileceğiniz bir makyaj stili trend olacak gibi görünüyor. Daha soft renkte rujlar ve diğer makyaj ögeleri ile adeta doğaya uyum sağlayan bir görünüş elde edeceksiniz. Dudaklar daha şeftali tonlarında kalırken pembe yanaklar dikkat çekeceğe benziyor. Gözlere yoğunlaştığımız bu yılki kış makyajından kaşlar da nasibini almış durumda. Daha belirgin kaşlar ile bakışlar daha da derinlik kazanacak.

Ankara'daki tüm Makyaj Salonları için tıklayınız
Ankara Makyaj Salonları


Basit Kış Makyajı

Öne çıkarılan gözler ve yumuşak tonlardaki ruj ile tam bir kış makyajı olacak bu makyaj stili ile siz de mevsime ve trendlere uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. Gece dışarı çıkarken kolaylıkla uygulayabileceğiniz makyajı adım adım videodan takip edebilirsiniz.

Koyu Gözler ile Kış Makyajı

Bütün etkiyi gözlerde toplayabileceğiniz bu makyajı siz de çok beğeneceksiniz. Özel bir gecede dışarı çıkarken kullanabileceğiniz bu kış makyajı bakışları gerçekten etkileyici hale getiren bir stil. Siz de videodan izleyerek evde kendiniz bu makyajı yapabilirsiniz.

Sıcak Tonlar ile Kış Makyajı

Bakır ve bordo gibi sıcak tonlar ile yapacağınız bu kış makyajında da gözler yine ön planda olacak. Daha pastel tonlardaki ruj ile dikkatleri üstünüzde toplamayı başaracaksınız. Göze uygulanan kızıl tonlar ve kahvenin karışımı gerçekten çok güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayacak. Yine kaşların ön plana çıktığı bu makyajı videomuzdan adım adım izleyebilirsiniz.

Mürdüm ve Bakır Tonlarında Kış Makyajı

Mürdüm ve bakır gibi sıcak tonlarının kullanıldığı bu makyaj günlük hayatta da kolaylıkla kullanabileceğiniz türden. Basit bir yapım tekniğine sahip bu makyajda yine mürdüm ve bakır tonları ile gözler ön plana çıkarılırken diğer tüm tonlar soft tercih edilmiş. Oldukça güzel bir görünüme kavuşabileceğiniz makyaj stilini videomuzdan izleyerek siz de uygulayabilirsiniz.