KIZILAY BİTKİSEL PEELİNG

blog yazısı ekle !

KIZILAY BİTKİSEL PEELİNG

CİLDİNİZİ BİTKİSEL PEELİNG İLE TAZELEYİN – KIZILAY BİTKİSEL PEELİNG

Cildimiz tüm vücudumuzu kaplayan ve dış etkenlere en fazla maruz kalan organımız. Elbette yıllar içinde hem vücudun kendi yorgunluğunun etkisi ile hem de dış faktörlerin etkisi nedeniyle cildimiz yoruluyor, bizimle birlikte yaşlanıyor. Ciltte zamanla ölü hücreler ve çevreden gelen kirler birikiyor. Tüm bunlar cildin sağlıksız ve kötü görünmesine neden oluyor. Âmâ artık bitkisel peeling sayesinde cildimizi tazeleyebilir ve sağlıklı, ışıltılı bir cilde kavuşabiliriz.

Kızılay'daki tüm Peeling-Bitkisel Peeling Salonları için tıklayınız
Kızılay Peeling-Bitkisel Peeling


Bitkisel peeling hem çok etkili hem de risksiz

Cilt bakımı konusunda olabildiğince kimyasal içerikli ürün ve uygulamalardan uzak durmak gerekiyor. Zira kimyasal içerikli ürün ve uygulamalar cilde yara sağlamanın yanı sıra zarar verme riski de taşıyor. Oysaki bitkisel peeling ile cildin üst tabakası doğal bir şekilde soyularak cilt ölü derilerden ve hücrelerden arındırılıyor. Yani bitkisel peeling uygulamasının kimyasal uygulamaların aksine cilde zarar verme riski bulunmuyor.

Kırışıklıklar da azalıyor

Bitkisel peeling ile üst derinin soyulup yerine altından taze cildin çıkarılması sayesinde yüzdeki ince kırışıklıklar da ortadan kalkıyor. Kısacası Kızılay'daki güzellik salonlarında yaptıracağınız bitkisel peeling ile hem sağlıklı hem de güzel görüneceksiniz.