KIZILAY GELİN BAŞI

blog yazısı ekle !

KIZILAY GELİN BAŞI

Düğün gününüzde gelinliğiniz ve makyajından sonra en çok dikkat etmeniz gereken detay, gelin saçınızdır. Gelin saçlarınız her zamankinden çok daha özenli ve dikkat çekici olmalıdır. Özenle seçilmiş ayakkabılar, buketiniz ve muhteşem yapılmış makyajınızla herkesin gözlerini kamaştıracaksınız.

Bunun dışında gelin saçınızın makyajınızı ve duvağınızı öne çıkartması gerekir bunun için de detaylara önem vermelisiniz.

Kızılay'daki tüm Gelin Başı yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Kızılay Gelin Başı


Gelin saçınızı tamamlamak için önce yardımcıya ihtiyacınız olacaktır. Kızılay gelin başı uygulaması yapan yerlerde gelin başını komple paket halinde yaptırabilir, harika görünümünüzle tüm düğün gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

Gelin başınızı yaptırırken, göz makyajınız ve saç renginiz özenle yapılmalı, eğer soğuk cilt tonunuz varsa sıcak tonlarda makyaj tercih etmelisiniz.

Eğer çok cilt tonunuz kırmızı ve canlı ise soğuk renk saç ve ten makyajını kullanabilirsiniz. Makyajınızı allık ve rujla tamamlamayı unutmamalısınız çünkü bunlar gelin başındaki en önemli makyaj detaylarındandır.

Saçlarınızla beraber güzelliğiniz tamamlanacaktır. Duvağın doğru yerleştirilmesi gerekir ve iyi tutturulmalıdır. Eğer duvak iyi tutturulmazsa başınızdan çıkar ve sizi sıkıntıya sokar. Bunu önlemek için çok tel toka takabilirsiniz.